Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
29. mar 2010

svokrovcom nas.rať 🤐 🤐 🤐 🤐 😀 😝 😝 😀
moj mm chcel iste teraz ku nim som zakazala 🤐
majte sa

vevusiatko
29. mar 2010

komu lepsie, ze ku kadernicke 😀 tak bezkaj 🙂)
Hehe mukky my sa v stredu stahujeme a kym nenajdeme prenajom tak hadaj kam...k svokrovcom 😀 😀 😀

lenka_66
29. mar 2010

mukky a to ze aka krasa nevidana bude 😀

veve ,aspon skor najdete podnajom . situacia pomoze najst 😵

vevusiatko
29. mar 2010

lenka , zoberiem cokolvek aj v dezolatnom stave 😀 😀

zuziiiicek17
29. mar 2010

No ja byvam s babkou,tak si predstavte co mam ja 😀 😀 😀 Sak mu daj olizat aspon... 🙄 ved mu daj z tvojej polievky 🙄 moje deti jedli slaninu na 7 mesiacov a ty vymyslas 🙄 ved bude hladny 🙄 jasne ze nechce jest ,ked mu davas take gebuziny 🙄
Tiez by som sa odstahovala hocikam 😀

nikollette
29. mar 2010

Baby čítam vás len som nejaká lenivá prispievať..
v eurovei sme neboli ešte...
Vini dúfam že ok v nemocke...

ideme von, pajte

vevusiatko
29. mar 2010

zuzicek ale vlastnu rodinu sa da lahsie poslat do riti ako svokrovcov 😀 😀 😀

vevusiatko
29. mar 2010

ahoj niki 🙂
my sme uz boli v eurovei 😉 celkom fajn len vela ludi tam bolo

zuziiiicek17
29. mar 2010

No tak to hej ,ale babka je babka,ona bola riaditelka skoly,cize je to s nou tazke 😀 na nu ked zvysim trosku hlas tak mi zacne rozpravat o ucte k mudrosti starsich 😀

vevusiatko
29. mar 2010

To su stari ludia, maju syndrom toho ze viac prezili a ze aj viac vedia a ze maju na vsetko pravo 🙂 😀 Ale isto to nemas lahke 😉

mukky
29. mar 2010

ahojte,uz som po 😀 .leni,krásna som,nevídali 😀 😀 😝
kým som bola u kaderníčky,chlapi boli hodinu von a drobcek uz spinkal ked som prisla.kedze nechodím od neho nikde tak hned som sa mm spýtala ci ma nehladal a že ano,2 krát povedal mama,mama ked prisli si viete predstaviť to štastie,som happy ako blcha 😀 😀 😀 😵 😵 😵

zuzi už ti je lepšie??ježkove oči riaditelka,to je pruser jak sviňa 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐
lenka a to si im dovolila mu dať tu lokšu? 😕 nechápem čo z toho tí ludia maju ked silou mocou chcu dieťa napchať hlupostami a nekvalitným jedlom 🙄 😠

moja mama už pochopila,raz ma sklamala napriek mojmu zakazu mu dala nieco co nemala,nebolo to až tak neškodné 😀 ale predsa no vypočula si toho riadne a dlho a uz počuva 😀
svokor ked mal drobec rok mu siel dať cokoladovy kolač a ani sa nemienil spytať ci može a ja som mu hned povedala ze take nesmie a on že prečo/ta preto 😠 /
aj minule hned mu dala do ruky tvrdy syr a mna sa ani nahodou nespytala hned som mu ho zobrala a tiez krutila hlavou a snad ma aj poohovárali ale nech,papá zatial len lučinu,ta je bez taviacich solí,bez konzervantov a stabilitzatorov nech sa paci,toto mu mozu dať
dnes som mm prosila nech tam nejde,nie je opica vystavna drobec, a nezasluzia si aby tam chodil,absolutne nemaju zaujem,svokra jak je rok dlhy nezavola ako sa ma jediny vnucik na sk..a byvame od seba autom 5 minut
svokor aspon ked s mm vola tak sa spyta,3 dni dozadu som preplakala pol dna lebo sa to tak na mna zosypalo,ako mozu byt taky bez srdca,ved ja byt babka a mat takeho vnucika by som bola stastna a sla by som za nim a pytala sa na neho ..moja babka vola denne ako sa ma pravnučik..

vevvu hadam to nejako prežijete v zdraví 😀

adal
29. mar 2010

ahojte 🙂 Takže dnes sme boli na sone a z toho, čo sme tam videli, sa dievčatko ani pri najväčšej vôli urobiť nedá, takže doma budem mať samých chlapov 😀

Čítam ale nestíham písať 😒 cez obed si "pobúvam" s Lukáškom, dnes výnimočne zatiaľ nie 😀 lebo som bola u dr. a asi sa
mi už neoplatí 😉 Inak dobre, chorúšikom prajeme skoré uzdravenie a ostatným nech sa darí. Nebojte sa usmerniť maminy či svokry čo sa týka stravy 🙂
Určite sa ešte ozvem. Adal

nikollette
29. mar 2010

My sme už doma..
Malý hajá... som lenivá... prispievať.. ale čítam vás 😉
Mukky daj foto 😀

mukky
29. mar 2010

adal 😀 super,blahozelam ja som ti to vravela ze chlap 😀 aj wolfke 😀
hlavne nech ste zdravučkí a blahoželám k chvostíku 😀 😵

vevusiatko
29. mar 2010

mukky no ako si ostrihana??

vevusiatko
29. mar 2010

zvyknete mukky chodit do KE?

nikollette
29. mar 2010

Ved mukky je z KE nie náhodou 😅
mukky ved si chcela dlhé vlasy si nechať 😉

vevusiatko
29. mar 2010

niki ahoooj
ja viem, ze je z vychodu 😀 ale ze ci priamo z KE sa mi nezda 😀

nikollette
29. mar 2010

Z KE je tuším 😀

vevusiatko
29. mar 2010

inak hej je to mozne...ja som si myslela, ze z presova ale teraz ako spominam ze ked sme si davno pisali tak som jej vravela, ze budeme byvat kusok od seba 😀

vevusiatko
29. mar 2010

takze mas pravdu 😅

nikollette
29. mar 2010

Ty budeš bývať v KE??
Prečo?

vevusiatko
29. mar 2010

Nie nie v KE kusok pred Kosicami v roznave 😒 sa stahujeme ☹

nikollette
29. mar 2010

Ale prečo?
NIe je dobre v BA?

adal
29. mar 2010

ďakujem mukky 🙂

vevusiatko
29. mar 2010

chlap je odtial a chce sa vratit a tu v ba nie je zle ale ani dobre :D

lenka_66
29. mar 2010

vevus , odpovedam za mukky. ano kadzy vecer zaspava v KE

zuzi , no je to tazka diagnoza : ucitelka na dochodku

mukky , no ked som zbadala tak som hucala jak stary pilinak.no nebola cela tak neviem 😠 .daco mal lebo sa udivovali ako to zlato papka

lenka_66
29. mar 2010

jaaaj a dal som zabudla pozdravit 🙂

vevusiatko
29. mar 2010

lenka dakujem 😉

lenka_66
29. mar 2010

vev, hehe kym som dopisala tak si na to aj sama prisla

adal, a meno ?