Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
4. apr 2010

Vobec sa necudujem,ze si taka nas*ata 😖 Mne keby mp take daco urobi,tak by som ho roztrhla a tyzden by ma mohlko prosikat 😠

nikollette
4. apr 2010

Vini, ja by som sa triasla od nervov 😖
Lenže tvoj chlap má na háku... ci ho zvozíš, vymkneš, budeš ho vyhadzovať, nič nepomôže 😒
Načo ti taký chlap je... urobí aj niečo z čoho máš osoch, či dobrý pocit?? 🙄

zuziiiicek17
4. apr 2010

Niki,presne nad tym som rozmyslala

mukky
4. apr 2010

tamtá Bátorička čo sla minule sa mi nejak viac pácila...táto mi pripadá bez ladu a skladu nejako..

nikollette
4. apr 2010

Toto som už videla dávno v kine sme na tom boli, hned ako to dávali prvý krát, ked to doslo do kín...
Mne sa to moc nepáčilo, ale mp hej...

mukky
4. apr 2010

nikoll som kuk nové foto 😉

mukky
4. apr 2010

nikoll chodíte do scs v Rakusku?

nikollette
4. apr 2010

Nie nechodím, ani neviem čo to je 😅

nikollette
4. apr 2010

My tu čumíme s mp kerky...
si chceme dať nejaké rovnakú... ja na zápestie také maličké, on z vnútornej strany ramena to isté len vo väčšom..
a ešte obaja chceme meno malého... A ja ešte moje motto... do kelu, no je toho dosť 😅
Mp varí ešte teraz... vyhladli sme 😅

mukky
4. apr 2010

niki to je velké NC,ideme tam vo štvrtok,uz sme tam boli a tam je aj ikea a je lacnejsia ako u nás,teda u vás 😀

http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=d...

mukky
4. apr 2010

ja som dnes len ranajkovala 😒 ,zajtra sestra nakazala ze nemame jest,aj ku babke ideme a prababke..

zuziiiicek17
4. apr 2010

Juuuuuuj,ja som si teraz zacala citat tuto temu od zaciatku 😀 😀 😀 😀 😀 strasne sa rehocem na nejakej Miskechrumke 😀 😀 😀 😀 😀 a musim povedat ,ze sme tu tabulky vseeetky teraz 😀 no konec jake prispevky su nna zaciatku 😀

zuziiiicek17
4. apr 2010

mukky,ja by som neprezila nejest cely den 😒 😝

mukky
4. apr 2010

zuzi to si nemala tak verejne,ze baby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuz ja som zvyknuta...ale som hladna,nepopieram,len dnes som porusila delenu a iste aj zajtra a svadbe tak musim takto 😝

zuziiiicek17
4. apr 2010

😀 😀 😀 😀 Tak sa vam tgeda ospravedlnujem !!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 tie vykricniky ma bavia 😀 😀 😀 😀

mukky
4. apr 2010

ale ja ti vysvetlim ze preco,ona tu ma temu aj nakuka urcite 😀
ja osobne som jej chcela pomoct a poradit a dockala som sa od nej len tusim osocovania a ostatné baby detto 😀

zuziiiicek17
4. apr 2010

Nech sa pozera,aj keby som ju na ulici stretla,,tak ju vysmejem 😀
Ako ,je to na kazdej mame ,co da svojmu dietatu,ale co je vela ,to je vela....a ked si raz niekto nechce dat porasdit,tak s tym nic nenarobis 😒

mukky
4. apr 2010

zuzka a ty si ako prisla vlastne na nasu tému?ved si nevedela ze sme tabulky 😀
a más pravdu..je rozdiel obrovsky mladá mamina a mladá mamina..

zuziiiicek17
4. apr 2010

ja som si precitala nieco mozno z polky + bola nejaka tema,kde ste sa vadili s nejakymi mamickami ohladom prikrmov a nejak som suhlasila s vami.do prveho prispevku som napisal,ze by ma niektore zozrali,keby som otvorila usta.Ja nie som uuuplne tabulkova,uz len preto,ze nemam sancu kvoli babke 😀 ale na zaciatku niekde mala vini prispevok,,v ktorom pisala nieco v tom zmysle,ze dokym nemala dieta a necitala si aj odborne clanky.tak to az tak neriesila.
Niektore na zaciatku boli uplne pritiahnute za vlasy...ze korenit ledva polrocnemu dietatu s atopickym ekzemom 😖 😖

mukky
4. apr 2010

ona robí vela blbostí co som tak zbezne citala...dáva mu jahody uz dávno a ona je sama tusim na ne alergicka,arašidové slane chrumky a podobne veci,lepok uz dala hadam nemal ani pol roka a podobne a sa tu vadila ze lepok nie su keksy co mu dava a lepok tam bol jak vyšity 😕 😕 a stale sa cuduje ze malý má na lickach vyrázky..ja som tak hlupu osobu hádam este ani nestretla

uz par mesiacov hadam som tam nekukla lebo toho maleho mi je neskutocne luto.chudatko male

zuziiiicek17
4. apr 2010

idem hajat ,taaak dobru nocku 😉

zuziiiicek17
4. apr 2010

a to ako sa vola jej tema ?

zuziiiicek17
5. apr 2010

Dobré ránko,niečo som si prečítala,ale radšej to nekomentujem 😒
Malý sa zase zobudil okolo šiestej 😖 Na oči nevidím,ale on sa škerí ako šašo ,tak sa môžem hnevať ? 😀 Hmmm,musím si pozrieť nejaky recepty pre Miška,lebo moja fantázia je v tejto oblasti biedna a on nechce nic papať.Ak chcem ,aby niečo spapal,tak ho musím vyhladovať 4 hodiny na prechádzke alebo na návšteve,lebo on vie, 😎 e doma mu dám-nemám to srdce počúvať ten plač 😀 múdry chlap 😀
Dnes ideme na tri návštevy poolievať 😀 😀 😀 😀 že najmladší olievač 😀 bavili sme sa s mp,že mu dáme poldecák do rúčky a ním bude olievať .Už to skúsil na mne.Šikovne mu to ide 😀 Akoby vedel co je za deň 😀

vinifera
5. apr 2010

Z tejto témy alebo jej témy?
Kukám že mukky je na mna ofučaná. No ale to je o schopnosti nazerať na názory iných ľudi ... 🙄
Hej taký chlap mi je naho...o. Prišiel si o 11. Bolo zamknute. Možno aj skúšal volať na MT ale mala som prezieravo oba vypnuté. Tak vyklopkával. Mala som v paži. Ale ked už začal klepať na okno tak som musela otvoriť lebo hned na poschodí spia naši. Tak som nechcela až sa zasa čosi rieši takto na noc. A že čo vystrájam že šak som šla domov dobrovoľne ...!
Nemám slov. Od pol osmej mu vreštia budíky. Samozrejme mna to zobudí a on spí ďalej. Už som ho x krát chcel vyhodiť. Ale on sa tvári že sa nič nedeje a funguje ďalje. Aj tašku už mal zbalenú - akurát že si z nej vytiahol tričko čo si zrovna chcel obliecť 🙄 Takže netuším čo s ním robiť. Mi švagor minule hovoril že sa ho foter pýtal (MP) že čo spraví ked ho vyrazím a on že pôjde na poschodie ( k mojej mame) Proste má full sevis tak sa vyraziť nenechá.

zuziiiicek17
5. apr 2010

Wow,cize ma v pazi ... velmi lahko si to predstavuje.Mrzi ma,ze sa tp ani nesnazi nieco zmenit! Ved takto sa neda fungovat,ze ty budes stale robit ustupky a on bude vediet,ze nech spravi cokolvek,tak bude mat ten full servis.Nerozmyslala si uz nad tym,ze ho aspon postrasis? ze dost! koniec! vypadni ! ?Asi ,ano ,ale ako citam,tak na tp to nema ucinok.
Mimochodom,mam nieco podobne,s tym rozdielom,ze ked sa mi nieco nepaci a poviem mu to,tak sa ofuci a nebavi sa so mnou...a mne je to uz jedno

vinifera
5. apr 2010

orpava nie o 11 ale o 1 nej vnoci

e.vacka
5. apr 2010

Ahojte
Vini: koľko si s tvojim partnerom? To bude asi len nejaká kríza...to poznám. Aj ja by som môjho niekedy zabila, ale neviem si predstaviť, že by som ho nemala...s chlapom ťažko ale bez neho ešte ťažšie.

vinifera
5. apr 2010

3 roky a už ozaj na to nemám nervy ...

e.vacka
5. apr 2010

to ma mrzí...a je to takéto od začiatku alebo len teraz?alebo má raz za čas nejaký výstrelok? No ja ti poviem, že tiež som chcela ja odísť od môjho a to narobil teda somarín aj jaj jaaaaaj, ale vždy si to nejako vysvetlíme a beriem to tak, že aj ja mám kopec chýb a niekedy sa čudujem, že on mne nezbalil tašku 😀 no chcem tým povedať, že také sú vzťahy medzi ľudmi. Ludia robia chyby, len sa o nich treba baviť. No ja mám 26r. a s mojim chlapom som 7 rokov, možno nemám právo radiť alebo tak, ale rozprávajte sa!!! On možno fakt nechápe o čo ide! Na rovinu mu vysvetli, že ti to vadi a nech sa to už nestáva. Jemu tiež musi zaležať na udržaní vzťahu...

vinifera
5. apr 2010

e.vacka tu ide o to že je furt preč. Ked je normal prac týžden tak domov chodí o 11 večer !!! A to ten prašivý bazár zavrie o 18. A potom mi tvrdí že kadečo vybavuje. V podstate chlap je furt preč a peniaze napr žiadne. S malým nie je vôbec. ☹ A keď sú už konečne sviatky tak aj tak je preč. Je to mladý egoistický sopliak. Som mu to teraz vyhodila na oči ešte po mne nabliakal že sa mám uvedomiť. Ja že som sa už uvedomila a nech sa zbalí a ide preč. Kamoška čo ma pozná už od malého decka nechápe ako dokážem s ním fungovať - lebo som mala aj omnoho lepších chlapov a netolerovala som im nič a aj tak som s nimi neostala. Vieš kým to bolo divné len mne tak som to brala len ako subjektívny názor. Kamošky ma od začiatku takpovediac obdivovali. Ale ked ma včera na grill párty ľutovali ešte aj jeho kamoši tak to už je fakt moc. Proste nemám chlapa - netrávi snami žiaden čas. Žiadne prachy. A hlavne už na to nemám nervy. On je moc vychcaný a vie aká je situácia. Ale sa tvári že je všetko v pohode a snaží sa s prehľadom všetko ignorovať. Proste vždy príde akože sa nič nedeje a ked začnem tak na mna akurát zhučí že sa mam uvedomiť a odíde na poschodie k mojej matke. A teda tam za ním nepôjdem a nebudem mu pred mojími rodičmi niečo vysvetľovať. Zvlášť ked sa mojej matke furt tisne do riti. Ona podrží stranu jemu nie mne. Tak čo mam robiť?