Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
7. apr 2010

Mukky, hlavne sa upokoj, aj ked viem že je to asi ťažké.....
Až ma vytriaslo 😔

vevusiatko
7. apr 2010

ono to boli najma tam kde su kosti 🙂 teda task by to malo byt...

nikollette
7. apr 2010

No hej, tak by to malo byť..
Ale napr. na krku nie sú kosti, ale je to tam citlivé...
NO uvidíme ako to zvládnem....

vevusiatko
7. apr 2010

mas tam take kosticky ci zilky a to iste aj na predlakti ale tm kde mas zili ja neviem ako sa volaju tie casti tela tak sa mi to tazko opisuje 😀
Inak ja som uz tetovala 😀 😀

nikollette
7. apr 2010

Koho, kedy, ako? 😀

vevusiatko
7. apr 2010

byvaleho 😀 on sa zvykol aj sam tetovat a raz nedociahol tak som tu skusila...a potom este brata ale ked si vsimol, ze som to ja usiel takze to som si len pichla 😀 😀 😀

nikollette
7. apr 2010

aha 😀 😀 😀

vevusiatko
7. apr 2010

ja by som na to nemala...ja neviem ani kreslit 😀

nikollette
7. apr 2010

Ani ja 😅

vevusiatko
7. apr 2010

sme sikovne 😀

mukky
7. apr 2010

ahojte baby,o chvilu odchadzame na daleký západ 😀 ,chce sa rozluciť,majte sa pekne...asi neprídem pár dní tak si odomna oddýchnete 😀 hlavne asi vinifera 😀
je ofučana 😀 na moj príspevok pre nu ani nezareagovala 😀

a mozno dojdem 😀 😝 uvidím aká bude po veceroch zábava..
bolo to strašné,drobcek vyzeral akoby nežil ☹ ☹ ☹ moj malý nezbedníček..

vevusiatko
7. apr 2010

mukky tak prijemne bezveterne pocasie ti prajem....hehe drzte sa paaaaaaaaaaaaaaa 😉

vinifera
7. apr 2010

Mukky som si zasa nevšimla. Nerobím to úmyselne 😕
Celý den sme boli vonku. A som vytočená - lebo som ráno nemala čistu bavlennú čiapku. Tak som malému dala zo 100% polyesteru čo sa pod bradou zapína. A už má zasa ohádzanú bradu☹((((((((((((((((((((

nikollette
7. apr 2010

Muky tak príjemný výlet na západ 😉
.
Vini ☹ to musí byť hrozné.. všetko poctivo kontrolovať, a sledovať.. aká látka sa ho dotkne 😒

Idem robiť vyprážaný karfiol so zemiakmi. Sa mi nechce, ale čo už...

vinifera
7. apr 2010

Vieš najviac ma tom vytáča to že dáš na 1 000 000 vecí bacha a jednu zvoráš a je to zasa tu☹ Naschvál som nebola celý den dom - že ak náhodou raguje na psov (ale šak bol dva dni doma a reakcia žiadna) a ideme von na čerstvý vzduch a pokkazí to čiapka ☹
Ešte ráno som stretla svokra. A vravím no nemali sme inú čiapku hádam to prežijeme - som si robila sradnu. A on že pre jednu čiapku sa nič nestane - a just!

nikollette
7. apr 2010

Musí mať velmi citlivú pokožku, ktorá hneď zareaguje ☹
Si to neviem ani predstaviť....

vinifera
7. apr 2010

Viete čo je pre mna záhada? Že ked malý chce cicky. Tak sa každému hrabe do výstrihu a každého vyzlieka. (ja som mu dnes nechcela dať tak ma tak kusol do krku že mi ostal cucflek)Dokonca aj svokra vyzlieka. 😀 Len u kamošky čo kojí nič nehľadá. Nikdy ju nevyzliekal. Nikdy jej nešiel po cickoch. Už sme ho aj nabádali že teta má cici a no nič. Cítiť musí že tam čosi má. A čo cíti že to nie je prenho?

nikollette
7. apr 2010

Zaujímavé 😕 😅

vinifera
7. apr 2010

Hodinu som sa ho snažila uspať. Behá tu s metlou od mopu a intenzívne "umýva" podlahu. Ja už chceeem spať.

zuziiiicek17
7. apr 2010

Ach ,dievcata,mna tak nas*al mp 😠 Mala som na navsteve kamaratku a mp sa s nami cely cas nebavil a hral poker na notebooku 😠 O maleho ani nezakopol a kamoska sa ma pytala,ze preco som s nimm,ked sa chova ako debil.A viete co je blbe ? Ze z lutosti 😔 😔 Som hlupana .Stale sa s nim len trapim a peniaze na maleho som od neho nikdy nevidela ☹ Kazdemu klamem,aka som spokojna a stastna,ale ja uz nevladzem.Moja babkla ho neznasa,moji priatelia ho neznasaju a mne strsne lezie na nervy jeho neschopnost...Ja ho vlastne ani nelubim ☹ ☹ ☹ vsetko je len lutost a strach zo samoty 😔
Stale,kazdy tyzden si vravim,ze to ukoncim,ale potom ho vidim s malym ,ako sa zboznuju a nemozem.Neviem preco je takyto stale,ked ku mne niekto pride,ale ja uz nemozem stale vysvetlovat ,ze on je taky len pred navstevami,inak sa o maleho stara a hra sa s nim...teda,ak mu nieco nesadne na nos.Ako napr sex.... 😔 Chapem,ze mu vadi,ze ja nechcem,ale neviem sa prinutit a boli ma to.Asi nejaky blok...Vlastne ,mne by nevadilo,keby sme vobec ziadny sex nemali,ale takto si ho len vynucuje a mna to trapi a on je nahnevany.Vlastne,ked tak premyslam ,tak ho uz beriem ako kamarata ☹
☹ ☹ ☹ Placem tu ako male decko a pritom ma plno ludi ovela horsie problemy ako ja ☹ ☹ ☹ ☹ Som len hlupa ,blba ,mlada zaba,ktora si nevie dat rady s chlapom ☹
A prepacte,ze si tu vylievam nervy ,ale ja uz fakt nevladzem.Keby ste vedeli kolko namahy ma stoji ta moja pretvarka o spokojnom zivote,Ja len nechcem ,aby moj maly vyrastol bez otca ako ja ☹

nikollette
7. apr 2010

Ja som si dolakovala nechty... A ideme pozera film.. Turistas... taký triler, horor...

nikollette
7. apr 2010

Zuzi, prepáč, budem úprimná... Ale takéto vzťahy nechápem, a teda sa snimi ani nestotožňujem...
Vzťah z lútosti? Z akej lútosti? Ved si nájde inú... a s malým môže byť... zato nemusíš byť jeho priatelka, aby sa venoval malému, aby ho navštevoval, stretával sa sním a inak mu venoval čas, či finančne prispieval...

nikollette
7. apr 2010

Ja by som tak nevydržala... Ale viem mne sa ľahko radí, keď mám skoro dokonalý vzťah, všakže... 😝

nikollette
7. apr 2010

A starsch z akej samoty? Z tvojej? Si vážne myslíš, že by si si nikoho už nenašla? Zato že máš bábo?!
Tak si na omyle 😉

majaxy
7. apr 2010

zuziiiicek17, ahoj, máš pocit že sa dobre cítiš v pretvárke a že to bude vyhovovať aj tvojmu dieťatku?

zuziiiicek17
7. apr 2010

Vies,ja som ta co ho taha...jeho rodina mu nepomoze v nicom.Absolutne v nicom,este ho tahaju ku dnu.Este k tomu som prilis makka na to,aby som ho nechala,ked ma zacne prosit a tak.

zuziiiicek17
7. apr 2010

Necitim sa dobre v tej pretvarke ,ale som slaboch

zuziiiicek17
7. apr 2010

Som ja blbec,ze ? Ja o tom viem,ze by som sa s nim mala rozist ,ale ked ja to neviem.A poznam ho-viem ,ze by za mnou chodil do vtedy kym by som ho nevzala spät

majaxy
7. apr 2010

No sama si musíš urobiť poriadok v živote, hlavne žiť tak čo je tebe dobré, čo teba robí spokojnou, si myslím aspon ja 🙂

nikollette
7. apr 2010

No tak to je blbé..
Ale kam sa v takom živote posunieš, resp. dostaneš? 😔

Lepšie by ti bolo samej... Ten chlapec ťa ťahá ku dnu... ty potrebuješ chlapa, nie chlapca, prepáč 😒
Tvoja pohoda je aj pre dieťa najlepšia.. A zakazovať stretávať sa s malým nemusíš...