Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
30. apr 2010

zuzka gratulujem🙂
malý velmi chcel pozerat dvd tak som si urobila kavu a posedím ...

nikoll a vini vy sa vyznate ked si chem objednat z MMB a sa jedna o 43 eur bez postovneho a tovar je krehkejsi mam si ho dat poslať na dobierku?
uz som si tak aj parfemy a vini mi vtedy poradila ze ak dobierkou a 1 triedou ze s tymi balikmi manipuluju lepsie...

nikollette
30. apr 2010

mukky tak hej 1. triedou je to určite lepšie, a halvne rýchlejšie. Na druhý den to mám doma 😉
A co si objednávaš? 🙂

FU, ja som už najedená 🤐

mukky
30. apr 2010

no idem jej napísat ze radsej teda dobierkou je to istejšie...ale si pockam asi 20 dni 😀 lebo je to na objednavku neva...

no čo asi ja si objednavam 😀
tiene so štetcami 😀

nikollette
30. apr 2010

Zase šminky 😀 Myslela som si 😅
Ona sa ťa pýtala ako chceš tovar? Si tam registrovaná? Lebo ak nie, málokedy posielajú neregistovaným na dobierku 😒

mukky
30. apr 2010

a aké krokety?ty si ich robila alebo si kupila...si mohla odfotit a napis do temy co dnes varite to tam este dnes nikto nerobil 😅
ja lubim krokety ale len mc cain,lepsie som nejedla...mam doma vzdy v zasobe aj svokra robi dobre krokety..

mukky
30. apr 2010

no som...ona pisala ze chce polovicu penazi dopredu ale ze posle aj na dobierku ak som registrovana..
alebo osobny odber ale to nem možné 😀

nikollette
30. apr 2010

A máš tam už aj hodnotká?
Kupované krokety jasné 😀

mukky
30. apr 2010

mám 😀

nikollette
30. apr 2010

A aké máš ID? Idem ta kuk 🙂

nikollette
30. apr 2010

Halooooooooo 😀

mukky
30. apr 2010

ok 😀 ja mam malo hodnoteni ja nakupujem radsej live 😀
no a idem sa povenovat malemu tak potom nakuknem po 21 hodke alebo neskor ked tak dlho spinkal
napis mi tvoje do ip a ja ti odpisem na MMB potom vzkaz 😀

nikollette
30. apr 2010

Ok máš IP 🙂

petka035
30. apr 2010

ahojte, tak my sme boli celé poobedie von, najprv na nakupoch-v drogerke, v potravinách,malej sme kupili čiapočku a nočník-som vyberala najmänší ale aj tak tam padne celá 😝 čiže kakáme dalej do plienok 😅 potom sme boli na korčuliach a teraz mm uspáva malú
Vevusiatko mm chodí do NR na týždnovky ale v stredu chodí domov,teda po šiestej večer príde a ráno o tretej už vstáva 😝 ale teraz je už dlhšie na pn 🙂
my sme si dnes pizzu robili a aj koláč 😵
bejbypd krásne ste na fotkách obe 😵
mukky malý zlato zaspinkal 🙂
Ja som včera našla Ninku v postielke spať takto:podotýkam,že hlavičku mala povodne na opačnej strane

nikollette
30. apr 2010

AHoj Petka..
Chutne spinká... Anjelik maličký 😵

petka035
30. apr 2010

Niki dakujem 🙂

nikollette
30. apr 2010

Nie je zač...
Už čakám kedy dojde hore mp, aby bol s malým. Ja idem zalahnúť do vane....

petka035
30. apr 2010

ja som stihla vanu doobeda,ked bol mm von s malou 🙂 teraz sa napchávame pizzou a zapíjame ju vínom 😅

nikollette
30. apr 2010

Ja som sa sprchovala doobeda, ale večerná vana musí byť 😀
Ja sa milujem kúpať vo vani pnej horúcej vody 😵 😵 😵

petka035
30. apr 2010

to aj ja 😵 ale odkedy máme malú tak taký kupel nestíham 😔 😅

nikollette
30. apr 2010

Aha ty si sama.. Malý je vždy s tatom kým ja ležím hodinu vo vani 😅 a ako chaldne voda, furt doúpúšťam horúcu...
Ja to zbožnujem 🙂

petka035
30. apr 2010

no teraz ani nie som,ked je mm doma,ale aj tak nejak nemám čas na leňošenie vo vani 😔 inak ja potom nemám ani akú vodu dopúšťať,lebo mám kohutik uplne na tej najhorúcejšej 😅

nikollette
30. apr 2010

Ja tiež, niekedy som až červená od horúcj vody. Ale čo už ked to zobžnujem...
Este ani v tehu som si horuci kupel nevedela odpustit obcas, síce vtedy nie každy den.. Aj ked som vedela že vraj to nie je moc dobré..

Inak Mukky teraz ma napadlo... Ked chceš niečo krehké alebo tak, nejde o to či je to doporucene alebpo dobierkou, ale aby predávajuca na poste povedala postarke nech tam uvedie že "krehké" Tam dajú takú nálepku, a mali by s tovarom zaobchádzať opatrnejsie... Mali by, ale ktovie ako to je...

zuziiiicek17
30. apr 2010

Ja tiez zboznujem horuci kupel 😀 a tiez aj v tehu 😀 Juuuj ,asi si dam aj dnes vecer.
Dnes som taka vytocena ...pohadala som sa s mp rodicmi .Uz som pisala aj mp ,ze co sa stalo ,tak im volal ,ze nech idu do ... a ze na maleho mozu zabudnut .Chudak ,taky je teraz nahnevany ,ze konec .Ale velmi som smutna bola z tej hadky

nikollette
30. apr 2010

Prečo Zuzi? Z čoho mohla vzniknúť taká hádka? Ak to nie je tajné.........

Daj si aj ty vanu, odreaguješ sa.. aspo npre mna je to najväčší relax 🙂

petka035
30. apr 2010

ja som sa v tehu kupelu vyhýbala,ale bola som v termal aquaparku 😅 zuzi to mi je luto 😔

zuziiiicek17
30. apr 2010

Niki ,kvoli peniazom 😔 Mali mi dat 40 € za nejake veci co som predala ich znamim a dali mi 20 € s tym ,ze si pozicali ...nejde o tom ,ze si pozicali ,ale o to ,ze sa neopytali + mp otec mi povedal ,ze syncek mp sestry je jeho milacik ,anjelik a ze jeho najviac lubi.Zamrzelo ma to,pretoze by to nemal aspon hovorit ,ze pre neho Misko neznamena prilis vela .A ja sprosta som este za nimi sla ,aby ho videli ☹
Su to asi banality ,ale to nebolo prvykrat 😔

petka035
30. apr 2010

Zuzi aké banality? 😠 máš právo sa hnevať a byť smutná,ale kašli na nich.máš krásneho chlapčeka,ktorý ťa lúbi 😵

zuziiiicek17
30. apr 2010

😢 strasne ma to mrzi,lebo misko si zasluzi mat starych rodicov,ale radsej ziadnych ako takych.mp bol tiez smutny.Mrzi ho,ze ma taku rodinu ☹ A este som si polakala ,lebo maly zacal stvornozkovat a MP to ani nevidel ,lebo musi byt prec

petka035
30. apr 2010

zuzka no my to máme tiež tak,že svokrovci bývajú s mm sestrou ,kt.má dvoch chlapcov a idú sa z nich zblázniť a Ninka až potom,štve ma to,ale tak s tým nič nenarobím,radšej k nim moc nechodím,aby som nemusela počúvať,aký bol Maťko,aký Lukáško a podobne.Nepotrebujem aby ju len naťahovali na rukách ako mača 😝 aspon mojim rodičom na nej záleží