Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
19. apr 2010

zuzi fíha a to je akože na čo dobré? 😕

vevusiatko
19. apr 2010

zuziii tak ked ona bude zlostna nech je chlap da facku alebo rovno pastou do ksichtu som poculam, ze to pomaha 😀 😅 😅

zuziiiicek17
19. apr 2010

Vraj aby sa ukludnil 😔 😔 nechcela by som byt jej dieta
teraz caka dievcatko a pytala som sa jej ci to bude roit aj malickej a ona ,ze ak bude zlostna,tak ano ☹

vevusiatko
19. apr 2010

zuzii to sa mozno rboi fakt v pripadoch ked deti maju nejaku poruchu, ze vedia sa az tak zlostit, ze by si tym oni sami mohli ublizit...ale to je extrem to co ona tvrdi....

zuziiiicek17
19. apr 2010

vev ,aj ja si myslim 😀 😀 a ze ho mam nechat aspon polhodinu sameho ked vrieska,aby nebol rozmaznany a take mi vravela...rozum mi stal

petka035
19. apr 2010

hm...no ja byť dieťaťom tak som ešte len viac zlostná 😖 zvláštne poznatky má 😠 kebyže ma aj takáto sprostosť napadne, tak si ju určite nechám pre seba a nehovorím to druhým ludom,ach jaj 🙄

vevusiatko
19. apr 2010

snad ked bude mat vlastne nebude tkaa krava..... ako nie v zlom 😅 ja som tiez vela vravela, ze dragana nebude spat nikdy s nami v poteli a velakrat spinka s nami nadranom, alebo, ze ju necham vyplakat nehala som mozno tri krat ale to len ked bola vacsia a vyslovene zla 😝

zuziiiicek17
19. apr 2010

No ved to ,ze ona to robi svojim dvom synom -jeden ma 2 a druhy 4 roky 😔

vevusiatko
19. apr 2010

fuuu asi by som jej svoje povedala... 😠

zuziiiicek17
19. apr 2010

Ja som ticho kym je MP u nich ...radsej

vevusiatko
19. apr 2010

tvoj priaatel byva u nich ??

zuziiiicek17
19. apr 2010

Minuly tyzden odisiel do CZ pracovat a byva u nich ,pretoze robi s bratom .

vevusiatko
19. apr 2010

ahaaa chapem 😀 a inak ako sa vam dari teraz???

zuziiiicek17
19. apr 2010

celkom sa da,len dnes maly strajkoval hodinu a pol .zaspal pred 5 min.dufam,ze bude chvilu pokoj.Inac celkom si uzivam,ze tu mp nie je,lebo konecne mozem byt aj s kamoskami 🙂
a ty mas co nove ?

zuziiiicek17
19. apr 2010

mukkyyyyyy ,kde siiiiiiii 😕

lenka_66
19. apr 2010

zuzi , noo ju uz niekto asi tak slahol a je fest slahnuta .

niki, pekne od teba ze podavas spravy.len pozor aby ti nezrusili net ked ukazes co vsetko sa da stihnut

mukky, viem ze maliny od jedneho roka sa mozu .su alergen abo ze male bobule.mam namrazene v chladnicke tak som rozmyslala ci by som 1-2 neprihodila marekovi.

mukky ty si moje google 😀

lenka_66
19. apr 2010

tak som si pogooglila . silny alergen. no sak som aj tusila

lenka_66
20. apr 2010

haloooo
uz slniecko vyslo 😉

lenka_66
20. apr 2010

to akoze dnes nikto neerdzi ?

baby , marek zaspava s kojeneckym vankusom silno ho drzi .myslite ze mu ho mozem nechat na noc v postielke? bojim sa ze sa otoci na brusko a lahne nan tvarou.
teda to je moj vankus (po porode som vymenila normal uz nechcem) tak rozmyslam ci by tak nepotiahol celu noc 😕 .ked ho mam pri sebe potiahne bez prestavky aj do 7.ak nie tak o 6 je hore s 2 prestavkami 😔

vevusiatko
20. apr 2010

ahojte lenka on uz je veliky podla mna mu mozes nechat ten vankus aj dragana spava s plysakmi a hocicim ked nechce bez nejakej hracky zaspat

lenka_66
20. apr 2010

no ja sa bojim ci sa neudusi .predsa je lenivy sa otocit spat. to aj v noci ho musim pretacat 😠

vevusiatko
20. apr 2010

kebyze sa bude mu zle dyychat alebo nebodaj sa dusit to sa otoci 😀 to by bol vrchol leniivosti ani ja nie som taka leniva a to uz je co povedat 😝

lenka_66
20. apr 2010

vev , diik ale prepac na mareka sa v tomto nehrabes 😀 .

vevusiatko
20. apr 2010

😀 do kelu

lenka_66
20. apr 2010

este ze nie do kapusty 😉

vevusiatko
20. apr 2010

jeho to prejde 🙂)) inak aj dragana je taka ze je taka flegamticka velmi nelieta po izbe ako zle robi aj po sediacky 😀 😅

lenka_66
20. apr 2010

no sak prave mi to vynahradi ked zacne chodit 😀 .si to asi hodim

vevusiatko
20. apr 2010

ee ked je lenivy teraz tak potom nebude behat az tak stale a kazdu chvilu 🙂 aspon si myslim jasne ze bude hcodit a robit zle aj behat ale nie tak ako niektore ine deticky 😉

vevusiatko
20. apr 2010

aj nasa je taka ani nie ze leniva ale taka flegmaticka by som povedala aj pri hrani nebezi len sedi a hra sa 😀

lenka_66
20. apr 2010

no zvedavy naskutocne je ale to ho tam musi mama na rukach preniest 😀