Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
28. apr 2010

to bolo dosť náročné na upravu,či?

nikollette
28. apr 2010

Petka ja som špinavo blond - až plavá... 😉

nikollette
28. apr 2010

Zuzi mna to už prešlo 😅 experimenty....
Ja už iba dlhé, dlhé, dlhé... 🙂

Leelo, pri šamoríne 6km 🙂

petka035
28. apr 2010

Niki ja mám tiež také nejaké svoje,ale farbením mi riadne stmavli,no možno presedlám na nejakú hnedú(aj ked k mojej bielej pokožke 😕 ) ale strašne sa mi nepáči ked vyrastaju pod blond vlasmi iné 😝

zuziiiicek17
28. apr 2010

Ja mam asi take dlhe vlasy ako ty NIki ,len postupne ostrihane ,ale este by to chcelo nieco

nikollette
28. apr 2010

Anie nebolo náročné.. práveže dlhé vlasy sú podľa mňa náročnejšie...
Viac sa o ne treba starať. Kým ich ráno rozčešem, alebo po kúpaní, no ďakujem pekne...

nikollette
28. apr 2010

Peti ja to isté... Farbením mi strašne stmavli.. a to som bola do 15rokov prirodzene čistá blondína...

petka035
28. apr 2010

Ved to, ja si vždy fenujem,lebo by som mala iný výbuch na hlave 😝 a potom ešte žehlím,aby mali ako taký tvar,lebo sa mi vlnia raz do jednej raz do druhej strany 🙄

petka035
28. apr 2010

Niki ja som tiež mala uplne svetlé,ale teraz ked mi vyrastajú tak sú tmavšie,len keby to bola aspon taká čokoládová hnedá a nie taká myšacia 😅

petka035
28. apr 2010

idem ja do sprchy a spať,kedže ráno vstávame pred šiestou 🙄 dobrú noc kočky 😵

zuziiiicek17
28. apr 2010

No ja musim mat vlasy v drdole v noci ,lebo by som mala az dredy 😀 strasne sa mi uzlia vlasy .Ty na to nieco pouzivas NIKI ?
Peti a to zehlis kazdy den ?

zuziiiicek17
28. apr 2010

Bruuu Peti 😀

nikollette
28. apr 2010

Ved to, neviem načo som cáapal na hlavu blond farbu, ked som mala vtedy ajtak blond vlasy.. Ale to je u každej baby čo poznám tak... myslím pôvodné blondíny...
Ja žehlím len príležitostne ked niekam ideme či tak... aby som ich nemala veľmi zničené.. Aj ked už sú dosť...

Bože to MZN nemôžem pozerať.. chudák ten chlapček... ako málo stačí niekedy ku šťastiu... 😔

zuziiiicek17
28. apr 2010

Ja som prvykrat farbila ,ked som mala 13 a od vtedy to uz ide
😀
MZN nekukam,lebo by som revala od zaciatku do konca 😒

vinifera
28. apr 2010

leelo no zrovna od Disney nemám nič. Šak kukni inzeráty čo mám tu na koňovi.

Baby ja už ale fakt nevládzem. Vstáva v priemere ráno o 7 mej. Cez den tak max 4 hodky (aj to už musí byť - ale aj za to som vďačná) Pred 22.30 nezaspí. Cez den beha lieta vreští piští. Ruky má snáď všade.

nikollette
28. apr 2010

Ja by som nemohla žehliť každý den, by som asi ostala plešatá zo zničenia žehličkou...

Aj mne sa motajú vlasy... ked si ich rozčesávam vždy si vyškubem kopec vlasov... 😖
Vieš čo ani nie nepoužívam nič konkrétne.. Iba v zime sprj na vlasy z avonu proti motaniu a krepovitosti a zelektrizovaniu zo zimi.. A teraz po umytí šampónom dávam mandlovú masku na vlasy, alebo kondicionér syos na rovné a hladké vlasy 😉

nikollette
28. apr 2010

Vini Chris spáva niekedy len pol hodku cez den a iba raz...
Ale zase spíme do 12tej 🙂

vinifera
28. apr 2010

No tak ja na to že mám 3 vlasy v 4 radoch tak to bez kondicionera nerozčešem. Takže to mám potom v podstate furt mastné a perem to skoro každý den.
Krpatého som strčila drahému do auta ked si chce rajzovať po večeroch tak nech si aspon decko vozí. Mala by som ísť posťahovať podlahy ale zvysoka na to dlabem !

zuziiiicek17
28. apr 2010

Ach Niki ,toto ti asi vsetky v dobrom zavidime 😀
Vini ,ja som si vravela,ze ak by som bola na domacnost sama,tak by som sa zblaznila,lebo mojho drobca tiez nemozem nikde ani na chvilku nechat a to je o polovicu mladsi .A spanie cez den je mac dokopy hodku a pol a vstava o siedmej 😒

nikollette
28. apr 2010

Ja mám tiež riedke vlasy... Aspoň som si to vždy myslela. A ked som išla na predlženie vlasov, my povedala kaderníčka že mám dosť husté vlasy 😕 z čoho som úplne nechápala 😕
My museli dať viac pramenov vlasov akéo sme si naplánovali...

nikollette
28. apr 2010

Ja ked si spravím napr. cop, tak je to také tenučké že až...A do toho mi ešte aj padajú, abo pri česaní vyškubem 😝

vinifera
28. apr 2010

zuzicek to spanie cez den sa isto zlepší. Do 8 mich mesiacov môj malý cez den nespal nič. A to vstával o 8 mej a spať chodieval o 23 hod. Potom to už bolo lepšie. 🙂

zuziiiicek17
28. apr 2010

Ja mam huste vlasy,ale aspon ta postupka mi ich preriediôa 🙂

zuziiiicek17
28. apr 2010

No Vini ,to som zvedava,onedlho 8 mesiacov a a ja uz som hotova z neho .Babka mi vycita ,ze keby som ho na to nenaucila ,tak by spal normalne ...ale to blbost .Ucila som svojew dieta nespat ?

vinifera
28. apr 2010

Zuzicek jasne že je to kravina. Teraz sú decká omnoho viac aktívne ako kedysi (strááášne veľa E čiek je všade☹ Moja mam bola tiež chytrá že ho neviem uspať atď. Až kým to pár krát neskúsila sama. A prišla na to že fakt kým nie je večer po 10 tak spať nebude. Nič si podľa mna zle nespravila. Jedinú vec čo som zmenila ohľadom kojenia bolo že som v 10. mesiaci zatrhla nočné kojenie - lebo to už bolo aj 10 x za noc a nespal nič ani on ani ja. Vreštal po tri večery a prosíkal za nho už aj tata. Ale som nepovolila. Tak už sa kojíme tak max. 2 x za noc.

zuziiiicek17
28. apr 2010

A to si ako dokazala ? moj maly nechce flasu a ked ti mam pravdu povedat ,tak mam jedine stastie ,ze dokazem spat ,ked maly papa.Ale prekaza mi to .Nikdy mi neprespi viac ako dve hodiny vkuse

nikollette
28. apr 2010

Vinia tak ste neskúšali že ste išli aj vy s p spať.. Napr. náš chodí tiež neskôr spávať, ale ked idem zalahnuť aj o pol osmej a malého berem so sebou tak zaspí... Ale ked vidí že ani my nejdeme tak kým nie je fakt unavený tak nejde...

mukky
28. apr 2010

cafte
zuzíííí,si tu ešte?

zuziiiicek17
28. apr 2010

Ahoj mukkyyyyyyyyyyyy 😀 Akurat som na teba myslela 😀

vinifera
28. apr 2010

Hej Nika. Raz som hrala nevšímaka. Lebo stále zliezal z postele (drahý nebol doma). No a vtedy si vytiahol plinku z koša. Samozrejme osra...ú a ponatieral všetko okolo vrátane seba. Ja proste pozhasínam povypínam a ideme do postele. 300 razy z nej zdrhne. Keď ho držím tak vreští. Cicek vytahá a idem ďalej. 🙄