Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
17. máj 2010

čaute

nikollette
17. máj 2010

Ajoj 🙂

nikollette
17. máj 2010

Mne sa chce spať v tomto počasí 😝

leelo
17. máj 2010

my mame dnes spankovy rezim uplne posahany. rano nespal, poobede sme boli vonku, dal hodku v kociku. potom som varila obed, zacal zaspavat, zobudil ho zvoncek pri dverach. jedol a teraz sa ho snazim uspat znovu. normalne by uz o takomto case tahal 2.suvisly denny spanok. ach jaj

vini, vidis, ako si si priala, aby spal. mas to, ale za aku cenu... je to nespravodlive!

mukky
17. máj 2010

čau nikuška 😉 som večer ešte raz pozerala tvoje tetká,peknučké 😀 a si mi neodpovedala,este si niečo mieniš dať? 😀

mukky
17. máj 2010

mm šiel na poštu pre balík,som zvedavá na to čo som si objednala 😎
my budeme trcať doma 🙄

nikollette
17. máj 2010

Jáj prepáč prehliadla som otázku 😔 Hm zatial nie 😉
MOžno raz, niečo s anjelom, alebo anjlelské krídla.. to sa mi velmi páči... ale určite nie teraz 😀
Teda dajú sa vravíš? 🙂

nikollette
17. máj 2010

A čo ti má prísť?
Mne ide babka zajtra an poštu..takmi vybere aj balíky.. mám tam tú kabelku, a hodinky.. a šatka LV neviem kde trčí 😝

leelo
17. máj 2010

mukky, cau

zuzi, je to vyrocie vasho vztahu, tak nieco na tu temu.
momentalne ma napada len taka blbina - kup krasny ramik a daj mu donho foto vas 3 al.len teba a maleho. ste aj odluceni, tak sa to hodi 😉

nikollette
17. máj 2010

Leelo, inak krásna foto 😵 to si ty? 🙂

nikollette
17. máj 2010

Mukky tetká sú závisloť.. Ked začneš ťažko sa s tým končí 😀
Aspon väčšina známych mio potvrdila.. A aj ten tatér povedal.. že sa na tom dá stať závislý... 😕 😅

mukky
17. máj 2010

nikoll peknučké je to,ved vieš čo som ti písala že sa mi to velmi nepáči ale v konečnom dosledku je to velmi pekné 😵 sa teším že si spokojná,len jedno tetko sa mi nie velmi.. 😔 to priatelove písmeno 😔

nikollette
17. máj 2010

Každému sa páči niečo iné na mna....
To priatelove písmeno patrí k tým ktoré sa skoro každému páčia práveže...
ale kolko ludí, tolko chutí, to je jasné 😉
Každému sa páči niečo iné.. Hlavne že je spokojný ten čoto nosí na sebe nie? 🙂 😉

A som rada že sa ti zapáčili nakoniec 🙂 len či to nepíšeš len tak 😕 😔

mukky
17. máj 2010

zuzíček ty si pekne len špor peniažky a nič mu nekupuj 😀

my na výročie svadby aj zoznámenia chodíme na večeru,len tuším od malého narodenia sme neboli 😀 😀 😀

sunny_face
17. máj 2010

Caute kočky, pozrela som čoi ste písali a mám pocit, že vždy na večer su tu huste temy,Vcera ste preberali potraviny dnes ako mat chlapa na uzde 😀 A súhlasim s dievčatami, že nesmieme byt na chlapov moc dobre, lebo oni si potom viacej a viacej dovoluju. Tiež som potiahla uzdu,ked mi zo zaciatku cez vikend chodil mm domov o 6 rano 😠 .
Mukky čo si si objednala? Oblečenie alebo kozmetika?

leelo
17. máj 2010

nikoll 😀 😀 😀 😀 to som skopirovala na webe. diki

ale fakt! teraz na velku noc som bola na sk a v robote som fasovala novy laptop. it-ckari mi spravili tak super zalohu disku, ze som prisla o vsetky foto z pocitaca. nastastie, vacsinu mam na ext. disku alebo ich ma mm.
takze ked som si chcela dat foto sem, musela som ist na stranku nasho fotografa 😎

nikollette
17. máj 2010

Zuzi, fakt kúp len nejakú maličkosť...

mukky
17. máj 2010

nikoll nepíšem to len tak ty ťuťko 😀
inak to ujázalo ako v linku 😉 ja by som si to priatelove dala opraviť,niečím ovenčiť 😀 😀 ,niečo farebné k tomu 😉

nikollette
17. máj 2010

Určite kozmetiku... 😉

mukky
17. máj 2010

juj Vás nestíham 😀
a vy nemáte doma náhodou deti? 😀

moj bobačik sedí v stoličke 😔 nedávno papal polievočku

sunn dekoratívnu kozmetiku a ahoj 😉

nikollette
17. máj 2010

Néééé čo si, tam na ruku kde je to max vidno určite nie...
Tam som chcela fakt len niečo jemné mini... 😉

nikollette
17. máj 2010

Mne malý hajááááá 🙂

mukky
17. máj 2010

😀 nikoll nie to nie je leelo,to je askorka 😀 😀 😀 😀

sunny_face
17. máj 2010

Nikoll ked ti teraz malý spí, to ti kedy pojde večer spať?

mukky
17. máj 2010

inak som sa minule smiala lebo volakedy boli potetovaní len vazni a vazenkyne 😀 /nejaka relacia sla../

nikoll a čo vaši?čo mamina?

ja by som sa asi napočuvala

😀

sunny_face
17. máj 2010

Mukky ake dobre motto máš 😀 😀 😀

mukky
17. máj 2010

leelo to bola sranda verím ze si to pochopila 😀 😅

mukky
17. máj 2010

sunny hej viem 😀

leelo
17. máj 2010

mukky, ved aj ja sa smejem na tom, ze fakt to mam z webu, resp. z fotografovho ftp ser vera 😀

nikollette
17. máj 2010

Mama v pohode, ona mi nikdy nerozkazovala.. to skôr foter.. ale on o polovicke tetovaní ani nevie, kedže nie sú vidieť...
😀 😀 😀