Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
30. apr 2010

vevusiatko maximálne si ma urazila 🙄 a Košice ako čo?na ktorom mietste v oblubenosti su u teba?? 😠 😠 ,či tu stále fuka hej? 🙄 neviem kde... 🙄 😀 😀 😀 😀
vevu nech ta v Ke ani nevidím lebo uvidíš 😀 cmuk 😀

idem citať dalej....
ale hlavnu mame krajsiu ako v Ba..ta obchodná je o ničom a koniec mesta 😀

nikollette
30. apr 2010

Hlási sa oškvarka dvorná 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

nikollette
30. apr 2010

Mukky malý je chutný 🙂

Bejby pekné fotky... kočka si aj malá po mamine 😉

nikollette
30. apr 2010

Veve a Senec a okolie je u teba na kolkátom mieste v rebríčku??? 😀
(Slnenčné jazerá, aquathermal, lichnerova pešia zóna, atd..)
CI ani to moc nemusíš?? 😅

vevusiatko
30. apr 2010

mukky niki musim vas sklamat 😀 senec moc nemusim...ako aquapark hej aj slenecne jazera 😀 a kosice nemam rada ☹ ☹ ☹ ale vas lubim 😀

nikollette
30. apr 2010

JA nemám obľúbené a neobľúbené mestá..
Som rada že žijem v okolí kde žijem... Ale si neviem predstaviť žiť niekde v strede, na severe, a už vôbec nie na východe SR.
Neviem... 😒

nikollette
30. apr 2010

Ja viem že tam sa žije tak isto, sú tam ludia, obchody atd..
Ale inklinujem k okoliu Ba 🙂

vevusiatko
30. apr 2010

niki ja by som rada byvala na dedine v blizkosti BA 🙂

vevusiatko
30. apr 2010

Niki aj ja a nakoniec budem na vychode 😀 😀

nikollette
30. apr 2010

NO hej je to fajn..
Priamo v Ba by som ani nechcela moc bývať... terigať sa MHD, električkami, moc rušno...
Jasné že mám BA rada ale len tak raz, dva krát za týžden stačí.. Na nejaký výletík, nákupy, prechádzky, reštiky a tak.... 😉
Ved odtialto trvá cetsa 8min do BA autom 😉 takže super...
A všetky iné mestá, ktoré nevštevujeme mám na blízku.. Resp. ktoré mám rada a kam chodíme...
Senec, Dunajská Streda, Dunjajská Lužná, Bratislava, Nitra... Všetko je celkom blízko 🙂

nikollette
30. apr 2010

Sa napchávam caramelovou zmrzlinovou tortou... Mp kúpil. som teraz vyňúrala 😅

Na večeru krokety, s azijskou zeleninovou zmesou a maskom budem asi robiť... Alebo mp bude robiť 😀

Mukky kde si?

nikollette
30. apr 2010

Zajtra je 1.máj...
Idete niekam von? My po obede ideme aj s našími aj s malým, a s mp na Jazerá, budú tam stánky, kolotoče, atrakcie, a hlavne jedlo, jedlo, jedlo, hudba a tak 🙂
a večer sme chceli ísť s kamoškinými von, má byť nejaká zábava, resp. diska na ihrisku tak uvidíme...

nikollette
30. apr 2010

A zase som tu ostala sama...
V poslednej dobe klasika, tak čo už...

mukky
30. apr 2010

malý už spí 4 hodiny 😕 😅
uz asi ani von nepojdeme...

nikollette
30. apr 2010

Ved teraz je naj. vonku... Už tak nepáli slnko...

Inak čo ste robili celý den?

mukky
30. apr 2010

teraz som otvorila balík co mi mm bol vybrať a poslali mi nejaku záhradnu zeleninu v poháriku a nejaku 100% ovocie asi je to výziva 😅
len my sme este pohárik nemali tak asi to spapám ja 😀

nikollette
30. apr 2010

Už dosiel mp domov...

Zajtra zase skoro vsávať, kedze chcem ísť ráno s mp do senca... ked ideme aj von tam na 1.mája...

vevusiatko
30. apr 2010

Uz som tu ja upraujem, moj chlap pride az o pol hodinu kym sa dotrepe z petrzalky 😠
Niki ty kde presne byvas?? ja som myslela, ze priamo v senci 😉

mukky
30. apr 2010

nikoll ahoj,ved nie preto ale ze uz je vela hodín a este spí 😀
mm siel do práce,ja som si trosku dnes polenosila,potom mm siel von s drobcom a ja som sa zatial chystala a sli sme na nákupy...potom domov,papat a este stále spinkáme 😎

teraz pozerám ze sme vlastne kupili malému 2 dvd este o nejakom sobikovi,ale to neviem co je za rozprávku..hracky ho teraz neberu,len tá tabulka kde sa pise tu ma rad ,notebook detský a čitanie letákov,kreslenie...

on je taky vnimyvy velmi...kazde jedno logo si hned zapamatá 😕 😕 hovorit nechce ale ked ideme niekde kde vidi DM drogeriu tak dm povie 😀 aspon tak mi to znie...

aj vcera kuka letak a ukazuje mi ariel...take zelene je na nom ako logo ich,teda ci ako to nazvat...a ja ze kde ma take mamka este a on ide do kupelne a ukazuje mi prasok 😀
ja periem casto a ani pomaly neviem ze to ariel má 😀

aj celkovo....velmi dobru ma fotograficku pamat az nechapem vela krat ako je mozne ze si nejay nazov zapamatal...

mukky
30. apr 2010

bejby ahoj 😅

mukky
30. apr 2010

nikoll preco si nevies predstavit zit na vychode?ved tu nie je zapadákov 😀
a baby,mm mi vcera vravel ze madari opat znizia ceny asi koli nejakej krize v terecku 😀 ci kde fakt neviem ale tam asi nie.. 😀
to sa bude zase casto chodit na madare 😀

hahaha bebebebebebe a nám stavaju toto

http://www.google.sk/images?hl=sk&q=aupark+kosi...

a vevusiatko tu bude mat vstup zakazaný bebebebe,o to sa postarám

😀 😀 😀 😀 😀

ale inak sa mi nepáci ze to stavaju v meste 😝 ako pasť na oko 😔

ja mám rada strasne historické pamiatky aj minulost ma velmi fascinuje,moj sen je byt archeologičkou,alebo robit sprievodkynu niekde na hrade...

mám aj dušu,nie som len na nákupy aj ked to vela krát tak vyznie 😝 😔

vevusiatko
30. apr 2010

my mame euroveu bebe 😀 😀 😀

mukky
30. apr 2010

vevu o nicom je a v dedine zvanej Roznava veru si mozeš pískať 😀 😀 a budes chciet prist do Ke ale nepustíme ta 😀

vevusiatko
30. apr 2010

tak zo mna roznavcanku nespravi ani 20 rokov v roznave 😀 mne tam strasne vadi mentalita ludi 😝 😝 takze ja euroveu mam a zatial tu byvam 😀
ale nie to teraz si neber k srdcu kazdy ma rad mesto kde sa narodil a kde zije to je pochopitelne ja mam rada preto ba kebyze sa narodim na nejakej dedine taktiez nadavam na vsetky velke mesta 😀 😀 😀 teda aj na ba ....

mukky
30. apr 2010

bobačik uz vstal 😅

mukky
30. apr 2010

áále ved ja srandujem letím pa a cmuk 😀

vevusiatko
30. apr 2010

ja viem len aby si to nebrala v zlom 😀
paaaaaa aj ja iem dosiel chlap 😒

zuziiiicek17
30. apr 2010

Ahojky ,nemam docitane ,docitam az o osmej ,len som vam chcela napisat ,ze moj drobec STVORNOZKUJE 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
30. apr 2010

Veve IP 😉

Mukky, tak zase môžete ísť nakupovať 😀 😉

Ja idem variť. (krokety, masko, a azijská zmes zeleniny)

zatím...

nikollette
30. apr 2010

Zuzi šikovníček 😉