Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
9. máj 2010

sprievodný jav..... a pes mi spí pod notebookom....

lenka_66
9. máj 2010

peti , paa

vini , a nevyslo mu preto ze alergia lebo to este nemal? sak telo s tym vlastne este nepracovalo a nevie co s tym (laicky povedane)

vinifera
9. máj 2010

no lenka neviem. Každý mi hovorí niečo iné.
V nemocnici, na kožnom, na alegologii u detskej....
Napr. kúpanie. Detská povie každý den. V pôrodnici hovorili každý druhý den. Primárka na kožnom každý den v hypermangáne. Bývalá primárka na kožnom že raz za týžden - a denne utierať pod plienkovou časťou. Včuľ si vyber.

lenka_66
9. máj 2010

vini asi podla seba , sak vidis co mu skodi . vies ako to myslim

lenka_66
9. máj 2010

asi by som fakt sla na opatovne testy . a dala mu pretym nieco co este nejedol ze ako to vyjde.

lenka_66
9. máj 2010

a tie mydlove vlocky pomohli kusok?

vinifera
9. máj 2010

Teraz kúpeme každý druhý den v hypermangáne 🙂
lenka neviem čo zabralo (či vysadenia jablka, nasadenie zodacu alebo pranie v pracom géle z mydlových vločiek) ale niečo isto. Lebo po dlhej dobe sa mu vyčistili ruky (ktorými začal) postupne chrbát a hrudníček a lepšia sa aj nohy (klopklopklop) a tvárička.
Už fakt nechcem zažiť taký ekzém ako videli kočky na fotkkách. Ale to sme sa mazali 5 x denne masťami a takmer som nespala aby sa to dalo doporiadku.

lenka_66
9. máj 2010

ti verim. uvidis ked vysadis zodac. ci uz aj ten na stalo?

lenka_66
9. máj 2010

no idem ja tiez , bo drahy na mna divne pozera 😠
majte sa krasne

vinifera
9. máj 2010

zodac este stále. Ja neviem dokedy. Ale idem búvať. Dobrú nocku 🙂

nikollette
10. máj 2010

Ahojte....

Baby vidím že riešite či je origoš a čo nie je...
Origoš Louis Vuitton alebo Ed Hardy, či podobné drahé značky za 100eur nekúpite nebojte 😀 😀 😀
Aj ked je to ako origoš, sú to len veľmi kvalitné repliky!!!
Kebyže chcete ozaj origoš z dielne Hardyho či podobne, tak by ste si museli pripraviť min. od 1500-2000eur, ak nie aj viac...

A potom sú úplne falše, kde je zle znak, ebo je tam niečo inak ako na originály, a to už ide za pár šupiek bud na nete, alebo aj u čin čonga 😀 😝

nikollette
10. máj 2010

My sme sa najedli španátiku, malý zabštil skoro plný tanier 🤐 😅 😵 špenát lúbi..
A ako to že tu ešte nik od rána nebol 😅

Zuzka asi išla nakupovať, niečo pre malého 😉
Potom napíš, čo si kúpila nakoniec 🙂

lenka_66
10. máj 2010

co tu nikto nepracuje ????? 😀

niki ako robis spenat? skusila by som dat marekovi.uz som mu dala nea zaciatku a sa vyhadzal.tak som nepokusala viac.

to sa mi paci https://www.modrykonik.sk/fotoblog/anaj_janka/a...

lenka_66
10. máj 2010

niki no nebol nik , to len ty si take ranne vtaca 😀 😀 😀
slusny ludia este spia 😉

nikollette
10. máj 2010

Nerobila som ja, ale babka 😀 😀 😀

Dnes je zase také oničom počasie 😝

nikollette
10. máj 2010

Ved to dnes som bola prvá, fakt ako nejaké renné vtáča 😀 😀 😀

lenka_66
10. máj 2010

niki, no berieme si z tebaa priklad 😀 a babku nepozicias ?

baby , tak ako ten spenat.vtedy to bolo sklicko teraz mam mrazeny .

nikollette
10. máj 2010

Aha 😀

Mp chcel robiť v sobotu opekačku u nás na dvore so zopár ľuďmi, ale zatrhla som to...
Nejak nemám náladu, a potom ten bordel čo by tu bol 😝 a samozrejme ja by som to musela upratovať, nie on...
On si to len vymyslí, nakúpi veci, ale druhý den, by som mala čo robiť.. a nechce sa mi ani piť, keďže sme teraz boli piť a to poriadne 😅

lenka_66
10. máj 2010

niki , vacsinou ked sa na nieco tesis tak to je o nicom a ked sa ti to nepozdava tak to dopadne skvele.

nikollette
10. máj 2010

No ale som to zatrhla, takže neviem ako by to dopadlo 😅

lenka_66
10. máj 2010

tak nekdy priste (citaj cesky 😀 )

mukky
10. máj 2010

ahojte,idem kuk čo ste poklebetili 😎

nikollette
10. máj 2010

Ahoj 🙂

mukky
10. máj 2010

tha vela ste nenapísali,cau 😀

nikollette
10. máj 2010

Len teraz mi zaspa malý...

mukky
10. máj 2010

lenka pýtaš sa ako robiť špenát dospelákom alebo drobcovi? 😅
ale asi drobcovi...

špenát ale musite varit vždy čerstvý, nesmie sa ohrievať,/teda nemal by sa/ lebo dusičnany ktoré už obsahuje sa rýchlo menia na nebezpečené dusitany a sustreduje sa ich tam pri ohrievaní veľmi vela 😝

ja mám špenát mrazený,také guličky,nakrajam trosku cibule na kocky,podusim ju na vode,pridam špenát,podusí sa tento dlhsie,dolievam vodičku ,malinko cesnaku a ked vypnem pridám trosku jogurtu bieleho alebo kyslej smotany,k tomu varené zemiaky
tento guličkový špenát nie pretlak dusím cca 20 minut,pre menšie detičky mozte cibulu a cesnak vylučiť

mukky
10. máj 2010

nikoll tak ktoru si si penazenku kupila?uz si si ju objednala?

nikollette
10. máj 2010

čo porábate inak?

mukky
10. máj 2010

my sme boli von a potom sme šli na nákup potravín a ja na skok do dm,oni do dráčika..chlapi spia,aj ja pojdem 😀 mm ide do nočnej,drobec uz hajá hodinu,trosku neskor siel spinkať

mukky
10. máj 2010

no a u nás prší..ale aj to treba,prírode vodičku 😅