Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
14. apr 2010

Ja neraňajkujem už asi 3roky...
A ked someste chodila do školy, tiež som neranajkovala, až desiatujedla...
A viem že sú veľmi dôležité,ale ako mám ranajkovať ked spím do obeda 😅

nikollette
14. apr 2010

Do kelu divne píšem, lebo mi ťažko ide medzerník 😝
Včera mi ho malý vytrhol a teraz blbne...

vinifera
14. apr 2010

Nika mne len wandeirra písala že by mala bundičku zo 100% bavlny. Iné info som nemala. Nakoľko som riešila jednu bundu coccodrillo. Tá ale bude 100% polyester ale je tam mikina akože 2v1 zo 100% bavlny. Tak ak bude bunda vadiť tak posuniem dalej a aspon mikinu si necháme. No a bielu fakt nie. By sme vyzerali každý den ako divé svine ☹
A bodynká máme aj my 92 závisí od výrobcu. Ale bundičky tak 86.

wandeirra
14. apr 2010

Niky,
je tam 1 euro,lebo sa neda dat cena dohodou na novej verzii MK..ale cena je dohodou, 3,50 e sa mi zda taka normal...

wandeirra
14. apr 2010

no neviem ci by bola ta bundicka dobra,by som musela pomerat. niky vy uz nosite 92? my sa este zmestime aj do 86 v 19 mesiacoch..to ma iba tak napadlo,ked vini pisala ze zhana bavlnenu bundicku pre tomasa, ze jednu taku mam,inac je dost vela umelin v obchodoch

wandeirra
14. apr 2010

petka aj v Za je problem,ked maju,tak max. jedny dvoje na vyber

petka035
14. apr 2010

wandeirra no tak to si vieš predstaviť ten výber u nás,ani hm ani nič,jedine tesco má veci pre deti,inak už len pár butikov,ktoré predávajú predražené neznačkové veci 😝

nikollette
14. apr 2010

No nie všetko nosíme 92. Iba body... A niektoré sú nám úplne napráskané 😅
A máme jednumikinku, že písaná na 4mesiace 😀 a je nám ešte ako tak na doma dobrá 😉 ň
Fakt záleží od výrobcu a od každého jedného kúsku oblečka 😉

wandeirra
14. apr 2010

to je fakt,tym ze je menej obchodov,tak si myslia ze mozu dat brutalne ceny,lebo nemaju konkurenciu v mensich mestach a kazdemu sa zas nechce cestovat za nakupmi do Ba alebo rakuska. v tulipe nie su nejake obchody pre deti? napada ma len ten all toys ci ako sa vola co tam aj kociky maju,ale oblecko som tam moc nevidela..
mozno sa dockame ked otvoria aupark aj v Za,ale ci sa vobec dockame,to ani srnky netusia 🙂 furt sa sudne natahuju o ten pozemok,na ktorom to ma stat.

petka035
14. apr 2010

no v tulipe je len alltoys a to je v podstate hračkárstvo, a majú tam pár kuskov oblečenia,ale to je veru lepšie potom to tescové. fú ten aupark sa tam stavia už roky,som ešte do školy do ZA chodila ked ho stavať začali 😝

wandeirra
14. apr 2010

Niky to tetko vobec nebolelo prvy krat az som bola prekvapena,az to obtahovanie druhy a treti krat,to uz mi aj nejake slzy vysli.
Tie tvoje su prenadherne,videla som foto,musim ti ich pochvalit 🙂 ja mam tiez v plane uz dlhsie dat si maleho meno,ale stale nie je akosi cas sa tam vybrat.

nikollette
14. apr 2010

Prvý krát nebolelo? A potom áno 😕
A iba to jedno máš?Lebo aj to je dosť citlivé miesto ževraj 😒
ja uvažujem ešte na bok... nie uvažujem ale isto chcem.. cca za pár týždnov... ale musímsi dobre premyslieť čo... a chcem to farebné,kedže tam chcem aj kvety, a teda nech pekne ukážu 😉

nikollette
14. apr 2010

A dakujem za pochvalu 🙂

Niečo na tento štýl chcem...nie presne také, ešte si musím niečo nájsť 😉

nikollette
14. apr 2010

Niečoako je ten čierny kríž s troma ružami obrastený... bez tých žltých kruhov....

wandeirra
14. apr 2010

hej cim nizsie,tym to viac bolelo, no iba jedno zatial mam a 1 kus piercing 🙂 no musim sa tam vybrat,kym nie je slnko vonku,aby sa mi to stihlo zahojit do leta. lebo nemalo by sa to hned na slnko vystavovat. farebne sa mi nepacia moc,ja radsej jednofarebne

nikollette
14. apr 2010

Volakedy aj mne jednofarebné,ale teraz sami páčia aj farebné...
Je to moderné.... 🙂
napr...

wandeirra
14. apr 2010

ten kriz je pekny, na take tetko sa hodia aj farby,lepsie vynikne. ja som to prve nevedela co chcem,len som vedela ze nieco urcite chcem,tak mi ten tater sam vymyslel, som potom aj trochu lutovala, ze čo mi to tam nakreslil,ze som si radsej sama nieco mohla najst co by sa ku mne hodilo a nieco aj vyjadrovalo..

nikollette
14. apr 2010

Tam niekam chcem aj ja...Ale nie také velké... a nižšie... tak hore cez rebrá už nie 😉 to by moc bolelo 😅

cestovatelkaandrea
14. apr 2010

Vini asi mas pravdu. asi skusim zmenit skor system jedenia v mojom pripade ako hladovat. ja som ranajkovala od 7.30do 10.00 s mensimi prestavkami som sa stale dlavila.

wandeirra
14. apr 2010

to radsej ten kriz by som si dala, tie kvietky co budu vyjadrovat,ze si nejaka pestovatelka kvetov alebo zahradnicka 😀

wandeirra
14. apr 2010

no na rebra au au 😕

nikollette
14. apr 2010

To je najhoršie ked ani nevieš čo chceš...
Kamoska tak tiež bola.. tam si niečo narýchlo vybrala, ale nič výstižné pre nu....
Takže tak by som nešla... že mi tam načarbne nejaý ornament, či tribal 😒

nikollette
14. apr 2010

Ale sú krásne... ako zatial každé moje tetko niečo vyjadruje... a jedno chcem aj také, čo nemusí konkrétne a bezpodmienečne niečo vyjadrovať, ale bude krásne a ženské... Tak také niečo teraz hladám na nete 🙂

petka035
14. apr 2010

niki pekné to je 😵 to by riadne dlho trvalo také velké.ja som chcela na podbruško na bok,ale to by chcelo ploché bruško a ked budem stará tak to by na pneumatike ako vyzeralo 😅 😀 tak si dám meno malej na zápästie ak mm dovolí,lebo,že mi už netreba 🙄

wandeirra
14. apr 2010

no veru tribal aj mne nacarbal...co uz bola som este mlada a sprosta 🙂 🙂 🙂
preto to dalsie si dobre rozmyslim co to bude.

wandeirra
14. apr 2010

petka mne tiez mp nechce dovolit,ale nebudem sa ho pytat,dam si a hotovo🙂 je to moje telo.

a neboj ked uz budes stara s pneumatikou,tak aj ked to nebude uz pekne,tak to uz nebudes nikomu ukazovat,jedine ze by si v 60. este kdesi v bikinach po plazi behala 😅 😅

nikollette
14. apr 2010

Veru to by trvalo, asi aj na viac krát..
ja by somsi také nemohla dať 😅 jedine niečo čo spraví na jednu šupu... s neúplným tetkom by som veru neodišla,ja som taká 😅

petka035
14. apr 2010

wandeirra 😀 no možno v 60-tke to ploché brucho konečne aj budem mať 😅 mne sa moc tetovaní na babe nepáči,len tak decentne 🙂

nikollette
14. apr 2010

alebo niečo na tento štýl...

nikollette
14. apr 2010

alebo...
ale tu je zase moc jednoduchý ten kríž...