Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
7. máj 2010

V posteli, či iba v izbe?

Mukky, papa

vinifera
7. máj 2010

Z postele ho dlhodobo vyhánam. Takže spal vo vedlajšej izbe - obývačke. No a teaz som mu úplne zamedzila prístup do spálne a obývačky. Lebo tu sa najviac zdržujem s malým.

vinifera
7. máj 2010

Kde ste všetkyyy?
Sme boli poobede vonku. Lebo doma sa stále lepačil na gauč a chcel skákať za gauč. A keď som ho zložila tak sa odrazu hodil o zem. Proste vzdor. Niečo mu nedovolim tak sa odrazu praští o zem.... Snažím sa ho nevšímať si to. Ale robí to stále☹

vinifera
7. máj 2010

No ja ho vyrazím z postele tak odrazu odíde do obývačky a ľahne si na gauč. Lebo v spálni na zemi ho asi oziaba 😝 😀
Medzi izbami nemám dvere.

nikollette
7. máj 2010

Tu som 🙂

nikollette
7. máj 2010

A čo, tu už nikoho???

vinifera
7. máj 2010

tu som 🙂
volala som so svokrou.

nikollette
7. máj 2010

Sme tu asi samé...

čo si počneme 😀

vinifera
7. máj 2010

No ja idem okúpať krpatého až trocha skrotne. Lebo mi tu skáááče po hlave.
Ale som prekvapená lebo som čakala že svokra bude tú alergiu a tie výsledky brať katastroficky. A ona ma milo prekvapila a zobrala to v pohode.

nikollette
7. máj 2010

Asi s tým má skúsenosti, keď si to prežila s TP 😉 a tiež videla ako s toho vyrástol, a že netreba si kvôli tomu vlasy trhať,...
Určite ťa to upokojilo, nie?

nikollette
7. máj 2010

Ja som tiež okúpala krpca...
Objednali sme si pizze, aj ked som moc nemala chuť, ale nikomu sa nechcelo variť 😅
Malý sa tu ešte hrá, nejaký jed dnes ešte aktívny...

Vy čo porábate?

Ja zajtra ráno do Senca, a potom poobede do BA, takže tu asi celý deň nebudem...

vinifera
7. máj 2010

Tiež som akurát objednala pizze 🙂)
Malému dnes došla trojkolka. Nakoniec som objednala toto
http://deti.bazos.sk/inzerat/3765013/nova-detsk...
plus mám poštovné zadara - lebo hore na Tvrdošín a okolie nám chodia kuriery z DPD tak mi to doviezli .-))
Je krásna a ovláda sa super.

nikollette
7. máj 2010

Tak dobrú chuť, my sme to už aj schalovali 😀
Super cena, aspon si usetrila 40evri, a využitie bude totožné, ako keby si objednala 2x drahšiu 😉

nikollette
7. máj 2010

Ja idem do vane, a potom k TV.. Od dnes máme novú anténu, UPC direct zadara 😀 😀 😀
Sme mali Digi TV, a to sme odhlásili.. NAčo ked toto môžeme mať zadara a je tu viac kanálov, a hlavne HBO1, a HBO2 😵
Zajtra sa ukážem asi až večer, kedže budeme celý den out...

Pekný víkend

mama.wolfka
7. máj 2010

počúvaj mukkes, moja zlatá to vraveli v TV, tak to musí byť pravda, či? 😀 😀 😀

keď ja som už taká šikula, čo s tým narobím? 😕 😀

mama.wolfka
7. máj 2010

idem zasa trošku pošmírovať čo ste popísali 😀

lenka_66
7. máj 2010

vini, aspon sa ti vratilo to postovne co si nedavno prerobila 😉

zuziiiicek17
8. máj 2010

☹ maly sa mi trpol do nozky od stola a ona je taka hranata ☹ m,a tam taku hrcu podlhovastu 😔 strasne som sa zlakla ,ale ani neplakal vela.ocka v pohode aj sa smeje ,ani spavy nie je ,ale hrozne to vyzera ☹
To sa teraz bude sstavat asi casto ,ze? ☹

vinifera
8. máj 2010

lenka samoku..a zrejme že nie ☹

No zuziceeek vela.

adal
8. máj 2010

Ahojte 🙂 tak ja som včera absolvovala gluk. testy a 3D sono. Samozrejme, nechcel sa malý ukázať, tak som sa musela ísť poprechádzať a ani potom to nebolo bohviečo, ani toto druhé sa nebude rado fotiť 😝 ale vyzerá že sa budú s Lukáškom podobať 🙂 dr. bola zlatá, zobrala odo mňa len 1O euro že to nie je tak, ako by 3D malo vyzerať, zlatá bola. Termín nám posunula na 10. augusta, tak uvidíme, dnes mi tam "svieti" rovná stovka do pôrodu 🙂 Ideme na chatu, prajem všetkým pekný deň.

zuziiiicek17
8. máj 2010

Uz je maly v pohode ,ta hrca uz nie je ani velmi vidno .
Adal ,hlavne ze je vsetko v poriadku 🙂 Mozno vas chce prekvapit drobcek 😉

mukky
8. máj 2010

ahojte,
chlapi už drichmu 😅 tata došiel o pol tretej z oslavy musí dospať zmeškané🙂

adal pekný den na chate 😅 a super ze je babatko a aj velké babatko v poriadku 😵 a ty sa ako cítiš?
aj my pojdeme von,mozno na chatu,mozno len tu do okolia do lesa do jedneho strediska..

zuzícek 😢 uz ho to iste nebolí ,je to velký chlap 😅

mukky
8. máj 2010

lenka a vy sa ako máte??

adal
8. máj 2010

mukky ahoj, pozri album či nie sú podobní ? len to foto je menej kvalitné, ale tá podoba je viditeľná 🙂

mukky
8. máj 2010

adal ťažko povedať 😀 😀 😀 moja zlatá 😀

ale jedno viem iste,urcite budes potrebovaťuž 2 flinty na ženy 😀 😀 😀

mukky
8. máj 2010

ježkove oči ved my dnes máme 22 mesiacovso 😕 m 😅 ,som ja ale otrasná mama musím vystískat bobačika ked vstane

adal
8. máj 2010

mukky, tak chrústikovi všetko naj ... 🙂 a vystískaj ho, aj za "netabuľky"

mukky
8. máj 2010

adal vystískam,dakujeme 😉

mukky
8. máj 2010

mna zase bolí hlava ☹ ☹ ☹
večer nakuknem,majte všetky pekný deň

vinifera
8. máj 2010

Ahojte kočky.
Mukky daj si magnézium aj keď pri samotnom záchvate už moc nepomôže ale ako prevencia dobré. Pri samotnom záchvate je dobré hned na začiatku si dať tabletku Relpax. No a veľa vody treba piť.
Dnes krpec vôbec nechce spať. Vstal o pol osmej. A odvtedy spal pol hodku na obed vkočíku a pol hodku poobede v aute. Stihol si rozťať peru kým ho babka strážila (ja som zatiaľ vysávala auto) a švacnúť na líco kým ho asi 30 sek strážil tatik 😠
A už som dnes skúšala všeliak uspať no a nebude a nebude.