Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
25. mar 2010

Aj mp chutilo 🙂

Mukky chýbaš tu ☹
Od zajtra tu ani Vini nebude ☹
ach jaj....

vinifera
25. mar 2010

Dobre kočky tak ja sa lúčim. ☹
Ak sa zadarí tak zajtra večer sme naspäť 🙂 NO a keď nie tak sa ozvem keď sa vrátime. Cmuky cmuk🙂)

nikollette
25. mar 2010

Vini, tak to tam prežite, nech je všetko ako má byť, budem na vás myslieť, a tešiť sa na tvoj návrat 🙂

zuziiiicek17
25. mar 2010

vini,drzime palceky 😉

lenka_66
26. mar 2010

ahojte ,
vini drzim palce.
pokusim sa docitat len som vam copy nas prijem do nemocnice
😠
toto sa moze asi len na slovensku stat.som myslela ze mozno este v rumunsku a mongolsku ale oni nemaju ani take smiesne zdravotnictvo ako my.

prisla som vcera na 10 ako kazala dr. sestricka ma sprdla ze co chcem sak dr.operuje.povedala som ze sme obj.na prijem.jasne o nicom nevedela.total mimoza.ze mam cakat dr.pride cca12. o 11 sa jej pytam ci musi byt marek pri prijmani (sak ho uz videla a aj tak ide v podstate o papiere).chcela som poslat mariana s nim domov spat (cesta domov max.10minut) lebo bol hore od 6.zas ma sprdla ze pri prijme mam pocitat ze to dlho trva.o 13 uz musel ist marian do roboty bo ho cakalo plno ludi a napisal ze o 13 pride.aj som bola rada bo som az trpla co povie dr.13,10 prisla dr.aj ked sestricka povedala ze ideme dnu prvi tak sme sli az 4.chapem prednostne vzali troch novorodencov.len marek nechapal a vrieskal.13,40 konecne nas volaju vojdem dnu a dr. mi oznami ze nemaju miesto a mozme ist domov .skoro ma vystrelo.bola mila a snazila sa to neako uhrat no ze ked bude miesto ze mi zavola. pocas rozhovoru som ani neviem ako povedala ze si vazim jej pracu a bla-bla no som rada ze muz siel do roboty bo by jej iste vynadal.to sa dr. nasrala hodila kartu ze ako chcem ze ona nas nemusi osetrovat.tak sme vysli von volam mariana nech pride po nas lebo penazenku a kluce od bytu som nechala v taske a ta bola v aute.mal plno po pol hodine prisiel bral marek do autosedacky a mu vravi : pod zlatko ty zato nemozes ze mas prijeb..nu mamu.co vam budem hovorit doma sice uz ze vie ze to nie je moja vina a ze to tak nemyslel no ja som ked odisiel revala este 2 hodiny.kebyze mam kam dat marek sa ozerem co ja vobec nepijem.

cestovatelkaandrea
26. mar 2010

no Lenka tak to je fakt neprijemna skusenost. Ja by som asi povedala zbohom tej dr. Ja som ale taka, ze so sebou zametat nenecham.
No co sa tyka toho co ti povedal manzel, to je mi luto. Niekedy chlapi povedia nieco skor ako si to premyslia-horsi ako zeny. Aj mne sem tam manzel povie nieco co ma zaboli ale viem, ze to tak nemysli, ze su to len nervy...

cestovatelkaandrea
26. mar 2010

inak baby Damian uz ma normalnu stolicu asi treti den. nakoniec nebudeme musiet ist ani k tomu pediatrovi. ale aj tak je to zahada -6 tyzdnov redsia stolica 😒

nikollette
26. mar 2010

CAvte,
my sme si dens privstali, lebo dojde kamoska s rovnako starou malou ako je moj...

Leni, 😠 😠 😠 ty kokos... by som bola vytočená maximálne po takomto úžasnom dni 😖
A ešte manžel to tak zaklincoval 😝 ☹

Andy to je dobre, že sa to zlepšilo..

Ok tak ja padám, čavte

lenka_66
26. mar 2010

ta dr. je velky odbornik preto som sla k nej aj ked viem ze ma strasne vela ludi a nestiha.v podstate ju chapem od rana do 12 je na klinike a operuje a poobede ide do 16 na ambulanciu a tam ma denne min.30 ludi.viem ze sa chce osamostatnit ale nemocnica ju nechce pre jej dobre vysledky pustit

cestovatelkaandrea
26. mar 2010

Ale to jej Lenka neda pravo jednat s tebou tak ako jednala. Na to aky je odbornik, tak by sa mala aj spravat. Vsak uvidis aka bude nabuduce. Aky to mate vlastne problem s drobcom?

bejbypd
26. mar 2010

no lenka som sa teraz vytocila aj za teba...teda ja som tlchuba a to co by som povedala doktorke by asi uz nevydychala ci je odbornicka alebo nie,sakra robi robotu aku si sama vybrala ty ani nikto jej za to nemoze...a manzel tak ten to ozaj zaklincoval kokso depko by dostal taku lavacku 😀 ze by mal otlacok od ruky na lici este na druhy den 😝 😀 ale to zalezi aj od povahy ja som prudky clovek a razny takze mozno aj preto,ale jasne zase my zeny znesieme vsetko 😎 no hrozne ten pristup v nemocniciach...my sme boli v meste,na hojdackach,v priore sa povozit na takom auticku,trosku ponakupovat a tak...teraz varim syrove cestovinky a ideme hajaaaaat a poobede zase von..pekny dnik baby

zuziiiicek17
26. mar 2010

Ja by som sa v takejto situacii tiez strasne nacertila 😠 Chapem,ze je cely den v praci a bla bla,ale aj ini udia maju pracu a keby sme vsetci boli takyto k ludom ,tak by sme asi nedopadli dobre.
Pokial ide o tm ,tak si ho asi mala trosku schladit...ja by som to urcite urobila,lepsie povedane robim,lebo sem tam si taketo havadiny vypocujem aj ja.Viem ,zaboli to,zabudnes a je zas vsetko v poriadku,ale niekedy si treba dupnut.

cestovatelkaandrea
26. mar 2010

u mna vzdy funguje to, ked to manzelovi poviem az tak po pol hodine, ze to prestrelil. ked je nastvany tak nema zmysel sa s nim hadat. ked je "vysumeny", tak sa lahsie hovori, co ma nastvalo.

salma22
26. mar 2010

vinifera myslela som si ze netabulkova mamicka- je to, ze robi veci ked to tak citi a ja to tak citim(ak sa mylim tak sorry) uz tu nebudem zavadzat 😔 a inak dakujem za ,,radu"

salma22
26. mar 2010

chcela som len poradit

cestovatelkaandrea
26. mar 2010

salma a kto povedal, ze tu zavadzas??? 😅
ja by som plavat s malym isla, keby som mohla. chodit sa ma az vtedy ked vie dieta drzat samo pekne hlavicku, co si myslim, ze tvoja mala uz davno vie 😉
my nesmieme chodit, lebo drobec mal problemy s uskami a voda by to len zhorsila

lenka_66
26. mar 2010

no radsej som bola ticho neviem ak by sa to zhorsilo za kym by som sla.ja som z roboty nanucena sa total ovladat.hoc by som najradsej vrazdila.

draheho tiez riesim ak vychladne.nepride mi vhodne sa hadat na ulici alebo pred malym.ak by som hned ja spustila tak manzelstvo a la italia sa nechyta.a nastane sodoma gomora 😠 .navyse on si ani nepamata co v amoku povie a ja sa mozem hnevat za co chcem 😀 .a on chudak potom len chodi nestastne co vsetko povedal 😀 😀 😀 .nech sa nauci ovladat

salma22
26. mar 2010

nabuduce si pozriem poriadne temy ,aby som sa nahodou nepomylila a napisala do zlej (je mi to luto)

bejbypd
26. mar 2010

salma a tebe co je?sak nikto ta nevyhana ani ti nikto nic zle nenapisal...nechapem 😨

zuziiiicek17
26. mar 2010

salma,vini ti chcela len povedat,ze je kopec lidi na koni,co ti pomozu lepsie,pretoze sa do toho viac rozumeju 😕 nic zle tym nemyslela.

nikollette
26. mar 2010

Čavte čo tu riešite 😕
Salma, tiež si nemyslím že Vini by ťa vyháňala, len ti chcela pomôcť, a poradila kde by ti vedeli viac pomôcť 😉

Kamoska odišla, malý sa ignorovali, až na malé všimnutie sa...
ale tak trošku sa pohrali... menili si dudlíky 😅
pridám nejaké foto 🙂

Mukky ty ešte furt nevieš písať do fóra??? 😕

Ja furt tie dovolenky pozerám....
uvidíme čo vyberiem 😒

zuziiiicek17
26. mar 2010

Ja som celkom zvedava ,ci sa moj drobec bude vediet hrat s inymi detmi ,ked so ziadnymi ani nie je 😒 ziadna moja kamoska teraz babatko nema,tak to je na figu

nikollette
26. mar 2010

Ved si písala, že má tvoj malý Miško bratranca, tak ked podrastie uvidíš , ved sú skoro rovnako starý 😉

cestovatelkaandrea
26. mar 2010

Niki tak nas Damian zauci Chrisa ako sa hra v kolektive. Ten to ma odskusane zo skolky... 😀 niekedy zasnem aky je spolocensky 😀

cestovatelkaandrea
26. mar 2010

Salma napisem to este raz NIKTO ta NEVYHANAL!!!

mukky
26. mar 2010

Nikdy by som si nevzala za muža gynekologa, hovorí Mara Anči.
A to už prečo?
Keby som ho prichytila s cudzou ženou,nevedela by som, či je to
nevera, alebo fuška🙂)

Malá Zuzka ide s otcom po parku a pozdraví jedného pána.
Kto bo bol?
Zuzka na to:
To je jeden pán z ochrany ovzdušia.
Vždy, keď k nám príde , pýta sa mamičky, či je čistý vzduch🙂)

Prečo sa nedá dôverovať ženám?
- A ty by si veril stvoreniu, ktoré týždeň krváca a predsa nezomrie?? 🙂)

Babka sa chce milovať a tak pride za dedkom a hovori:
Dedko klopkaj mi prstami po brušku,že prši.
A tak dedko začne klopkat.Zachvílu sa babka ozve:
Dedko zatvaraj a otvaraj dvere akože hrmí.
Tak dedko klopka,otvere a zatvara dvere a babka sa znovu ozve:
A dedko zapinaj a vypinaj svetlo, že sa blýska.
Dedko klopka po brusku, otvara a zatvara dvere a zapina a vypina svelto.V tom babka vykrikne:Dedko podme sa milovať.
A dedko na to:
Čo ti jebe v takomto pocasi🙂)))))))))

cestovatelkaandrea
26. mar 2010

mukky tu poslednu vetu ked zbada admin, tak ti ju zmaze 😀 😀 😀
ale inak si ma pobavila 😀

mukky
26. mar 2010

nezmaže 😎

bejbypd
26. mar 2010

mukky vitaj...dobre motto 😀 a ja to mam dva v jednom 😀

nikollette
26. mar 2010

Mukky v BA otvorili nové NC EUROVEA obrovské...
pri malej scéne, pri Dunaji 🙂
Asi pôjdeme v nedelu okuknúť 🙂

A inak vitaj späť 😎

Inak kam idete do Chorvátska???
Cez akú cestovku, atd, atd.. píš... ak to nie je tajné 🙂 🙂 alebo aj IP ak chceš 😉

bejbypd
26. mar 2010

nikoll aj ja chcem ist tu euroveu kuk som to minule ocumovala na nete,ze tam by som sa videla vyjasit🙂))keby to neni tak daleko sa mi nechce ta cesta autom sakris...tak ked tam pojdete tak popis dopodrobna co a ako...my sa zajtra asi chystame do nitry...trosku do obchodikov a do mcdonaldu tak sa tesiiim jak mala a potom mozem robit brusaky jak blazen 😀 viem ze z nitry to nie je tak daleko do blavy ale v nitre mame rodinu tak tam nechame malu a my pojdeme po obchodoch 😀