Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
1. máj 2010

oprava: lepím si

mukky
1. máj 2010

ahojte babizne a láskavo mi vykajte poprosím...

nikollette
1. máj 2010

Ja si dnes nechávam nechty na "prírodno" 😀

nikollette
1. máj 2010

Dobrý den, pani Mukky, ako sa máte? 😀

mukky
1. máj 2010

😀 drobcek spal 3,5 hodky sa tešim ze takto pekne spinká,len som nakukla,ideme sa nejak hrať...
nikoll uplne presne viem ako sa cítiš a super že to dopadlo takto a pekne sa večer zabavte 😉

nikollette
1. máj 2010

Mukky no bol to hrozný šok..
A dík 🙂

vinifera
1. máj 2010

no a toto som už zvrzala naporiadok- som na druhej ruke tie prúžky nalepila naopak 😝

mukky
1. máj 2010

vini 😀
a malý ti čo robí?

nikollette
1. máj 2010

Vini 😀 😀 😀 šikulka... a sa čuduješ... keď jedným okom cválaš na koňovi, druhým sleduješ malého, a na nalepovanie prúžkovi už neostalo žiadne oko 😀 😅

vinifera
1. máj 2010

nie nie malý je u svokry - pri nom nesmradím s lakom. ale kukam tv aj notebook 😎

nikollette
1. máj 2010

Vini som si ťa teraz tak predstavila komicky. Jedno oko pozerá do TV, druhé do notebooku a lepíš si ešte aj prúžky 😀

My sme mali takú učitelku. Ktorá pozerala jedným okom do lava, druhým do prava.. A ked odomna niečo chceli som fakt nevedela, bo som nevedela že pozerá na mna 😅

mukky
1. máj 2010

vini to je tam uz od rána,ci od vcera? 😀 ale chodís ho kojit,nie?

nikollette
1. máj 2010

Ja som to ešte nikdy tak nemala že by malého niekto tak dlho mal. Fakt max na pár hod. ked sme niekam išli. Aj to sa dá zrátať na prstoch jednej ruky...

mukky
1. máj 2010

juj ten moj malý 😀 rozpravať to nechce ale čita logo teraz DM katalog a povie dem 😀 😀

leelo
1. máj 2010

mukky, maly sa vyjadruje len k podstatnym veciam, ako mozes sama vidiet 😀

nikollette
1. máj 2010

Ešte nerozpráva vôbec?

vinifera
1. máj 2010

Je tam od včera večera. Kojiť idem dnes večer. Nemam doma žiadne auto tak sa mi tam nechce peši. Počkám na MP.
Nechty nakoniec dopadli celkom OK. DO šikma je polovica červena polka taka bledulinko hneda do fialova a ten šikmý stredový pásik som dala dekoračné trblietka.

nikollette
1. máj 2010

Každé dieťatko je iné...
Tuším že Zuzkin už vedie normálne plnohodnotné monology, nie? 😉
ná tiež moc skoro nebude... on furt len dudu, a dudu v ústach...

nikollette
1. máj 2010

Vini aj s TP idete von že? Sa chystáš opiť, či len decentne?

leelo
1. máj 2010

vini, ty sikovnica.
mne inak strasne dobre robi, ked sa mi niekto "hra" s nechtami, najlepsie manikerka. milujem to

nikollette
1. máj 2010

Ja zase milujem ked sa mi nieto hrá s vlasmi... Tahat tak jemne, hladkať, vlasy, resp. masírovať hlavu...
Jujjj to je lepsie ako sex 😀 😀 😀

nikollette
1. máj 2010

Ja sa tiež o chvílu budem musieť chystať.. Kedže cca okolo 20tej ideme von...

mukky
1. máj 2010

nikoll on skor číta 😀
nechce opakovat a rozprávat len stale tie svoje slovička ako mama,ňéééé/som dala makčen naschval 😀 /,vtata-vtacik.uaua-havo,bác-lopta a podobne 😀
ale loga obchodov a znaky a znacky a podobne vie rozoznat aj pismena v abecede niektore len nechce opakovat slovicka ale neva vobec ma svoje tempo.. 😀

leelo
1. máj 2010

Nikol, absolutny suhlas! Pre mna je masaz hlavy extaza, len som sa to neodvazila napisat. Ale napadlo ma to pri tych nechtoch ... 😉

leelo
1. máj 2010

Vini, Nikol, dnes sa idete zabavat? Paradicka..

nikollette
1. máj 2010

Náš zatial iba mama, tata, baba, ham, ne, daj, a všelijaké žvatlaniny... nic moc tiež...
Ale zato rozumie skoro všetko čo mu poviem... aj zložitejsie vety...

mukky
1. máj 2010

hej,rozumeju nam tie nase deturence až velmi dobre 😀
nikoll a nešušle ti malý od toho cumlíka?aj svagrina ma 3 rocneho a este stale ma dudel a nevie ho odnaucit ☹ ale ona ma este dalsie 2 a nema casu tolko sa mu venovat a duda ho upokojuje...a koli dude tiez nerozprava

nikollette
1. máj 2010

Leelo presne... to ja väčšáí relax ako horuca vana... to je úžasné... Ja sa pri tom tak uvolním, až zaspávam.... 😵
NO hej, ideme troška vypnúť von 🙂

nikollette
1. máj 2010

NIe nešušle... ale ked mu vyyberem dudu tak sa rzrozpráva až sa čudujem 😕
Niekdy zabudneme na dudu a nemáme skoro celý den... ale to málokedy...

mukky
1. máj 2010

nik ved iste sa odučí..
ideme si čítať,na kona nakuknem až asi okolo 22 hod,si chcem urobit čas pre seba,majte sa pekne