Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
8. apr 2010

Ahojte..

Zuzi to je dobre, že je lepšie...
AKo píše evka, bud sebecká!!! Aj ked neviem či je sebecké, ke´d ti je prednejšie šťastie tvojho dieťatka a tcoja pohoda 😉

My sme šťastný vo vzťahu 😅 ak nerátam menšie hádky kvôli blbostiam 😅
Klop, klop, len aby som to nezariekla, že jo.............................................................

vinifera
8. apr 2010

To akože nič za celý den?

nikollette
8. apr 2010

AHoj Vini...
No bolo pekne... boli sme vonku, upratovala som, a tak...
Musela som navariť, bo mp povedal že musím poslúchať, kedže mi ide zaplatiť 5 keriek 😅 😉
Tak som sa musela činiť 🙂

A čo vy? Ako s tým ekzémom pri bradičke?

vinifera
8. apr 2010

Ekzém je naho..o.
2,5 hodiny sme dnes čakali u kožnej. Potom som už na sestričku vyletela. Lebo máme čísla a 8 mička tam bola 1,5 hodiny - teda nie dotyčný pacient. Ale pobrala x dalších ľudí pomimo. A ja že kedy ma s tým decko chce zobrať. A že mám čakať. A ešte ma vnútri zdr.....a že ona ma nevidela a že sa jej mám ohlasiť nabudúce - asi som priesvitna s deckom čo furt lieta popred dvere a vreští na pol polikliniky. A že aj tak isto nemám číslo tak som mala čakať. A ja že číslo mám. A ona že načo mi je. Že na kontrolu ma zoberie aj bez čísla. A ja na to že min som číslo nemala a nezobrala ma. A že ked má vela ludí ako má má stihnúť zobrať.... Proste s nou ani z voza ani na voz!
Nakoniec mi doktorka nič nové nepredpísala ani nepovedala 😨

nikollette
8. apr 2010

Vini, poteší 😝 😖
Potom aby sa človek nerozčuloval...

nikollette
8. apr 2010

NÁVOD PRE ČAJOČKY...

CICA SEXOM SI CHLAPA NEZÍSKAŠ SKOR JE
TO
NEVYHNUTNOSŤ NA UDRŽANIE SA V
KONKURENCII, KAŽDOPÁDNE KLOKTANÍM
ZAPOSOBÍŠ A PREHLTNUTÍM UROBÍŠ VÁŽNY
DOJEM, AK SI NACVIČÍŠ CHODZU NA
ŠTEKLOCH
MÁŠ O BOD VIAC. NEZABUDNI NA TRIČKO S
HOLÝM PUPKOM A KRÁTKU SUKNIČKU, NECH TI
LADVINY SKOR ODÍDU A AJ TAKÝ ZÁPAL
MOČOVÝCH CIEST NIEJE ZLÝ. NAŠTUDUJ SI
ZOZNAM VYSOKÝCH ŠKOL, NECH NEBREPTÁŠ,
KEĎ SA ŤA SPÝTAJÚ, ČO ŠTUDUJEŠ.
ODPORÚČAM ZVOLIŤ KLASIKU EKONOMICKÁ -
FAKULTA MANAGMENTU. JE TO KÚSOK OD
AUPARKU V PETRŽALKE, NEMÁŠ UŽ ČO
POKAZIŤ. NAŠTUDUJ SI PÁR ODBORNÝCH
VÝRAZOV
A TVÁR SA MILO. VYPNI SI MOBIL, KEĎ SI
S
NÍM NECH NEVIDÍ, KOĽKÍ TI PÍŠU PO 23H.
AK CHCEŠ
ZISIŤ ČI TI NIEKTO VOLAL, ODBEHNI NA
TOALETU, ALE NEROB TO ČASTO, VŠIMNE SI
TO. KEĎ PAPÁŠ, JEDZ POMALY, NECH
NEVYZERÁŠ, ŽE JEŠ PO DVOCH DŇOCH. AK
CHODÍŠ GRCKAŤ, ABY SI BOLA ŠTÍHLUNKÁ,
NEZABUDNI UTEKAŤ HNEĎ PO JEDLE, NECH ŤA
PRED NÍM NENAPÍNA ! AK SI MUŽATKA
NEZABUDNI SI OHOLIŤ PUPOK, BRADAVKY,
BOBRA, NOHY A RUKY, NAJLEPŠIE PRED
STRETNUTÍM NECH SA NEDOREŽE, KEĎ ŤA
POHLADKÁ. ZAPAMATAJ SI, BOHATÝ ČAAVO
NIEJE SPROSTÝ. KEBY BOL, NIE JE
BOHATÝ!!! NEPÝTAJ SA, ČI JE ZADANÝ.
PRAVDU TI AJ TAK NEPOVIE A MOŽE TI TO
BYŤ FUK, VEĎ TVOJA ÚLOHA JE INÁ.
ZBYTOČNE SA PÝTAŠ, ČO ROBÍ, TAK ISTO TI
PRAVDU NEPOVIE. ZAPAMATAJ SI, AK TOČÍ
VEĽKÉ PRACHY, NEHOVORÍ O TOM. CHVASTAJÚ
SA LEN TÍ, ČO NIČ NEMAJÚ A ZA POSLEDNÉ
PRACHY KÚPILI AUTO, KTORÉ PARKUJÚ
VPREDU
PRED AUPARKOM. CICA, NEZABUDNI NA
ANTIKONCEPCIU, MOŽE TI ZACHRÁNIŤ
ŽIVOT!!
AK SA ČÁVOVI ZAKAŽDÝM VYPLAČEŠ, ŽE
NEMÁŠ
PENIAZE URČITE TI NIAKÉ ŠUŠNE, PARDON
LITRÍK, DAAA. ŽIADNY CAAAVO NEDOPUSTÍ,
ABY SI S NÍM BEZ JEHO SÚHLASU MALA
DIEŤA. POSLEDNÁ RADA: SKUTOČNE BOHATÝCH
A VPLYVNÝCH ČAVOV NEHĽADAJ PODĽA VÝZORU
A TRÁPNEJ MASKÁČOVEJ BUNDY. VAČŠINOV
ICH
ANI NESPOZNÁŠ OD BEŽNÝCH ĽUDÍ. SÚ VŽDY
V
POZADI! TIE VEĽKÉ STROJE SO ZLATÝMI
DUTÝMI RETIAZKAMI SÚ LEN ICH
ZAMESTNANCI, TÍ SKUTOČNE VEĽKÉ PENIAZE
NEMAJÚ, TÍ LEN PRE NICH ROBIA ZA PAR
ŠUŠŇOV. POKIAĽ TI STAČIA ŠUŠNE AJ TÍ SÚ
DOBRÍ. BOHATÍ ČAVOVIA SÚ MILÍ, ROZUMNÍ,
BEZKONFLIKTNÍ, VŽDY S ÚSMEVOM, NERADI
SA
UKAZUJÚ, MAJÚ RADI LUXUS, DRAHÉ
AUTÁ, NIE OFOLIOVANÉ VETERÁNY, A
HOVORIA
VŽDY K VECI !!! CICA A NEZABUDNI NA
ŽUVACKY A MOKRÉ SERVÍTKY A ASPOŇ 150 SK
SI ZOBER SO
SEBOU VEĎ MAMA TI DAAA, NECH NESEDÍŠ
PRI
MINERÁLKE, POKIAL TI ČAVO OBJEDNÁ DRINK
V COCTAIL BARE! ODPORÚČAM VYBERAJ SI
SLOVÁKOV ALEBO NEMCOV, ANGLIČANIA TI
PRACHY NEDAJÚ A MAJÚ RADI ANAL TAK AK
NATRAFÍŠ NA VEĽKÉ KLADIVO, MOŽE TI AJ
PRDELKU NATRHNÚŤ A TO SA TI BUDE TAŽKO
POTOM SEDIE5 NA ZASTAVKE MHD 😀 😝

zuziiiicek17
8. apr 2010

Ach,ja som mala dlhy den.Mala som trojhodinovy rozhovor s mp....o vsetkom.Pozajtra odchadza do Pardubic pracovat,co znamena,ze bude tyzden z mesiaca doma.Chcela som to dnes ukoncit,no musela som mu dat sancu.Nie zeby ma nejak presvedcil,ale som zvedava.Dala som mu ultimatum 3 mesiace s tym,ze ak sa to nezlepsi po kazdej stranke ,tak je koniec a ani okom nemrknem.Uvidime ci mu za to stojim...Som ochotna zmenit nazor,ved mi aj mama vzdy vravela ,ze po kazdej burke bude slnko.Na kolenach ma odprosil,priznal si chybu a bla bla...proste ,ja som len zvedava co z toho bude.Vraj mu na nas zalezi najviac na svete a nevie si ani predstavit zivot bez nas .
Asi si myslite ,ze som spravila blbost ,ze ? Mozno...ved uvidime 😉 Pre mna je pokrok uz to,ze som mu vsetko povedala na rovinu.
Mimochodom Niki ,ja ti tak tisko v dobrom zavidim tvoj vztah. 😉

zuziiiicek17
9. apr 2010

Super,to sa vzdy musi vsetko pos*ať ???? Teraz volali z tych Pardubic,ze sa to rusi ☹ 😔
Zacinam mat pocit,ze to stastie sa nikdy neunavi a nesadne aj na mna..... ☹ 😢

vevusiatko
9. apr 2010

zuzii ja ti poradit neviem , ale tiez nemam ruzovy vztah ale zase nemozem povedat nic az take hrozne na chlapa. Podla mna mas na viac aj ked chapem ze ho nechces len tak poslat do riti....
Ale on sa nemoze spravat jak zasrane decko...prepac za vyraz ale nech ide driet za posledne peniaze aj do bane ale nech uzivi rodinu...inak ho nepotrebujes 😠
ach drzim ti palce 😉

zuziiiicek17
9. apr 2010

Dakujem vev 😉 Ja som niekde vo vnutri tusila,ze z toho nic nebude 😒 vraj,hned ked dostanu nove objednavky,tak ho tam volaju,ale ja uz dalej tak nemozem...

vevusiatko
9. apr 2010

zuzii chapem robotu si najst , mlady challan a hlavne na vychode je problem. ale aj keby ma makat za minimalnu mzdu tak nech ide...ma dieta nech na neho robi. Ako prepac ale toto ma vytaca najviac na svete. Ach zuziii drzim ti palce velmi a verim, ze vam bude dobre 😉 len nech sa on spamata. Nech ide dakam do tesca tovar vykladat alebo ja neviem...ale nech robi.
Mne chlap ked som otehotnela povedal, ze sa nemam bat ze vzdy budeme mat co jest , ze on sa o to postara aj keby mal kanale kopat a ja mu zato dakujem. Tvoj by sa mal spravat rovnako.
ach som z toho smutna aky su niektori chlapi . Ja viem, ze ta trapia aj ine veci , do tych ja nevidim ale toto svedci o vela veciach

zuziiiicek17
9. apr 2010

Len vies,on si to vsetko uvedomuje,ale vazne nie je take lahke najst pracu a ked ju najde,tak sa to bud zrusi ,alebo nevyplatia ...on je sikovny na vela veci,ale hlavne cez zimu je pracu tazko najst

lenka_66
9. apr 2010

zuzka, no tazko radit.ale zas preco by mali volat jeho z kosic ked len v cechach je plno podobnych.a je to v podstate cez 2 republiky.prajem mu(vam) ale neverim ze bude daco z toho.

vela sil

vevusiatko
9. apr 2010

zuziii to verim, ze je to tazke ale ked je sikovny niekde zacat musi a kebyze sa viac snazi tak by ho iste zobrali aj na zmluvu aj ked asi mizerny plat ale isto by si ako chlap nasiel 🙂

zuziiiicek17
9. apr 2010

Ja o tom viem,tak dufam,ze uz to nejak pojde....
a ty sa pochval ako sa mas 🙂

vevusiatko
9. apr 2010

ach drzim palce ja verim, ze sa spamata len aby nebolo neskoro ☹

zuziiiicek17
9. apr 2010

Mam vyhodu aspon v tom,ze spolu nebyvame,takze na neho nie som odkazana,ale bola by som stastna,keby sa o maleho vedel posdtarat

vevusiatko
9. apr 2010

ja to chapem, ale vies ono ide aj to, ze teraz ho nepotrebujes ale nikdy nevies. 😒

zuziiiicek17
9. apr 2010

uz ked sa maly narodil,tak som myslela na zadne dvierka a mali sme sud kvoli vyzivnemu.Tak aspon to,lebop vie,ze ak nebude platit,tak mu mozem zavarit

vevusiatko
9. apr 2010

jaaaj asponze tak 🙂) ale nejako bude .A ja verim ze dobre. Hlavne aby bolo dobre malemu 🙂

zuziiiicek17
9. apr 2010

No ved prave,mne nejde o to ,aby daval peniaze mne,len aby sa postaral o maleho

vevusiatko
9. apr 2010

ja to chapem ale bohuzial v dnesnej dobe su peniaze dolezite.Aj vzdelanie aj ostatne take veci vela stoja 😒 a nasa amterska je nic....ja si neviem predstavit z toho vyzit ☹

zuziiiicek17
9. apr 2010

Pytala som sa kamarata v CZ kolko ma jeho priatelka matersku a vravel ,ze okolo 8000 tak sa mi hlava zatocila,ze o tom my mozme sniiiivat

vevusiatko
9. apr 2010

u nas je to chore 😒

womenne
9. apr 2010

zuzi ja som včr ale taku matersku maju pokial su len 3 roky na materskej,ked su menej maju viac.ja som 4 roky a mam 3800.-kč

womenne
9. apr 2010

Zuzii tvoj pratel mi pripomina mojho ex švagra ataky sa nikdy nezmenia,dookola sestru odprosoval trvalo to 11 rokov ☹ až teraz pochopila aky naozaj bol a to sa rozišli pred 4 rokmi.

nikollette
9. apr 2010

A materská v rakusku je 606eur 😕 nie ako u nás, kokos...

Inak ahojte...
som hned zareagovala.... 😅

zuziiiicek17
9. apr 2010

😕 😕 😕 taaak velaaaa ??? super...aj ja chcem 😲

nikollette
9. apr 2010

Ja sa musím baby priznať že mám asi fakt dokonalého chlapa 😅
Výzorovo mi sedí, povahovo super, snaží sa robiť všetko tak ako si ja želám, peniažky zarobí pekne, navarí, uprace, nakupuje pravidelne potraviny a veci do domácnosti len on, platí šeky, paušály naše, internet, dom, poistky, atd všetko ostatné, v sexe je dobrý, ked sa mi ale nechce nenalieha a radšej ma pohladká či pomasíruje, kúpi nám čo chceme, potrebujeme, venuje nám všetok svoj volný čas, aj mne aj malému (okrem roboty,a že ide posilovať) snaží sa fakt vo všetkom na 200%......
A ja som k nemu velakrát ako fúria, ktorá si nevie nič vážiť, a len frfle a sťažuje sa na všetko 😔

Neviem čím som si takého chlapa zaslúžila 😕
Keď vidím ako sa niektoré trápite vo vzťahu ☹

Zuzi ako píše womenne, takí sa často nezmenia nikdy.. dúfam že to nebude váš prípad.....

vevusiatko
9. apr 2010

Niki aj moj bol taky :D ale len bol...teraz mu asi ostala len polovica veci...
u nas je to so sexom naopak nalieham ja 😀
Az na tu masaz tu si musim vyprosikat 😀