Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
30. apr 2010

Presne ,cel moja rodina miska zboznuje,ale chcela som ,aby mal aj z druhej strany...ale nezasluzia si ho

petka035
30. apr 2010

zuzka správna reč a možno sa to časom zmení,ale ak pojdete bývať preč tak asi nie, ale nevadí,nezáleží na tom kolko ludí malého lúbi,ale aby ho lúbili jeho rodičia

zuziiiicek17
30. apr 2010

presne tak 😵 ale uz to nie je take tragicke ,ked sa na to pozriem z druhej strany

petka035
30. apr 2010

idem ja už off-Krasnu nôcku 😵

zuziiiicek17
30. apr 2010

Aj tebe Petti 😉

nikollette
30. apr 2010

NO vanu mám za sebou 😵 😵

Zuzi, že banality... No akože aj mňa by to veľmi nahnevalo... Ešte teba ukrátia o peniaze? Co si sama na materskej? Ako prepáč, ale hanba im... To čo sú za ľudia??? A zakilncujú to tým čo si písala..... 😔
Je mi to ľúto ☹

vinifera
30. apr 2010

Ahooojte ženy!
Zdraví všetky mukky, nikky, leelo ----- bejby krásne fotky. Peťka malá je zlatá.
Preletela som to tak narýchlo. Celý den som bola vonku. Doobeda šla na kávu do mesta. Na obed dala malému aj sebe papať. Potom ešte s kamoškou po dedine sme kočíkovali. Poobede svokor zobral malého. No a šla som ešte s tou kamoškou do mesta lebo jej kočíkovanie spočíva v tom že ja tlačím kočík (pokiaľ mám svoj tak dva) a ona malého vláči na rukách lebo v kočíku reve. Od nej ma chlap zobral na večeru (lebo som ho včera zje...a jak sirotu jak ma zasa vytočil) No a som doma. Zvažujem či sa idem ešte osprchovať a do mesta alebo zaľahnúť a spať. zuzicek spokojne sa rozčuluj máš na to právo.
mukky ja som odporúčala dobierku ak nie si si istá predávajúcim - ak ho nepoznáš alebo nemáš s ním žiadnu skúsenosť poprípade nemá kladné hodnotenia.(ten chlap vtedy tak pôsobil) Lebo v tom prípade platíš na pošte až ked tovar príde. Ak sa javí predávajúca ako korektná tak v pohode môžeš platiť aj prevodom na účet. (balíček je lacnejší o cenu dobierky - 60 Centov) Dôležité je dať balík poistiť ako krehký.(tuším 60 Centov) Ak to chceš doma rýchlejšie tak to poslať 1. triedou. (80 Centov) Ale ak ťa to nesúri tak je to zbytočnosť.

zuziiiicek17
30. apr 2010

Mne na nich nezalezi ,ale vies ,zamrzelo ma to ...a mp je velmi sklamany z nich .Ale hlavne ,ze ho lubime my ostatni a tesime sa z neho .A este jedna vec.Ja zboznujem aj mp sestry malickeho tak ma mrzelo,ze oni su taki...a uz sa im neozvem .Pchat sa nebudem a maly ich nepotrebuje 😔

zuziiiicek17
30. apr 2010

tak to si mala super den vini 😉 a kam do mesta by si este sla ?

vinifera
30. apr 2010

No ožrať sa ako divá svina 😀 Ale nie robím si sradnu. Sadnúť si na chvíľu do baru. Ale sa mi nechce do vane. Hlavu mám mastnú. Nechce sa mi teraz sprchovať, maľovať obliekať. Asi pôjdem až zajtra. Hlava mi padá na klávesnicu.

nikollette
30. apr 2010

Vini, chod este... ja by som sla, keby že mám nejaký plán, a má kto strážiť malého...
úplne letný večerný vzduch je vonku....

zuziiiicek17
30. apr 2010

Aj ja by som sla 😀 ani by ma to sprchovanie atd neodradilo

zuzka1.
30. apr 2010

vini chod 😉 alebo zajtram bar postoji do zajtra, nie???? 😀

nikollette
30. apr 2010

Aj ja cgcem sť niekam zajtra...
Ideme von s kamoskou, aj s malým teda so sestrenicou... po obede na slnečneé jazerá.. Je tam prvý máj...
Ale aj večer by som ešte išla...

Zuzi čítaš, čítaš na tajňáša 😀 😀

vinifera
30. apr 2010

No ved práve že som bola celý den na vonku na slnku a som z toho unavená. By som bola unavená a na každého protivná. 😔 Pôjdem zajtra. Budem oddýchnutá si to viac užijem.a má prísť aj švagor.
Alebo je tu ešte možnosť že mi Nika príde spraviť nechty (mám na nechtoch čierny lak ale nemám doma odlakovač☹ a Zuzka mi spraví make up a vlasy. A ešte ma Nika musí obliecť 🙂) Mukky pošle chlapa čo mi požehlí. A môžem ísť do ulíc 🙂

zuziiiicek17
30. apr 2010

😀 no jasne ,budes nasa popoluska 😀

nikollette
30. apr 2010

Vini OK 😀

zuzka1.
30. apr 2010

niki terau som prisla, maly spinka, prisiel kamos z UK, zajtra dod v narodnom zrebcine, ochutnavka vin, busy day,opalovanie doobedne. som uz pekne celkom opalena. jaaaj sladky zivot. maly jak anjel, dnes zmrzlinkoval, spinavy, spokojny.

mama.wolfka
30. apr 2010

jaj tu toho je 😕 mám čo doháňať

wan ... nevarievam každý deň, niekedy na 2 a niekedy má aj na 3, lebo keď sa má varené spapať do 48 hodín, tak to vychádza aj na 3 obedy, ale tiež mám pocit, že do pohárikov dávajú nejakú zázračnú surovinu, lebo z toho nenechal nikdy, ale zasa ja mu asi vareného naložím viac, tak možno preto
inak presne tak to máme aj my s pokakanou riťkou, keď zahlásim, že ideme umyť, tak začne behať a zábava najväčšia, keď ho naháňam 😀

nikollette
30. apr 2010

Už chytá poriadne to slnko čo? Aj ja som opálená, za tetno týžden... A beriem B-karotén nech ma lepšie chtá a do hneda...
Do leta budem ako černoška... Ale srandujem 😀 😀 😀

Budem o chvíli offovať, kedže zajtra vstávame...

zuzka1.
30. apr 2010

ja neberem nic, Hodka na slnku a Zuzanka hneducka 😀 😉 mne to ide rychlo a lahko, svagorva dne sopalovala som mnou, len cerven a nic uz teraz 😀 milujem opalovanie

mukky
30. apr 2010

petka dobru a malinka je vééélmi zlatučká ako spinká 😅

vini ahoj a dík,uz som jej ale napísala ze chcem na dobierku,nie je to az tak vela 3,20 e a hlavne sa mi jedna o to ze jej poslem prachy a nahodou sa stratí balik a co potom...ma cez 300 kladných hodnotení takze si myslim ze je spolahliva ale predsa..

nikollette
30. apr 2010

Balík sa dá poistit 😉

vinifera
30. apr 2010

Ak sa stratí balík tak je dobré ho poistiť (0,6 €) vtedy pošta prepláca podľa poistenej sumy (balík 2. tr do 30 € balík 1. tr do tuším 500 €) ak nie je poistený tak len podľa váhy to bolo nejak 1 kg 100 Skk)

vinifera
30. apr 2010

ááá to som sa chcela spýtať - od kedy už môžu deti zmrzlinu?

zuziiiicek17
30. apr 2010

Mukky ,momentlne ti zavidim tie tiene 😀 ale v dobrom ...ved aj ja si kupim...coskoro dufam

nikollette
30. apr 2010

Ja mám kopec tienov, od bielej až po čiernu...
A ajtak používam stále ten istý, môj oblúbený tamvo šedý 😉 nemám rada kikirikí tiene na oči... Alebo starodávne ako modrá zelená... to nemusím....

mukky
30. apr 2010

zuzka kupis si aj ty nebojkaj....inak vies upratovat a zehlit?teda rada to robis?

wolfka ahoj 😵

nikollette
30. apr 2010

A už idem zalahnúť..
Dobrúúú

mukky
30. apr 2010

nikoll 😀
no aj ja ich mam dost 😀 ale to su ine tiene ze zuz 😀
no a ked si vies krasne vytienovat oci aj kikiriki farby su nadherné 😀