Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
29. mar 2010

sa s vami nehram 😠
nechajte mi moje kosice na pokoji ☹

vevusiatko
29. mar 2010

bejby pisnem ti do ip...ale ak ho poznas tak to bude hanba . 😀

hehe naozaj mukky 🙂 ale mozno uich zancem mat rada kedze si odtial 🙂

bejbypd
29. mar 2010

😀 mukky ja som si aj myslela ze na mna myslis 😀 ja sa kade tade tulam ,aj po koniku,napisem ked mam naladu sak to poznas 😀 ale ti strasne zavidim kadernicku, moja co by som za to dala...a inak mas to supis pupis 😉 ja uz mam taky vyrasteny melir a to som bola pred mesiacom a pol ale mne vlasy rastu dvakrat rychlejsie nez normalnemu cloveku 😀

zuziiiicek17
29. mar 2010

mukky,daj im ! 😀 😀 nase kosice si nedame 😀
a asi som to mala na starom konovi

bejbypd
29. mar 2010

no veve to som zvedava,poznam tu dost ludi sak pd je taka mala dedina 😀 tak uvidime 😉

bejbypd
29. mar 2010

Veve strasne mi je to zname,ale vobec neviem zaradit,mozno keby som videla,ale hrozne zname meno...

mukky
29. mar 2010

som zvedava kedy jej vypadne prsnik 😕
morovej..

bejbypd
29. mar 2010

ty mukky ale jake ich tam musi mat stiahnute tie ciciky..mne by tie moje lajdy uz davno vykukli 😀

vevusiatko
29. mar 2010

mukky ja to nepozeram ale morovu mam rada 🙂
bejby si na pokeci?? ak hej dam ti jeho nick tam by mal mat foto ale nie som si ista 🙂
jeho rodicia su rozvedeni on zil s otcom jeho brat s mamou 🙂

bejbypd
29. mar 2010

no som na pokeci prekvapivo bejbypd(moja prezyvka z cias puberty myslim to bejby)..no daj jeho nick nech ho okuknem lebo nezaspim 😎 😀

vevusiatko
29. mar 2010

poslala som ti....a nesmej sa 😀 😀 😀

bejbypd
29. mar 2010

no uz som ho skukla a jasne ze viem kto to je..ale osobne ani moc nie,ale jasne vidavala som ho aj na diskotekach a tak...pocuvaj veve tebe sa asi pacia taki co im vietor moc nemoze rozfukat vlasy, co,? 😀 😀 😀

mukky
29. mar 2010

kosice si nedáme 😀
ja asi zijem na inej planete alebo chodím v tranze ale ja fakt som si nevsimla ze tu fuka 😕 😕 😀 😕

ja odkedy je novy kon som do inej temy ako mam v oblubenych nenakukla ane nenapisala 😕 nejak mi nereze ta grafika a celkovo..aj casu je menej,cez den malo co sa dá a vecer vacsinou pozeram bez servitky,posty pre teba,správy,precitam bulvar a podobne..

bejby dakujem a nezavid,sup ,sup ku kadernicke..ja chodim teraz malo,len 2-3 krat na melir za rok,nech sa mi vlasy trosku pozbieraju,opta pojdem az v auguste asi..
mne rastu vlasky pomaly,ale na rukach nechtiky strasne rychlo..

vevusiatko
29. mar 2010

😀 😀 😀 😀 poznas no pekne ...hehe hej ja som mala len jedneho chalana co mal vlasy 😀
Boze ten chlapec bol hrozny....a este mam kamarata z novak 🙂 takze mozno poznas aj jeho 🙂 oni sa zvykli kamaratit 🙂

mukky
29. mar 2010

bejby ze lajdy 😀 😀

vevusiatko dakujem ti a ctim si to 😀

vevusiatko
29. mar 2010

mukky naozaj fuka ale keddze byvas v ke tak to tak asi nevnimas 🙂 napriklad ja povazujem za normalne teploty co mame v ba 😀 a ked som u chlapa tak len hundrem ze aku zimu tam maju 😀

bejbypd
29. mar 2010

ja chodim kazdy mesiac az dva,aj na vlasove kury,zabaly a tak dorabat melir,ja mam hrozne huste vlasy a stiepia sa mi rychlo konceky tak musim pravidelne aj podstrihovat a celkovo davat vitaminy ...niezeby som doma nie ale predsa len odbornik je odbornik 😎 ale nechty,ani neviem ci mi dokazu nejake narast ja len obhryzam...mukky to ja zase na koni nemam co citat lebo chodila som spehovat do mladych maminiek tam som ich rada citala a uz su v sukromnej teme ze veve? 😀 a ja nemam co citat 😀 😝

vevusiatko
29. mar 2010

ved sa pridaj 🙂)) v sukromnej sa lepsie keca....mozme nadavat 😀 napisem chymen nech ta prida 🙂)
teda ak chces 🙂

vevusiatko
29. mar 2010

hehe sa smejem na tom, ze mi poznas byvaleho 😀 😀 😀

bejbypd
29. mar 2010

no v novakoch som kedysi zamlada poznala par peknych vykvetov boze ani neviem ci este vobec ziju s ich zivotnym stylom 😀 😨 a ze jedneho s vlasmi 😀 ..ja som zase nemala bez vlasov 😀 teda jedneho ked som mala patnast ale on mal vlasy a potom sa vyholil,tak som sa s nim rozisla 😀 vobec som nebola trumpeta 😀 😝 Mukky a co cakas?pat mesiacov som kojila a prsia mi zostali ako keby som kojila zo sest deti tri roky vkuse 😀 teda volakedy to boli prsia teraz je to len cudna karikatura prs 😀

mukky
29. mar 2010

ja som tiez sklamana ze temy sa zamkli a citavala som nieco a uz su prec
mne sa tie sukromne nepacia,neviem si pomoct...

bejbypd
29. mar 2010

heeej mozem?napis ze som mila ,mlada ,sem tam vtipna a velmi rada si zanadavam 😀 aj ja sa smejem aky je svet maly,si z blavy,ides do kosic,ale frajera si mala aj z prievidze ty si svetobeznik 😀

mukky
29. mar 2010

baby lucim sa,idem kuk postu a asi tu uz nebudete ked docvalam...

vevusiatko
29. mar 2010

aj ja mam take prsia....take no ak mam byt neslunsa tak to napisem neslusne 😀 prsia po brucho, brucho po pi... a pi...po zem 😀 😀 😀 😀

hehe ja som v novakoch bola raz v pd asi 3x 🙂
V novakoch bolo super jedna krcma taka ako za komunistov 😀 vycapnicka mala 100 kil a presne o polnoci sa tam strhla bitka ale taka super bitka, ze vsade lietali stolicky 😀 odvtedy som tam nebola 😀 😀

zuziiiicek17
29. mar 2010

Mne sa tiez tie sukromne nepacia,je to blbost 😒 A tiez klikam len na oblubene temy

vevusiatko
29. mar 2010

jasne napisem chymen 🙂)
hehe ze svetobeznik...
idem aj ja chlap mi dosiel domov bude hundrat lebo ma bordel na posteli...majte sa 🙂 🙂

mukky
29. mar 2010

veve ty si ako ja...kazdeho taha na zapad a mna na vychod,na ukrajinu 😀
ale malokto by asi menil ba za taku dedinu ako je roznava,prepáč 😀

podla mna sa vratite spať na zapad

mukky
29. mar 2010

jáj no a tie vlasy,ich nemam ani vyfukane len od košickeho vetra 😀
ale dnes fukalo ale fakt len preto ze to prislo z BA,vsak zuzka... 😀

bejbypd
29. mar 2010

no veve si ma zabila hentym ze prsia po brucho ,atd 😀 sa tu rehocem jak blba..esteze neni depko doma zase by si myslel ze mi uz nadobro preskocilo 😀 no ono tu je takych krcmiciek viacej aj v pd...presne jak za komunistov,ako si pisala vycapnicka ala Helena Ruzickova v rozkvete,par dopitych chlapov,co pridu ako bratia odidu s monoklami lebo oni mali o centiliter menej piva ako ich kamos a podobne 😀 cista zabavka ved vravim jak na dedine 😎

vevusiatko
29. mar 2010

hehe uvidime...rooznava je dedina ale tak snad vydrzime 🙂 nie je tam az tak zle 😀 😀 😀 teda je ale utesujem sa 😀 😀 😀

Bejby uz ta klikla ta baba 🙂