Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
6. apr 2010

ahojte,
lenka no do carrefouru veľmi nechodím,ale mám rada ten obchod,len mm má zlavu v optime v potravinách ,tak chodíme tam i ked ako obchod-potraviny sa mi veľmi nepáči..
no ale dnes ideme na nákupy tak zbehneme aj tam ak nezabudnem,myslíš že je to to isté?? 😕

ja opať periem,dnes už poslednu várku konečne,idem variť obedík malému,ešte sa pohrať a pomaly spinkať..

zuzicek a malý ti kolko pospí cez den jeden spánok?dávaš ho asi 2 krát ešte spinakť,nie?

lenka_66
6. apr 2010

mukky podla letaku / plagatu hej.no nezastavila som sa bo som bola s mojim ,,kludnymi" chlapmi 😀

wandeirra
6. apr 2010

zuzicek uplne suhlasim 😉

my sme tiez vstavali okolo 6,tak nie ste sami take ranne vtacata 😵

zuziiiicek17
6. apr 2010

Dawam ho spinkat tak,ze je hore 3 hodky a zaspinka na pol hinu az hodinu ...Ale ja newiem cez den spat 😒 aj keby som umierala od unavy.
Vini,este sa posnaz trosku 😀
mukky,ty taaak vela peries 😀 kazdy den 😀 vy musite mat strasne prepchate skrine 😀 😀 😀

lenka_66
6. apr 2010

aj mne marek vydrzi 3 hodky .no uz sa pomaly preorietava na 2 spanky denne.ak sa mu podari ze pospi iba 1/2hodky tak ideme von tam urcite zalomi .doma nehrozi

zuziiiicek17
6. apr 2010

Ale tak Marek uz bude mat 8 mesiacov o chvilku 😉

lenka_66
6. apr 2010

hej , tym som chcela ze 1/2 hodky pominu .tiez mi sli total na nervy.ani by nevadilo ze kratko spal ale vstal total nervozny

lenka_66
6. apr 2010

sak iba mesiac je rozdiel

mukky
6. apr 2010

zuzka neperem každý den,to len teraz pred dovolenkou všetko som si nechala nech máme vonavučké a čistučké ,mm požehlí večer pri slivovičke 😀
mne spí cca 3 hodky a spal by asi aj poobede ale to ho nedávam,lebo som skusila spal aj do 19.hod a to nem dobré 😀 ,som ho musela budiť..
ale do roka aj niečo spával 2 krát denne,skor som ho uložila,okolo 10.hod 3 hodky a potom okolo 16.3o ale teraz by mi o 10.hodke nezaspal ..

zuziiiicek17
6. apr 2010

Vaaazne ? No mne to dost vadi,lebo ani si neoddychnem od neho,ani nic nespravim 😒

lenka_66
6. apr 2010

marekovi kedy ako vyjde. no denne spi tak 3-4 hodky.pekne si to rozlozi

lenka_66
6. apr 2010

ja som dala tvrdy rezim , ak chce tatko mat nieco spravene tak berie mareka .inac akoze kycham na domacnost .robim co musim uz fakt. no a varim este.

do 4mes. som vsetko sama aj mareka aj domacnost stihala a ani to nevedel ocenit bo nevidel co vsetko treba.
no ty to mas trochu tazsie kedze si s babkou

zuziiiicek17
6. apr 2010

Praveze si myslim ,ze to mam lahsie,pretoze toho nemam tolko na hlave ako ty ...ja napr nemusim varit...iba upratat ...a to zas nie je az taky velky problem .
Ja obdivujem vsetky co to zvladaju same bez pomoci,ja by som nevedela.

lenka_66
6. apr 2010

no dobre nevaris , ale zas ja by som nevedela byvat ani s mamou (aj ked je fajn) nie este s babkou.no kazdy mame nieco.
a ako spi v noci.myslim miska nie babku 😀 .marek aj 2x sa zobudi.stiahne flasu caju aj mlieka

mukky
6. apr 2010

drobcek hají,ja obedujem,moja babka včera večer ešte piekla lokše,ledva stojí no ved som ju aj trošku pokarhala..ale vie ako ľubim...mm šiel ráno z nočnej po nich,fajnučké su,len tak omaslované..

na doma ide nejaká nová relácia ale neviem či su normálny,je tam gigolo a kecaju o sexe a bordeloch 😕 ..trosku blbý čas si myslím,ved deti su doma.. 😝

mukky
6. apr 2010

opravujem,normálni 😝

mukky
6. apr 2010

lenka aj u Vás fuka? 😀 😀
zuzicek u Vás? 😀 ,u nás riadne 😝

mukky
6. apr 2010

ja neviem ale tej dome asi drbe ako tak pozerám... 😀

zuziiiicek17
6. apr 2010

😀 to je repriza zo vcera mukky 😉

zuziiiicek17
6. apr 2010

lenka mne spi maly si tak,ze od 20tej spi do pol noci,napapa sa a spi do druhej a potom ani neviem,lebo spi pri mne a ked he hladny,tak si cucne 😀 😀 😀 😀

mukky
6. apr 2010

zuzi aha,ty sexuchtivá si to aj včera kukala 😀 😀
ja sedím daleko od tv a az teraz som si vsimla ze tam je love a ja ze furt live 😀 😀
ale aj tak.. 😝 ked už tak nech ukážu chlapov a nie ženy,ked už na to mám kukať pri obede 😀

zuzicek a to ako sa dá spat ked si cucá? 😀 to si sám vyhrnie či spíš hore bez 😀 no ja by som sa teda nevyspala,ale asi by si ho to mala čím skor odučat,on nie je hladný,to uz je o zvyku a hlavne na zubky to nie je dobré,na sklovinu v noci aby stale cuckal sladké mliecko..ale iste je to krásne mať takto malého pri sebe 😵

vevusiatko
6. apr 2010

ahojte 😝

mukky
6. apr 2010

to co je vev 😝
ahoj 😀

vevusiatko
6. apr 2010

😀 som ta oblizala 😀 😀 😀

mukky
6. apr 2010

aha 😀 😀

vevusiatko
6. apr 2010

uz sme doma tak sa zdravim 😀

nikollette
6. apr 2010

Ahojte...
sme zobudený, najedený... malý tu "telefonuje" to je jeho mánia v poslednej dobe... Držťa tel pri uchu a volať halooo...
O chvílu dojde pre neho babka a idú von...
Ja sa potom pustím do pratania izieb 😝

Vini, si to neviem ani predstaviť.. Už keď ti aj jeho kamaráti povedali, že akého máš chlapa, či ťa ľutovali, tak to už je čo 😕
By si si podľa mňa našla iného raz dva... on si ťa vôbec neváži.... ☹
Ja fakt nechápem že si stále s ním... Povaha hrozná ako píšeš, peniaze ti tiež nejak nedáva, čas s vami netrávi, malému sa moc nevenuje, v kuse sa na ňom iba rozčuluješ, nevyzerá teda ako žiadny model, atď, atď.... proste mi k nemu pripadáš ako 100:1 .... dúfam že sa neurazíš za úprimnosť 😔

nikollette
6. apr 2010

Veve, ahoj 🙂

mukky
6. apr 2010

vev a to dze doma 😀

vevusiatko
6. apr 2010

ahoj niki
tha mukky tha doma v bratislave 😀 😀 😀
sme boli v piatok v kosiciach 🙂