Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
3. máj 2010

aj moj dedko bol stolar 🙂

zuzka1.
3. máj 2010

Mamina byva u seba doma, ale je tam zvyknuty v pohode, to nie je problem, ja sm problem, ale sak musime sa aj bewz neho naucit. take, ze na noc sme spolu neboli ok, toto nebudmee spolu 2 noci. Ale tak uz je vleky, on to zmakne hravo ,mamka sa postara a my si aspon oddychneme. teda hlavne mm, ja som oddychnuta kazdy den 😀

nikollette
3. máj 2010

NO tak ked on varí to je lepsie.. ale ked ja varím, to je také onicom... už sa nasýtim tých voní pr varení a potom to už nie je ono..
No aj ja občas navarím, ked sa mi chce....

Zuzi tak si užite...
Ja už nechcem piť minimálne 2 mesiace 😝 som bola dva dni mimo....
Ale neva, dobre bolo, som tancovala, tam flirtoval somnou ten jeden chalan stále... A pritom tam bol s nejakou babou, a som mu vravela nech ide za nou, a on že nie... ze chce byt somnou,.. sa stále mp pýtal či može somnou tancovať, furt ma na niečo pozýval, vykecával, a nechcel ma ani domov pustiť... ma držal za ruku, nech jebem na mp, nech tam ostanem s ním... kokšo..
Ja mám toto furt... preto mp somnpou nerád niekde kde pijeme, a da sa tam aj tancovať... a hrá tam Dj.. s toho má fobiu.. bo ja vždy pri DJovi oxidujem, nech mi zahrá moje pesničky 😀 😀 a DJ že ok, ked mu dám číslo... nedala som, ajtak zahral 😀

mukky
3. máj 2010

nakuknem neskor

nikollette
3. máj 2010

Mne malý spinká.. som si spravila jesť... Niekedy je to aj v tom že ja som lenivá si spraviť jesť 😝

zuziiiicek17
3. máj 2010

Ahojky,drobcek ma este stale teplotku ,ale uz len 38 .teraz zaspinkal.
Mp mi volal nas*aty,lebo si vsimol ,ze bratova priatelka ho poslala kupit politrovku vodky .On ju nekupil ,tak mu vynadala.Vsimol si ,ze ked nikto nie je pri nej ,tak si logne z flase .Ani by to tak neriesil ,keby nebol v 6. mesiaci tehu 😔 a este k tomu aj fajci.Aj pri detoch ☹ nepochopim take matere 😠

nikollette
3. máj 2010

Priatelka jeho brata??? Ty kokšo.... 😔

zuziiiicek17
3. máj 2010

No strasne daco ...by som jej utala jednu fakt .A to ma este aj prosila ,aby som prisla k nim ,ked bude v porodnici ,starat sa o deti .A to maju ale brutalne nevychovane decka...osivejem
Ale nechapem,preco robi zle babatku 😔

nikollette
3. máj 2010

A ona má kolko rokov a kolko ročné deti? A teraz čaká dalsie... Hm, pekne 😒

zuziiiicek17
3. máj 2010

Ma dvoch chlapcov .Jeden ma myslim tri a druhy styri roky .Ona ma 31 rokov ... 😔 Myslela som si ,ze uz am viac rozumu .
Teraz som sa jej na fb pytala ,ze ci este niekedy pije ...a on ,ze ak by si nedala ,tak uz visi na spagate a ze obcas neuskodi 😠 Vraj som pprehnane uzkostliva ...dakujem pekne .Ja snie som uzkostliva ,ale mam rozum

nikollette
3. máj 2010

To ti napísala... No ty vole... Niektoré ženy nikdy nepochopím...

zuziiiicek17
3. máj 2010

No ani ja nie 😒 A pytala sa ma ,ci fajcim a ja ,ze nie a ani mp nedovolim ist ku malemu ,ked je zakureny ...sa len zasmiala,ze som prepnuta....ved v pohode privodim si dietatu astmu ,nie ?

nikollette
3. máj 2010

Zasmiala...
A tp býva s nimi doma?

nikollette
3. máj 2010

A čo na to brat TP?

zuziiiicek17
3. máj 2010

Mp teraz robi s bratom v cechach a byva zatial u nich ,kym mu nepredlzia zmluvu a mozme sa nastahovat spolu do podnaajmu zatial.
No a Mp brat ...otvori oci a uz sedi za pocitacom ,jemu je to ukradnute si myslim...obaja fajcia pri detoch ,len mp aspon pri okne a obaja na neho kukaju jak na debila

nikollette
3. máj 2010

Ty kokšo.. to čo je za prasácku rodinu??

zuziiiicek17
3. máj 2010

😔 esteze sa aspon mp vydaril 😔
Nemam rada celu jeho rodinu ,ale aspon on nie je taky

nikollette
3. máj 2010

No ešte že tak.. Možno sa aj zmení, ked vydrží v tejto robote 😉
A čo tam robia s bratom?

zuziiiicek17
3. máj 2010

Ja som s mp mpmentalne spokojna,ze vie kolko veci moze detom ublizit a aj sa tym riadi .Len mi je luto ,ze viem,ze sa hanbi sa svoju rodinu.keby nemusel,tak sa k nim ani neozve .
a robia v nejakej robote spracujucej drevo ,neviem presne o co tam id

nikollette
3. máj 2010

On ale nemôže za to akú má rodinu 😔
Môže to byť pre neho odstrašujúci prípad, a vie že tak by asi nechcel nikdy skončiť, nie?
A ty s malým ste jeho motivácia 😉

zuziiiicek17
3. máj 2010

on nikdy neplace ,ale minule mi volal a plakal do telefonu ,nech mu odpustim vsetko ,lebo my sme jedine co ma .
viem,ze chce zit inak,lbo vidim ako sa snazi

nikollette
3. máj 2010

Tak nech mu to vydrží, a ste spolu šťastný 😉
A odtial ti aj peniažky posiela?

zuziiiicek17
3. máj 2010

Vyplatu ma dostat az 12teho ,ale posle mi hned ako dostane .Tesim sa ze sa onecne nebudeme musiet tak velmi uskromnovat a aj malemu budem moct kupit viac veci a hraciek .
A aj ja dufam ...verim 😉

nikollette
3. máj 2010

NO tak super 🙂 🙂 🙂 teším sa s tebov 😵

zuziiiicek17
3. máj 2010

Ja sa radsej netesim az tak velmi ,aby sa nepokazilo zase nieco 😕
Maly stroji v postielke a tancuje na lady gaga 😀

nikollette
3. máj 2010

Moj zvykne tiež tancovávať 🙂
Dnes je taký oničom den... bolo pekne, ale nejak sa zaťahuje... chcela som ísť von, ked sa malý zobodí, ale asi s toho dnes nič nebude 😒

zuziiiicek17
3. máj 2010

no,my sme ani nesli koli tej teplote.teda iba u dr 😒 mozno pojdeme vecer na polhodku aspon

nikollette
3. máj 2010

Ja som nejaká hladná 😒 len sa mi nechce robiť jesť 😕 🙄

vinifera
3. máj 2010

No malému som dnes prvý krát robila šošovicu. Tak som mu uvarila šošovicu do toho dala smotanu (nakoľko alergiu na BKM máme neg) a kuracie masko. Sa až za ušami oblizoval. Dúfam že sa z toho nevyhádže.
Nika mne tiež viac chutí vonku ako doma.
Zuzicek dúfam že sa malému polepší.

vevusiatko
3. máj 2010

ahojte 🙂
Niki aj mne doma nic nechuti teda len fakt trosku dacoho zjem ale v restauracii a v mekaci mnam 😀

Vini mnam aj ja by som si dala 😉
zuzii to som rada, ze to je teraz dobre s chlapom 😵 nech vam to vydrzi 🙂