Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
30. mar 2010

som dosta mrchu 😝
pred tehu som vedela presne na minutu takmer ze dostanem a teraz ziadne predzvesti.. 😕 jedine podla kalendára..

zuziiiicek17
30. mar 2010

Veru Adka,nech je uz zdravucky 😉
My sa ideme kupkat ,potom kasicka,potom horko tazko hajkat a potom idem panelakovat ,cize sa sem popozeram okolo tej deviatej 😵

mukky
30. mar 2010

prisiel mm,ideme neplanovane na nákup,mm cestuje zajtra do Budapešti..,vecer dojdem..

zuziiiicek17
30. mar 2010

Halo halo,kdeze ste ?

mukky
30. mar 2010

zde 😎

zuziiiicek17
30. mar 2010

Ahoj,a ja som si myslela ,ze uz ani nikto nepride 😀 ako bolo na nakupe ?

mukky
30. mar 2010

nikollette som ti zabudla napísať...my sa nechytáme na wofkinne nákupy ani náhodou...
ona koťuha jedna 😀 /moja zlatá 😀 / chodí na nákupy s opatrovateľkou 😀 😀 😕 😀 😀
tichá voda brehy myje 😝
bola v Polsku s mm,malým a opatrovatelkou..hmm,jaká celebrita 😀 😀

zuziiiicek17
30. mar 2010

No teeeda,niekomu sa zije 😀

mukky
30. mar 2010

zuzka sme boli len na potraviny a mm kupil drobcekovi 3 dvd s rozprávkami este 😀 ked to minule co sme kupili neslo a bloček som nenasla na reklamaciu 😝
mm zajtra cestuje a nemal nic na jedenie...a hlavne ze mohol si nakupit v bufete,chlapi 😝 😀

mukky
30. mar 2010

zuzka veru 😝

zuziiiicek17
30. mar 2010

Ja by som mala ist konecne kupit malemu kupit nejake capacky ,nech je frajer.Riflcky uz ma troje a topanocky male su 😒 tak si urobim radost 😀 ze sebe urobim radost ,ked mu nieco kupim.Ja som v poslednej dobe taka,ze nepozeram na veci pre seba,ale len pre maleho .Ale aj ja by som si uz mala nieco kupit...ale az ked schudnem 😀 sa hanbim kupovat take velke veci

mukky
30. mar 2010

mm ide s kamaratmi na pretekarsky okruh za Budapešť kdesi,kamarát má auto upravene na okruhove zavody a chce si len tak zajazdiť a táto zábavka prenajať si ten okruh ho stojí na jeden den len 10.000 eur 😕 😕 😕 😕

zuziiiicek17
30. mar 2010

😕 😕 😕 😕 😕 woow,to je sumisko 😀 😀 ale,ja keby som mala tolko penezi,tak by som si asi tiez dopriala 😀

mukky
30. mar 2010

ja by som si auto kupila za tie prachy radsej 😀
no ale ten kamarát mojho mm má trosku iné príjmy 😀 to je pre neho zanedbatelna ciastka...
má 3 domy,pár autícok,lietadlo..dalej ani pisat nebudem 😀
do Dubaja si chodí len na víkend a podobne 😀

zuzka a ty nebyvas s priatelom?

zuziiiicek17
30. mar 2010

Nie nebyvam s priatelom..nejak sa s babkou nemusia a ja som povedala ,ze uz ked budeme spolu byvat,tak len my traja.Nechcem mat stresy z hadok este aj s nejakou svokrou alebo mojou babkou 🙂 ved raz aj na to dojde

mukky
30. mar 2010

hej chápem...a on este studuje,alebo pracuje ci je doma?dnes je tazko s robotou 🙄

mukky
30. mar 2010

dnes tu píseme sloh len my dve??? 😕

zuziiiicek17
30. mar 2010

nestuduje,ale s robotou je to fakt tazke.Zatepuje budovy a tak ,na tom sa da celkom dobre zarobit,ale iba ked je teplo 🙄 🙄 🙄 no co uz,snad onedlho uz bude lepsie.Cez zimu bol v kuse nas*aty ,lebo nikde nevedel zohnat robotu

zuziiiicek17
30. mar 2010

No tiez mam taky pocit...Mam pocit ,ze Nika sa nejak flaka v poslednej dobe 😀 😀 😀 a aj bejby atd,no toto ,..asi sa venuju laskam 😀

mama.wolfka
30. mar 2010

😝 😝 😝 😀
bleee bleee 😀 😀 😀

zuziiiicek17
30. mar 2010

jeeej ,tu si ? ako sa ti flakalo ? 😝 😝 😝

mukky
30. mar 2010

bla,bla,bla...sa ti čkalo?? 😀

zuziiiicek17
30. mar 2010

muselo sa...a ty mukky kde si?

mukky
30. mar 2010

vsade a nikde 😀

zuziiiicek17
30. mar 2010

Jaaaj,som myslela ze tabulkujes 😀

mama.wolfka
30. mar 2010

sledujem vás ... ho ho ho 😀
bolo to únavné, nič poriadne sme nekúpili, ale aspoň som nemusela tlačiť kočík po hrozných terénoch na trhu 😉

inak ja ešte pilno pracujem, ešte mm a moje musím zbuchnúť ... sa mi už nič nechce

mukky
30. mar 2010

wolfka odpust ale som dnes nestihla ti poslat cervene znamenie 😀

zuziiiicek17
30. mar 2010

A chceli ste kupit nieco konkretne ?

mukky
30. mar 2010

wolfka odpoved na tvoju otazocku ohladom tych tenisiek:viem ze nemas cas hladat tak som ti par veci skopirovala

správna podrážka má byť ohybná v oblasti pod prstovými kĺbami, nie pod pozdĺžnou klenbou

deti by nemali mat oveľa vaščie topánočky, pri plnom dostúpení maximum nanajvýš o pol čísla vašeie.rezerva v obuvi u detí je škodlivá, dieťa pori chodení potrebuje vačšiu námahu

15:39:12) chorlito: Manželova mama kúpikla našej dvojročnej dcérke tenisky z čínskej obuvi, sú veľmi nízke, len pod členok a ja si myslím že majú aj tenkú podrážku a chýby mi tam t

(15:39:51) chorlito: chýba mi tam tá klenbička. Ja sy myslím že nie sú vhodné? Nemýlim sa

15:43:57) chorlito: a nevadí že je to čínska obuv? A nevadí ani to že tá obuv je úplne rovná a nízka?


(15:46:05) MUDr_Brozmanova: Chorlito : u niektorých typov čínskej obuvi treba zvažovať aj hygienické parametre ako prítomnosť lepidiel, stálofarebnosť , pachové vlastvosti, samozrejme že dlhodobé chodenie v ovuvi s rovnou podrážkou nie je vhodné, bez ohľadu na jej krajinu pôvodu