Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
18. apr 2010

vinifera obdobie vzdoru začína medzi 1-3 rokom 😀 a my budeme mat 2 😀
ruby rose som kupovala od ukrajincov 😀 este volakedy na blšáku za pár drobnych,viem ze ich predavaju aj za takymi pultikmi v NC,ale su to dobre tiene..tiene som kupovala po nejakych 30 sk vtedy napr.4 farby a este som aj zjednavala ked som brala viac 😀 ,lesky boli po 40 sk...alebo 30..veru nechodievam tam,ale na tiene by som sla 😀 😀
ja mam ale teraz jednu znacku a som spokojna...mam obnovený satnik licidiel 😀

mukky
18. apr 2010

juj vini ☹ ☹ tak asi mu radsej ani nic nekupuj len pripravuj,chudatko male,posielam pusu malemu..

vinifera
18. apr 2010

Mám doma dve palety - jedná má 48 tienov. Keď mám čas tiež si rada oči vytienujem. 😉
Som nevedela že už jedného roku môže byť obdobie vzdoru - čo som zaznamenala vo svojom okolí tak vačšina detí až po 2. roku. Tak bude Savier šikovník 🙂
Mukky pošli mi toho tvojho chlapa mne sa tak nechce želiiiiť ☹(((((

zuziiiicek17
18. apr 2010

Tie tiene su podla mna velmi dobre 🙂 mozno ich uz zajtra objednam...uvidim,ale chcem ich urcite 😉
Inac ja oriflame a avon nepouzivam vobec,lebo podla mna nie su velmi kvalitne 😒 mala som z oboch nejake licidla ,ale nelicilo sa mi dobre s nimi .A este jeden krem s avonu a z toho som sa vyhadzala ,co ja nezvyknem ,tak som ho vyhodila.
A kde mozem kupit ten blystek ?? 😀

zuziiiicek17
18. apr 2010

mimochodom v NC nie su ruby rose ,ale Golden rose ...nieco podobne 😉 ale o dost drahsie

mukky
18. apr 2010

zuzi aj ruby rose,ved viem 😀 ale za pultikmi v tych ulickach kade sa prechadza,,nie napr v predajnach

zuzíííííííííí,max factor ho má 😀 ,je to novinka,v BA som nasla,ale ja som uz mala od pupy,ale chcem aj ten 😀 .je to ako ten tuhy pan stick,len je to rozjasnovač,dobrá som,nie? 😀 co za to? 😀

idem sa chysta,este nakuknem...

mm musi najprv pozehlit doma,potom ho poslem 😀

zuziiiicek17
18. apr 2010

Pochvalu 😀 a potom fotky vecer 😉 uz mam nieco

petka035
18. apr 2010

vini dakujem za tip 😉 a tá frutapura je sladká,aspon napr.kombinácia banán a jablko-ale aj ostatné, iné výživy mi prišli tiež kyslé a malá sa tak aj tvárila🙂aj sunarek má takúto kelímkovú formu a tiež je tam len 100%ovocie a aj hipp bio.
mukky nikde nikto nič nepísal,tak som si pozerala čo sú na hl.stránke najnovšie príspevky 🙂

mukky
18. apr 2010

zuzi tesim sa 😀
idem,ahojte vecer

vinifera
18. apr 2010

Žennny kde ste?
Ja mám malého od včera u svokry. Takže som si stihla spraviť nechty (krvavo červené) vyškubať obočie. Pozmývať podlahy, ožehliť, poprať. Vyrajbať WC ko a vchodové dvere. A dokonca som sa dnes bola korčuľovať - som po troch rokoch stála na korčuliach a bolo tu suuuper. Ani som si hubu nerozbila.
Petka vieš čo som videla a je to super? Taký vozíček čo bude vozia za bicyklom alebo sa s tým dá aj korčulovať. Je to kryté zo všetkých strán. Má to tri veľké kolesá. Boli dnes dva také (na vodnej hrádzi sme boli korčulovať) Jedna mamina s tým valila na korčuliach a jeden tatino to mal zapnuté za bicyklom - len je to fakt určené len na šport. Nie je to ako klasický kočík. A teda že obaja v tom mali úplne malé mimi.

vevusiatko
18. apr 2010

ahoj vini, ty si sikovna, vidim, ze vsetko stihas zavidim 😉
inak aj mne sa mala hadze o zem v obchode 😠 a nielen v obchode hocikde ked neni po jej 😀 na vsetko hovori nie a krut 😀 i hlavou a ked jj nieco nedovolime tak nam robi naschvai 😅

nikollette
18. apr 2010

Ahojte, pisem len zmobilu, nakolko mam pc u kamarata musi mi tam nieco porobit, takze som bez netu, aj mobil mam este zly. P je ok, vratí sa este c ten vecer, zevraj mu nic nie je, mu brali krv, rontgen robili a co ja viem co. My teraz ideme domov z ba, sme boli na velkych celodennych nakupoch. Ked budem mat comp, ozvem sa hned. Zatial sa majte

petka035
18. apr 2010

Vini ano viem čo myslíš a už som to aj videla 😉 ale videla som už aj tu na MK,že to niekto predával už používané za 300eur 😕 ono je to pohodlné a fakt super na šport,ale zas na iné by som to nevyužívala.tak pokukám asi skôr nejaký kočík. a gratulujem ku korčuliarskej premiere po rokoch 🙂
Nikol super,že je p. ok 🙂 no a to o tom vzdore,tak my máme len 7m ale jeduje sa riadne,ked jej zoberiem niečo z ruky tak spustí taký rev,a už aj v obchode ked ju máme na rukách tak sa načahuje za vecami,čo všetko chce 😝 ked je na zemi a nedám jej čo chce(napr.šalku s kavou atd)tak zaborí hlavu do zeme a spustí rev,tak keby vedela chodiť tak sa hádam aj o zem hodí 🙄

zuziiiicek17
18. apr 2010

😠 😠 😠 maly mi nieco stalacil na fotaku a vymazal vsetky fotky!!! 😠 😠 😠 😠 a akoby to nestacilo,tak ho hodil o zem 😠
isla som radsej prec,predychat to,lebo by som ho rozpucila asi .Je to moja chyba ,ze som nechala fotak na stole ,ale do kelu,ked ja som sa s tym tak natrapila ,aby som spravila mukky radost 😢 bolo tam 10 foto pre teba mukky 😖 tak este zajtra pofotim mobilom,snad to ukaze rovnako 😒 To sa fakt moze stat len mne 😒
Peti,mame asi rovnake deti 😉 Moj misko je rovnako narocny 😀 vzdy chce to ,co mu do rucky nepatri....napr.ten fotak

zuziiiicek17
18. apr 2010

A Niki,to je super ,ze tp nic nie je 😉
Dufam,ze sa skoro ozves 🙂

petka035
18. apr 2010

zuzka tak u nás vedú peňaženky,mobily,dialkače,šálky a podobne.Hračky-nezájem 😝 a fúha,to by aj mna nahnevalo,ja sa snažím to vždy dať rýchlo do compu,aj ked tam to tiež nemám zálohované 😖

zuziiiicek17
18. apr 2010

Ved naco hracky,ked su aj zaujimavejsie veci nie ? 😀 😀
No a ja tiez stale vsetko rychlo supnem do NB ,ale som si vravela,ze este budem fotit,tak dam vsetko az vecer 😒 nuz zakon schvalnosti sa zase raz predviedol.

petka035
18. apr 2010

aspon že ho nepokazil 😅

zuziiiicek17
18. apr 2010

No ,nie som si ista,lebo ked som chcela fotit ,tak mi odfotilo asi na piatykrat 😒 nastastie mam kamarata ,co take veci vie opravit,cize sa nic strasne nestalo 🙂

mukky
18. apr 2010

ahojte,
nikoll tak super ze je p v poriadku 😉 ale nieco mu len predsa muselo byť,nie? 😕

zuzka to ma mrzi s tym fotakom ale hlavne ze si s nim nejak maly neublížil..

zuziiiicek17
18. apr 2010

Veru ,som rada ,ze sa nic horsie nestalo,ale tak ma to vytocilo strasne,ze som potom bola este dve hodiny durna.

nikollette
18. apr 2010

Som tu len cez mp mobil.. Ze notebook budem mat az bud.nedelu:-p. Takze "super" no co uz, prezijem to snad nejak... Tak som vam len chcela dat vediet asi sa tyzden neukazem, kedze cez mobil je to na figu😝 tak pekny vecer

zuziiiicek17
18. apr 2010

A ja idem haji,lebo som zmorena strassneeee 😉
bruuu noc 🙂

mukky
18. apr 2010

nikoll a ten novy notebook ti nejde? ☹

vinifera
18. apr 2010

Nika no možno mal tvoj p niečo presilené. Ja som tiež bola tod nedávno u tej kundologičky že som asi od spodu prechladnutá že ma to celé bolí. A ona že nič sa jej tam nevidí ale že má podozrenie na slepák tak ma poslala ku chirurgovi. Ten na sono a krv atd. A tiež mi na nič neprišli 😒 Tak som asi bola presilená z toho ako som krpatého vláčila. A si písala že p dosť cvičí - tak možno z toho.
No ja som malého teraz uspala. Fantázia.
Inak ohľadom fotiek som raz bola vytočená do extrému ked som prišla o 800 fotiek ked dal drahý preinštalovávať OS v notebooku a nedal ifno a fotos zálohovať 😠 😠 😠

vinifera
18. apr 2010

Inak som dnes zasa posmutnela. Chcela by som v reále stretnúť mamičku ako mukky alebo inú uvedomelú že by som sa nemusela vytáčať do nebies.
Dnes som kukala fotky na FB od jednej kamošky. Jej malá má sedem mesiacov a na každej fotke sedí. Aj ked som si istá že sama nesedí. Pofotená v pavúkoch. (no čert to ber) Tak som jej brnkla že ako sa majú a tak. A že čo papajú (lebo ked som sa s nou naposledy bavila tak hovorila že bude kojiť do 6 mesiacov - lebo sa to údajne tak robí (tak som sa jej vtedy snažila vysvetliť že ked má tu možnosť kojiť tak nech sa koja (asi si moju radu vzala k srdcu lebo sa ešte koja a to viem isto že ju chcela po pol roku odstaviť lebo jej kamoška odstavila malého v 4 mesiacoch lebo išla robiť do krčmy) - a že jej mieša piate cez deviate na papanie. A že jej dáva často ochutnať z ich jedla. Lebo jej detská lekárka povedala že ak už papá polievku už môže všetko 😲 Takže malú krmi pribináčikom 😔

vinifera
18. apr 2010

Mukky vysvetli mi prečo môžu byť uvedomelé ženy ako ty a sú schopné si prečítať články a snažiť sa to robiť najlepšie. A potom sú takéto baby. Ktoré sa radia tým ako radia babky čo vychovávali pred 100 rokmi. A budú sa obranovať vetou že ved nech si robí každý podľa seba. Ako sa mám udržať a nesnažiť sa ju poučovať že je pribináčik zbytočne sladký, že je tam veľký alergén BKM, že kojencom stačia mliečne výrobky až po roku a že je tam tvaroh ktorý je ťažký na obličky. ....

petka035
19. apr 2010

Ahojte,Vini tým sa nezaťažuj, iba čo ťa to vytočí 😝 mne minule švagrinná(27rokov,zdr.sestra)ked boli u nás na návšteve,povedala,že či už malej dávam lízatko, že to by si už mohla polizkať 🙄 skoro ma vykotilo,ale som sa len pousmiala,že no iste 🤐 a ked som minule povedala niekomu,že malá jedla špenát tak na mna pozerali ako že to čo je? 😖 najlepšie je že ked sa snaží matka dodržiavať pravidlá zdr.výživy tak na nu pozerajú ako na blbú a myslia si,že som zjedla všetku múdrosť sveta a že som dôležitá

vinifera
19. apr 2010

No ved presne to - vyzerám potom jak krava čo sa robí strááášne dôležitá. A ja to nemyslím zle ...

A srááášne som sa teraz vytočila na pošte. Platila som šek nechala na prepážke všetky peniaze (dedinská pošta tak si to môžem dovoiť) a šla som na druhú stranu podať balíky poštárke lebo ich nemá ako inak prevzať. A už sa na prepážku vtisli ďalšie dve. Mali jedno šťastie že som si kusla do jazyka lebo keby som im mala vynadať tak na tú poštu už asi ani nepôjdu. To ako v obchode keby si niekto spravil polku nákupu potom ho niekto predbehol urobil si nákup a potom Vás nechal donakupovať !