Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
1. jún 2010

@vinifera tak chodte k nej, ked je z vas taka paf 😝 podla mna ajtak prehana! 😝 😝
inak ten manazment ordinacie - no comment. este sa za to nehanbia zobrat tie $$. je to ubohe

leelo
1. jún 2010

@nikollette lebo malo pribral+mal soplik. uplna krava. to akoby tebe s kaslom a bledej od choroby dr.hned povedal - a nebude to rakovina?
my sme potom v nemecku museli ist kvoli tomu do nemocky, aby sa to vylucilo. vdacim jej za vela

leelo
1. jún 2010

@vevusiatko a ako sa vola? 🙂 mozes aj ip 😉

vinifera
1. jún 2010

@leelo aj môj chlap tvrdí že prehána. Ja ju zatiaľ nejak extra nepoznám. Pravdou ale stále ostáva že malý má ekzém hrozný. A na to že min týžden dojedol antb je zasa chorý ☹

leelo
1. jún 2010

@vinifera ano, ma oslabenu imunitu, ale ta sa vyvija do 5-6 rokov. takze bude lepsie!!!

vinifera
1. jún 2010

@leelo vynikajúco za 5 rokov by to mohlo byť v pohode 😉
No ja sa asi odsťahujem niekam k moru. Lebo toto rij...é daždivé počasie mu robí strašne zle. Ak sa nájde nejaký sponzor beriem aj last minute. Naj do Croatie - tam sa nejak dohovorím.

leelo
1. jún 2010

@vinifera mala by si s nim hoci aj 2x do roka ist.
ver tom, ze do 5 rokov ste v poho

lenka_66
1. jún 2010

vini, a nada sa zavolat aspon recept na tie maste , a prides uz len pon.a tak vies este aj inde zajst.

leelo, drahy je zanieteny egyptolog.a cely byt je aj tak rieseny.mame doma asi 40 cm hlavu tutanchamona .ked sa spytam kde je tutancamon tak sa k nemu otoci a ked sme inde tak pozrie smerom na obyvacku.to uz ovlada si 3 mesiace 😀 .a este ze saskovia egyptsky je papyrus na stene.

leelo
1. jún 2010

@lenka_66 no hned sa mi zdal tvoj muz nejaky prilis stastny na tej foto v luxore 😀 to je velmi pekna a zaujimava zaluba

lenka_66
1. jún 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lenka_66/alb... ak chodi tam min.1 rocne na vykopavky .postelne len egypt.vzor moze byt 😀 .inac tu hlave mam aj v albume 😀 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lenka_66/alb...

lenka_66
1. jún 2010

ups neako divne mi to pohadzalo 😀 .do slaka co mi tu marek potlacil.uplne sibe tomu notasu 😠

leelo
1. jún 2010

aha, vidim tu hlavu. doteraz som siivsimala teba.
a on tam chodi pracovne, ci zo zaluby?

leelo
1. jún 2010

link je ok, text zrozumitelny, takze poho

lenka_66
1. jún 2010

zaluba .aspon si mozem byt ista ze ma nevymeni za mladsiu ked je na stare mumie a vykopavky 😀 😀 😀

lenka_66
1. jún 2010

no len link dalo divne .aj ked pisem tak sa mi zrazu kurzor presunie hoc aj o 3 riadky vysie abo pismena skacu 😠

leelo
1. jún 2010

@lenka_66 😀 😀 😀 😀 😀
paci sa mi tvoj sposob uvazovania

lenka_66
1. jún 2010

tha co uz.

😀

lenka_66
1. jún 2010

leelo, minule pritiahol domov neaky obvaz stary 😠 .tak som mu ho kazala zlikvidovat .bol v sklenej karafe s pieskom a kamienkami.spala som v obyvke a v noci sa dvd zaplo a vyplo.

leelo
1. jún 2010

neveriiiiiiiiiiiiiiim

lenka_66
1. jún 2010

co ? ze privliekol abo dvd. aj tak to spratal do skrine v druhej izbe 😀 .ani nahodou to nevyhodi ak by som to ja tak letim za tym 😀

lenka_66
1. jún 2010

kokso ta palba.dzive ludze ako povie moja svokra

lenka_66
1. jún 2010

palba . .. komentar mojho mariana : ja by som ju tak roztocil za p..u.

leelo
1. jún 2010

@lenka_66 dvd..bojim sa teraz.
u nas je to tak s futbalom a zbierkou dresov. aj to je choroba, nielen ta palba

leelo
1. jún 2010

marian ma pravdu! 😀

lenka_66
1. jún 2010

ale to neublizuje nikomu .
ja som sa bala maleho kupat a oni

lenka_66
1. jún 2010

leelo , no tych viet bolo viac 😀

leelo
1. jún 2010

podla mna tym ludom muselo z rodicovstva preskocit a riesia si to takto.
je v teme lietanie.. tu na mk vobec niekto, co to podporuje??

lenka_66
1. jún 2010

ludia su rozni . je tu aj taka tema neviem ako sa vola .a tam rozoberali ze su total natural a eko.vlozky nekupuju davaju handry a peru s plienkami

leelo
1. jún 2010

nastastie tu nemam markizu, uz by mi nervy krutilo

lenka_66
1. jún 2010

ale mozes kuk na www.markiza.sk