Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
15. apr 2010

niki aky pokerovany???? :D teraz neviem ktoreho myslis :D

vevusiatko
15. apr 2010

ja mam nokiu 6220 tusim...vyzorovo nic moc ale ma super fotak 5,0 megapixel 😉 ale ja ho nevyuzivam na nic ine ako na telefonovanie

nikollette
15. apr 2010

Vini ten nový LG?

Veve ten celý pokerovaný 😅

vevusiatko
15. apr 2010

😀 takych mam viac :D ten co je na facebooku??? ak hej v ktorom albume ?

mukky
15. apr 2010

ahojte,
vev no ja som ich este nerobila ale originál ak chces tie halusky tak sa tazsej príprave nevyhneš 😀

malý zaspal,starý tiez spí..

baby ani vam nepisem radsej co sa skoro stalo....ten moj malý hlupacik za posledné tyzdne mi take stresy robí ze az..aj neviem ci som dnes neosivela...

mne je uplne jedno aky mam mobil,a ked sa ma opýtate tak neviem 😀

ja mám 3 čísla,2 t-mobile a jeden orange 😀 jeden sa mi pokazil,starina 😀 ,druhý odchádza a tretí mám asi 2 mesiace novy tak musím menit karty 😝 som si bola dat aj odblokovat jeden nech mozem pouzivat orange,ten nemam na pausal

cestovatelkaandrea
15. apr 2010

Vini ja mam mobil ale nepouzivam ho ako mobil aj ked tam mam kredit cca 20euro. Beriem ho so sebou iba ak ideme na vylety kvoli prvej pomoci.Inak sluzi iba ako budik a cely den lezi vedla nasej postele.
S priatelmi v NL si volame z pevnej linky, alebo kvakame v robote.
S rodinou na SR a v Nemecku pouzivam Skype a tiez pevnu linku.
Takze ten mobil nema u nas moc velke vyuzitie, teda okrem vyletov.

vevusiatko
15. apr 2010

mukky a odkedy moze dragana pudibg????

mukky
15. apr 2010

mne stací nech telefonujem,pisem sms a fotím 😀 😝
mm mi dnes poslal nejaku divnu sms nejake pismena tam boli ale bol doma a nezvykne mi posielat sms a uz vobec nie na orange ale sa s nim nebavim tak neviem ci to malý poslal ci co?? 😕 😀 alebo sa mu kazi ako vam? 😀

on ma tiez dotykovy asi mesiac,hadam nokiu,na nervy to je taky telefon..by som nechcela ani zadara...aj ten pred tym mal dotykovy....ale znacku neviem,len ze je tusim drahsí

nikollette
15. apr 2010

Puding už môže 😅

cestovatelkaandrea
15. apr 2010

mukky co sa stalo?

vevusiatko
15. apr 2010

mukky co sa nebavite??? a co malicky cim ta vystrasil??

vevusiatko
15. apr 2010

niki a to na facebooku si videla foto?

nikollette
15. apr 2010

Mukky a prečo sa zase nebavíte 😅 zase kvôli nejakej úlnej hlúposti si sa ofučala... si ako ja 😀

mukky
15. apr 2010

vevu to sa nepýtaš tej správnej 😀
ja puding nedávam,ani nejak nemienim dávat minimalne do 3 rokov,práskovu umelinu a uz vobec nie do kravského mlieka..je to sladké ..

nikollette
15. apr 2010

Hej 😉
asi nejaký váš kamarát 😉

nikollette
15. apr 2010

Tak ale Mukky, vy máte obaja s mužom alergie, čiže aj malý by mohol mať nábeh atd... vieme že ty si najväčšia tabulka 😉
Ale zase ak je dieťa ok, puding sa už môže dať...
Dokonca sú v DMke také nejaké bio lepšie, pre najmenších, ... čo som čítala tu na MK, že už pred rokom sa môže 😉

nikollette
15. apr 2010

Našla som to...
Alnatura puding v DMke 😉

nikollette
15. apr 2010

My sme už jedli puding, aj ked ho nejak extra neoslovil.. Dal si vždy len trošku a stačilo mu...

nikollette
15. apr 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/tema/pudink/?pa...
tu je téma o pudingu...
a je tu vela tém o pudingu, od kedy sa asi môže 😉
zadaj do vyhladávača 😉

nikollette
15. apr 2010

Zase ved by ten puding nedávala denne 😅 😉
My jeme puding tak raz za mesiac, niekedy ani to nie... a malý vždy trocha ochutná to je vše 😉
takže si myslím že to je v pohode 🙂

cestovatelkaandrea
15. apr 2010

ja som damianovi dala detsky puding len raz. bol dost sladky tak mu ho nedavam. ale tieto holandske pudingy su vo vseobecnosti sladsie ako tie SR.

nikollette
15. apr 2010

A robili aj z UM ako vidím... 😉

mukky
15. apr 2010

no mm mi velmi skaredo povedal ...
.a sme sa dohodli ze on povysava a ja budem s malým a potom pojdem varit mu rezance na sladko s poprazenou krupicou,ma to velmi rad...a on bude s malým,lebo malý vsade beha a otvara dvere,nemáme vsade kluce a vsetko vytahuje a podobne..ide na stolicku a potom na stol...proste hlava nehlava..
a on ze nepovysava a ja som sa potom nehrnula varit on vie ze ked ma vytoci mu nevarim a to je moja odplata 😀 a ani nemienim..som uvarila akurat malemu polievocku sa zobral poplatit seky a kupil si morcadelu a urobil si spagety 😀 a co nedojedol som mu zozrala ale som sa spytala ci mozem,lebo ja nezvyknem dojedat ani od neho 😀 😝 ale som bola asi v tranze..

som vam spominala ze maly vyskakuje z postielky..mm vybral suflik a navrtal diery a madrac siel nizsie...a sme sledovali a myl nevedel vyliezt..

no a ja som ho ulozila,urobila si kavu...uz tam bol asi 10 minut,som nakukala a nespal..nikdy skoro neotvaram dokoran okno,len vetracku,ale bolo tam tewplo tak som otvorila a dala vankus medzi okno a maly lezal..mame tam sietku na okne..

sadla som si ale som nejak isla ho pozriet asi po minute,ani nie ten malý spunt jeden uz ide von zo spalni a decku si tahal za sebou a velky usmev,mm akurat si varil..

si viete predstavit co sa mohlo stat???????????????lebo mam postel a hned nad nou okno,stacilo by ze z tej postele co sa na nu prekotil by nesiel dole ale na okno a vypadol by cez tu sietku ako tie deticky dvojciatka 😔 😔 ☹

no nieco strasne,priserne....som nevedela ani co mam povedat len som opakovala ze je hlupacik a potom sa rozrevala...aj mm nebolo asi jedno a nechapeme ako vysiel...asi sa o druhu postel s nozkou zatlacil..
no nieco strasne....strasne... ☹

nikollette
15. apr 2010

Mukky hroznééé ☹ chvala bohu sa nič nestalo.......

aha, a preto sa s ním nebavíš, kvôli tomu že ti škaredo povedal?

cestovatelkaandrea
15. apr 2010

mukky 😨 😨 😲 tak to pri malom stali asi vsetcia anjelickovia strazni. fuuu az mi zle ostalo ked som to citala... esteze ho nic take nenapadlo ako pozerat von oknom.

mukky
15. apr 2010

hej preto...lebo to zacalo tym ze maly od kedy sme prisli z ba je uplne ako vymeneny,place,hneva sa,zlosti,...a mm mal v ruke knizku a v druhej loptu a drobec chcel od neho nieco z toho a nevie to povedat a mm mu ze a co chces povedz a malz uz nervozny bol a mm len sa smial a som na neho vysplechla nech ho neprovokuje a da mu obidve veci ze vidi aky je od rana mrzuty a on ze som .........a bla,bla...a tym to zacalo...a este ze sa vydula podlaha pod cinskou ruzou v detskej a dost a on ze to je moja vina ze som to do..bala a on je na vine strcil tam flasu s vodou pred odchodom a som mu vravela nech ju tam nedava ze som kvety poliala dost a bude to stacit na tych par dni aj ruzu tam odstahoval...
no a to staci malo a uz je hadka...
a zaklincoval to tym ze mi vypne net

vevusiatko
15. apr 2010

mukky nastastie sa nic nestalo aj ked chpaem mne mala tiez tak raz vyliezla na okno otvorene ako nie uplne tam ale len na stolicku a pozerala von oknom 😠 tiez odvtedy nenechavam nikdy okno otvorene

mniki to je malej krstny 🙂

nikollette
15. apr 2010

že vypne net 😕 to aj takým sa vyhráža? Mne dávnejšie mp tiež ked sme sa veľmi pohádali, tak povedal že zobere kartu od netu, nakolko on to platí, ako aj všetko ostatné... A som taký hysák spustila, že mi ju radšej hned vrátil 😝 🙄

nikollette
15. apr 2010

Mukky, takže teraz je to vážnejšie ako minule čo... tichá domácnosť?