Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
14. apr 2010

Ahojky´moj drobec zase vymysla 😒 kasu nechcel ani vidiet 😠 len cici,do frasa.ani som sa nestihla nnavecerat ,lebo som robila mp veceru + jedlo na cestu.Uz odisiel.
Niki,z mrkvy si bic nerob 😀 mne sa to stalo kedysi so zemiakmi

petka035
14. apr 2010

no u nás mm už uspáva malú a ja som si chcela chystať veci,že pojdem na gyndu zajtra konečne,ale zas nič.Vždy ked chcem ísť tak budem dostanem krámy alebo niečo do toho príde 😝

nikollette
14. apr 2010

No mne malý zaspáva akurát sám...on vždy... lahne si na vankúš,pozerá ešte tv, a zaspáva pri tom...
Mp ešte cvičí 😝 a potom ide variť.. plnené bravčové masko s kyslou kapustou a pečenými zemiakmi...
To je jeho špecialitka...

Akurát začína MZN, sa to bojím aj pozerať.. my je vždy potom tak smutno ☹

petka035
14. apr 2010

fúha tak naša malá sama nikdy nezaspala 🙄 jedine v noci ked sa naje tak zaspí sama inak nikdy,ani ked je už moc unavená,to je ešte viac zlá a reve 😝 ja som mala na večeru piškoty 😅
a pozerám panelák,ale ked príde mm tak bude chcieť pozerať MZN

nikollette
14. apr 2010

Mp neznáša MZN. On to vždy chce prepnúť. Že on sa nemôže pozerať na také "dojáky" 😒
Chris bežne zaspáva sám v ohrádke, alebo ked ideme všetci spať,zahsne sa svetlo, on je vedla nás v postielke a zaspí.
Občas sa mrví, niekedy mu to trvá dlhšie,inokedy zaspí hned...

petka035
14. apr 2010

Aj ja chcem také bábo 😅 no možno raz sa to aj Nina naučí 😔 Moj mm to rád pozerá 😕 😀

nikollette
14. apr 2010

Ked mal 7m, tiež nezaspával ešte sám 😉

zuziiiicek17
14. apr 2010

Moj maly zaspi jedine pri cici a uz m,a to stve

petka035
14. apr 2010

niki tak to si ma potešila 😵 fú tak budem dúfať,že sa to zmení

petka035
14. apr 2010

zuzi ja nekojím už,teda len do necelých 5m papala mm,lebo ja som musela odsávať,kedže malá sa narodila predčasne a nevládala ťahať a hned jej flašu dali 😠 tak potom sa prisať ani za svet 😝 a 4hodiny denne na odsávanie som veru nemala,tak sme prešli na nutrilon,takže mi nikdy nezaspala s bradavkou v ustach ☹

nikollette
14. apr 2010

Ja som nikdy nedojčila, takže to nemôžem posúdiť 😅
Peti podľa mna sa to ešte zmení... ked nie hneď, tak časom iste 🙂

nikollette
14. apr 2010

Peti ja takisto... no ja som to vydržala iba 2,5mesiaca 😒

zuziiiicek17
14. apr 2010

Moj maly nechce pit z flase voobec 😖

petka035
14. apr 2010

niki ja 4,5 a dodnes si to vyčítam,lebo mlieka som mala až až,malú z neho ani bruško nebolelo a to som mohla jesť hocičo a mlieka som odsala denne 1,5litra 😝 no ale na čas to bola zaberačka,dokonca aj v noci som musela raz odsávať a mne to strašne pomaly tieklo a elektrickou nešlo nič tak pekne manualne. Chris sa nechcel prisať?
Zuuzi treba vyskúšať rozne cumle alebo mu už skúšaj dávať piť z pohárika s náustkom

nikollette
14. apr 2010

Mp robí normálne chody na večeru 😀
Som ho bola kuk v kuchyni...
Polievka šampionová, (síce iba sáčková, ale vynikajúca taká hustá ako origoš, a nakrájal do toho čerstvé šampiňóny)
Masko bravčové s horčicou a korením (na štýl cigánskej) nakoniec zmenil plán...
A dezert, ovocný jogurt s ovocím (banánom, jahodou)

🙂

nikollette
14. apr 2010

On sa nevedel prisať hned v nemocke... Skúšali sme to všelijak, no nevedel... Jedine cez klobúčiky, ale to nebolo ono 😒
Ja som mala tiež dosť mlieka...
Aj som raz zápal dostala 😖

petka035
14. apr 2010

fíha 😵 si neviem predstaviť,žeby sme takto neskoro večer jedli,ale dala by som si niečo 😅

nikollette
14. apr 2010

Peti, u nás je to normálka 😅

zuziiiicek17
14. apr 2010

Ach petka ja som dala za flasky uz straaaasne veeela penazi

petka035
14. apr 2010

Teraz sa strašne vela detí nevie prisať,neviem čím to je 😕 Ale moja chytala až hysáky ked som jej chcela dať prsník,radšej by zomrela od hladu,celá spotená bola a plakala a klobúčik tiež odmietala,ona sa nieže nevedela prisať ale nechcela sa kedže už poznala flašu 😠

nikollette
14. apr 2010

A ešte po dezerte dorobil maslové čerstvé pukance k filmu 😵
....šikulák.... 😀

petka035
14. apr 2010

niki no ale aj spávať chodíte neskor nie?lebo ja o desiatej už budem asi v ríši snov 😅 kedže budíček býva o pol šiestej ráno 🙄
zuzi no ved to, ja som nechcela zas takto vyhadzovať za odsávačky, a vyskúšať mi nikde v obchode nedajú,a skúšala si aj klasický cumel,normálne také aké bývali kedysi?

zuziiiicek17
14. apr 2010

vsetky druhy som skusila 🙂 ale neva,uz som si zvykla

nikollette
14. apr 2010

Moja odsávačka medela elektrik bola super...
Hej spávať chodíme okolo pol noci, aj neskôr...

caterine
14. apr 2010

baby sory že sa vam sem montujem ja som sem len nakukla a pozeram zuzi že mate problem s flašou..... ja som malu tiež kojila ale ked mala tri mesiace tak začala strašne pri kojeni vyvadzat, doranala mi bradavky a celkovo odmietala pit z prsnika tak som si tiež začala mlieko odsavat, ale problem bol v tom že tiež nevedela pit z flaše, ale po takom tyždni sa to naučila, treba len ponukat a skušat..... alebo si to skusala dlhšie a aj tak so neslo???? a tiež sme vyskušali flašiek, ani nehovorim

petka035
14. apr 2010

ja som mala medelu harmony a tiež super ale na svaly 😀 elektrická mi normálne nechcela nič vytiahnuť a to som dala najsilnejší výkon a ešte to bolelo 😕
zuzi možno časom a vodu alebo čaj ešte nedávaš?

petka035
14. apr 2010

niki tak to Vám stihne čo to vytráviť 😉

zuziiiicek17
14. apr 2010

Skusala som uz vsellijak aj cely den mu ponukat flasu a,el nepomohlo to...len neustale plakal...tak som sa na to vybodla

petka035
14. apr 2010

my máme lovi flašku,ani neviem prečo sme jej dali tú(asi bola výzorovo najkrajšia 😅 )a to máme doma kopec aventových a kadejakých,no ona nechce inú,len ten svoj tvar cumla, to isté cumlíky, používame canpol babies,lebo sme mali aventový ked bola uplne mimi ale mm stratil krytku,tak sme jej dali do ust tento a ona si nan zvykla a iný nechce,hned vypluje,tak teraz jej nemôžem ani pekné cumlíky kúpiť 😝

zuziiiicek17
14. apr 2010

a cajik davam z poharika...z pohara vypije uz mesiac a velkmi sa mu to paci 😀