Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
23. mar 2010

No občas aj stolica 😀 😀 😀 😀 😀 😀
sa rehoceeeem...

No bola som v dobrých rukách u neho... som sa na to spoliehala... a ešte ju asistoval Redecha mladučký, no dobre mi bolo 🙂
Aj mne chceli dať iba taký omrtvovák.. Ale som zahlásila, že nie.. že chcem EPI aj na šitie...
Tak išli pre anestez. a dal mi EPI dalsiu dávku... a už aj chceli šiť...
a ja na to : že nie, nie.. pekne počkajte kým to začne účinkovať, nakolko EPI zaberá za cca 10min...
Tak počkali... Chudáci o 4ráno 😀 😀 😀

nikollette
23. mar 2010

Inak ja so bola inak drzá...
Ohovárať personál nemocnice, priamo z nemocničnej izby 😀 sestričku neochotnú, a doktorka čo nevedel po slovensky...
to ma tiež mohlo napadnúť, že to môžu čítať 😝 😅

nikollette
23. mar 2010

Malý sa budí...
Idem sa krmiť...

vevusiatko
23. mar 2010

andrejka mozno ma aj napichali 😀 ale bolelo ma sitie ☹

Niki mam nervy nasla som stranku kde su foto lekarov z gin fivu a jedine on tam nie je 😀 😠 😠 😠 😠

nikollette
23. mar 2010

Nie ja, malého že idem krmiť... 😀
to bol preklep 😅

nikollette
23. mar 2010

Redecha tam nie je??????????
či o nie je z gin fivu?

vevusiatko
23. mar 2010

zalza ci zumba 😀 on ti nerozumel a ta sestricka bola krava a este ani rozpravat nevedela ...podla mna ani cittat 😀

nikollette
23. mar 2010

Daj link na tú stránku ešte rýchlo okuknem 😀

vevusiatko
23. mar 2010

ani on tam nie je a popritom ked moj mi siel robit ultrazvuk tak redecha tam bol vtedy tak neviem ake fotky tam maju 😠

nikollette
23. mar 2010

Ježíííši doktor Zalzele, či tak nejak.... hahahahahaha...
ty jak si to pamatáš... mne keby si to nepripomenula, tak ani neviem že taký žije 😀

nikollette
23. mar 2010

Neva aj tak daj link, ak mozes 😉

nikollette
23. mar 2010

Behunová ma vyšetrovala..
u Drábeka som bola na 3D...

vevusiatko
23. mar 2010

moj viem ze dvakrat do tyzdna tam robil . Ty si v gin five bola na 3D nie??

nikollette
23. mar 2010

Ano...
ale už fakt letím...
zatím pa

vevusiatko
23. mar 2010

napis do temy ruzinov ze sa hlada foto 😀

mukky
23. mar 2010

vy este tu?my sme teraz vstali 😀
niki mas ip ponahlam sa čančať,vecer pridem

vevusiatko
23. mar 2010

ja musim ist tiez k malej ☹

zuziiiicek17
23. mar 2010

Ejha,ale ste tu popisali 😀 😀
Ahoj veve 😀
Inac,ja som tu faaakt uplne najmladsia 😕 heh,no neva,aspon sa pri vas nieco naucim 🙂 🙂
A pripomenuli ste mi porod 🙄 Necele dva dni v bolestiach 🙄 ale ja hlupana som sa hrala na hrdinku a epi som nechcela.Takze ma bolel cely clovek a krize ako vo zveraku.HROZA 😀

vinifera
23. mar 2010

zuzicek ja som bola tiež na ostro. V CA pichajú EPI len počas hlavnej ordinačnej doby takže od 6 tej rána do 15 poobede. Potom tam už anesteziolog nie je. Takže ked som rodila o jednej vnoci nemal mi ju kto pichnúť. Ale v poho. Od odtečenia plodovej vody bol za 12 hod vonku. Bolesť jak svina ale bez toho to asi nejde🙂
Celé poobedie som predrichmala a preválala sa v posteli. Furt mi je zle 😝 A dotyčná s autosedačkou stále nič nenapísala - ale nebola ešte ani prihlásená.
Wom ona spočiatku písala tiež každý den. A teraz nič--(No idem vyložiť práčku a snád aj niečo zjesť - ak sa podarí suchý chleba.

zuziiiicek17
23. mar 2010

No ,ja som si myslala ,ze maleho vyplujem,lebo mam siroku panvu 😀 ale nejak sa mu nechcelo na svet 😀
No tak vivi ,rychlo sa vyliec

cestovatelkaandrea
24. mar 2010

baby aj ja som bola naostro a nelutujem, mna to moc nebolelo. v podstate to bolo ako taka silna hnacka 😀
Vini coskoro sa vyliec.

zuziiiicek17
24. mar 2010

wow,tak to si mala perfektny porod 😀

mukky
24. mar 2010

cafte,dnes je krasne,ideme na chatu a asi ny výlet do ineho mesta,tak sa majte zatím 😎

vinifera
24. mar 2010

Ćaute kočky. Tak som tam dnes volala kvôli sedačke. Vraj ju v pondelok poslali po kurierovi. A dnes by mala prísť. Len kedže som si neobjednávala kuriera ale poštu som zvedavá aké tel číslo dali tomu kurierovi. Kedže na MMB nemám číslo a ani som in žiadne neposielala. A volala som tam až dnes....
Ale som zasa pri skúmaní účtu na MMB prišla na to že aj tam mám hodnotenia - nielen na MMA (lebo predávam na MMA)
Na hnačku som si nakoniec večer dala prášky. Lepšie ako krpatého plienku 😝
Malý sa celú noc stráášne hádzal po posteli. A celý sa škriabal. Tak som väčšinu noci trávila tým že som mu držala rúčky až sa neškrabe Aj tak si stihol mokvavé ložisko na pravej ruke rozškriabať do krvi☹((

zuziiiicek17
24. mar 2010

Ahojky,jmy sme sa akurat vratili od doktorky .Moj drobec ma 7800g a 75 cm ,si myslim ze na to ,ze ma takmer 6 a pol mesiaca fajn,len nejaky je dlhy 😀 😀
Vini,ja som zvedava ako to dopadne s tou autosedackou.
Vonku je kraaasne,pojdeme este raz von ,dam maleho do sportacika.Normalne sa mi sam dviha,lebo chce sediet a sedi velmi pekne,nie tak dopredu,tak sa snad nebude zlostit,ved to sa mu paci,pozerat po okoli.
A vy ostatne ste kde pomizli ?

vinifera
24. mar 2010

Čakám na autosedačku už mi volal kurier že sa rúti🙂

nikollette
24. mar 2010

Ahojte....
my sme sa najedli a už sme sa stihli aj vyvenčiť na trištvrte hodinku...
ale ešte pôjdeme von.... poobede...

Zajtra má dojsť kamoška s malou tak sa teším, malý sa pohrajú, su skoro rovnako starý...
sobotu zase ideme na oslavu, moj otec a dedko maju narodky aj meniny...
Nedela zas BA, ako vždy 😀

Vini super, takže sedačka bude 😉

Mukky pekný den...

Ja som tu včera sedela asi do 02hej do noci 😅
som pozerala autá na bazári... sa mi páči tigra... také maličké ženské...
Mp povedal, že mi kúpi... ale kedy to ešte neviem 😀 😀 😀
http://images.google.sk/images?um=1&hl=sk&newwi...

bejbypd
24. mar 2010

Caute baby 😀 som si dala trosku volno od konika aj mi dobre padlo lebo konecne mi domacnost nepadala na hlavu 😀 😝 vitam nove clenky veve a zuzi 😉 vini tak je super ze autosedana nakoniec pride 😉 a v nemocnici budem drzat palceky ak mu to ma naozaj pomoct tak je to vlastne asi najlepsie riesenie aj ked nie zrovna najprijemnejsie...a mimochodom tesim sa ze uz tu nie som najmladsia 😀 zuzi a taketo stavy doverne poznam lebo my sme prvych desat mesiacov zo zivota malej byvali so svokorvcami a to bolo zle velmi zle svedcila o tom aj moja vaha,kedze pred tehotenstvom som mala 55kg a 167cm a tri mesiace po porode som prosim pekne mala 48kg 😅 a padali mi vlasy strasne,no bola som psychicky na tom dost zle,lebo som chodila do skoly,v maji maturovala ked mala mala osem mesiacov a za zadkom som mala vecne ufrflanu svokru ktora ma nenechala ani dychat samu 😠 😀 ...no a k tomu som sa s depkom furt hadala kvoli jeho mamicke a sestricke 😝 no ale prezili sme,ja som zmaturovala uspesne 😀 ,mesiac po maturach sme sli do vlastneho a uz pomalicky dva rocky byvame sami a zijeme pekny zivot aj ked vzdy sa najde nejaky ten oblacik na nebi 😀 ale vsetko sa da zvladnut a musim sa pochvalit vcera sme si spravili radost a kupili sme si fabiu combi 😵 tak sa vytesujeme je uzasna...no a zuzi myslim ze 75cm je dost ale nie az privela je to fajn budes mat doma velkeho chlapa...mne ma Miska okolo 99cm ale len 13 kg no modelka 😀 a niki jake paradne auticko si si ty vybrala aj ja si poprosim 😀 my sme tiez boli vonku trosku v meste som si kupila gate a tricko a malej knizku samozrejme 😀 teraz krpec spi a ja si idem dat polievocku...mukky uzite si vyletik 😉

nikollette
24. mar 2010

Bejby a aké ste mali predtým? Tak nech vám teda slúži.... 😉
Moj by si najradsej tiež kupil nejaké kombi, audi najskor... ale ja nedovolím 😀
Keď mne sa kombička tááák nepáčia 😒 pripadajú mi také firmné, dlhé 😝
Mp furt vymýšla... by menil auto najradšej, nechápem prečo....
Už len nech kúpi mne a dobre bude 😀 😀 😀