Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bashenka
22. jún 2010

@zuziiiicek17 tak to vela nepotiahol ... 😅 ja dúfam že ta moja sa zasa nezobudí o 16-tej ... chcela by som s nou ísť do avionu ..včera sme nikde neboli... zuzi ja som dobre slepá a snád to píšem správne vždy som lúštila kolko tam máš tych "iiii" v nicku 😀 idem sa ja pustiť do toho varenia ...šak sem tam nakuknem 😉

zuziiiicek17
22. jún 2010

mam tam 4 iiii 😀 mala som este jeden nick ,ale som ho zrusila ,lebo bolk s nim nejaky problem -nedali sa mi prispievat ,tak som ho zrusila.
a tam boli len 3iii 😀
Ja uz by som tiez isla niekam nakupovaaat 😵
Misko spapal zemiaciky so spenatom ,velmi mu chutili .Jasne ze babka tvrdila ,ze to nezje ,lebo je to zbrnda ,ale misko je rozumny chlapcek a krasne otvaral pusinku . 😵

leelo
22. jún 2010

caute. maly uz opat spi. vstali sme 10.20 a on presne 12.20 uz zatvaracky ociciek 🙂
ved ja mu ani nemam kedy dat doobeda desiatu 😀 cize zatial sme stale na 2 prikrmoch - obed a olovrant, viac nestihame, den je nam kratky 😉
zuzinka, ty ako casto davas Misulkovi papat? vravela si, ze si prenasala...kedy si mala termin? ja som mala byt novembrovka-uplny zaciatok a je zo mna oktobrovka. takisto petka mala byt oktobrovka a je septembrovka 😀
ja som rada, ze sa maly poponahlal, bola nadherna jesen. stale mam v hlave ten pohlad z izby porodky do nadherne sfarbenej jesennej zahrady a ako maleho kojim a ranajkujem pritom cerstve zemle...

vidite, ze mi ide samota na mozog, rozpisujem sa tu ako sisi.
co dnes robite? u nas 24 stupnov, aj obloha sa trosku cisti

zuziiiicek17
22. jún 2010

@leelo Ahoj 🙂
Ja som mala byt zaciatok septembra ,ale tak nejak sa mu nechcelo von 😀

U nas leje strasne ,ale ideme ku tej kamoske sa ason rozlucit ,cize siltovka na hlavu a ide sa .Uz premyslam nad tym,.ze aj malemu kupim prsiplast ,lebo jeho ten dazd veeelmi zaujima 😀

A davam 3 prikrmy vacsinou ,niekedy 4 ,podla toho ci chce alebo nie ,lebo on je take nepapacie bobo .snazim sa tak s odstupom dve -dve a pol hodky + medzitym cici ,lebo on je mliekofil ako som uz pisala 😀

leelo
22. jún 2010

@zuziiiicek17 cize mate desiatu, obed, olovrant a veceru?
plus, samozrejme, dazdovy prikrm vypije na prechadzke 😀

zuziiiicek17
22. jún 2010

@leelo tak presne ,ale vecernu kasu mu davam cca hodku pred spanim a potom vecerne kojenie ,lebo misko zaspava pri prsniku .ale obcas nechce ani jedno jedlo .Dnes napriklad omietal desiatu 😒 ale zato obed spapal velmi pekne ,,tak som zvedava na olovrannt

bashenka
22. jún 2010

Baby čo poviete ked mi stálo mäso v chladničke prikrité alobalom včera celý den a predvčerom polku dna že je pokazené?? Robili by ste ho ešte? 😅
@leelo vy ste prvy krat vstali až o 10:20 ??

leelo
22. jún 2010

@zuziiiicek17 jasne, dojcenie nespominam, ja to mam tak, ze som pridala prikrmy k dojceniu. nejak som si zatial nevsimla, ze by nam nejake dojc.vypadlo a nahradil ho prikrm. a uspavam tak ako ty 😉

@bashenka zaspal asi o 22.00, zobudil sa pred 5.00, nadojcil a spal do 10.20. kebyze uz po tej 5.00 nezaspi, tak ma asi picne
k tomu masku: keby bolo vakuovo zabalene, tak je to uplne ok. v tomto pripade by som snad skusila z toho nieco navarit nam, malemu isto nie. ale to vies.
bolo pred tym zmrazene, nez islo do chladnicky?

zuziiiicek17
22. jún 2010

Idem ja dievcata ku tej kamoske ...i ked vonku prsi ,no co uz .papa

leelo
22. jún 2010

@zuziiiicek17 caff a dojdi este 😉

nikollette
22. jún 2010

Ahojte...

Leelo aj vy tak neskoro vstávate? 🙂

bashenka
22. jún 2010

@leelo no malej ho nedám určite nie to neriskujem ona by ho možno ani nezjedla nelúbi mäso... bolo kupované potom som ho dala na tanier umyté a zabalila do alobalu takze zabalené bolo...no volala som P. povedal že ho mám urobiť ... ja neviem či ho budem no snád mu nič neni .. priatel zožere všetko 😀 ale som počula v telke pred pár dnami že už len ked jeden den stoji mäso a na oko je OK a nesmrdiii že to tak nemusí byť a može byť skazené .. hmm 😅 aspon si si pospala dlhoo... moja zaspala včera ešte neskor a vstala pred 7-mou ..teraz hajá ešteže tak 😉

leelo
22. jún 2010

@nikollette cau, dobre ranko 🙂
no mame teraz take obdobie, ale to sa iste zmeni 😉
vy uz ste hore obaja? co robi drobcek?

@bashenka tam je dlezite, aby maso nemalo ani chvilu izbovu teplotu, nemalo by prist prilis so vzduchom do styku. skoda, ze si ho vybrala z tojho vakua a umyla. keby nie, tak je to absolutne bez problemu, ved aj v obchode je v chlad.boxe.ked je to ale takto, skus ho velmi silno oprazit a potom dobre udusit

petka035
22. jún 2010

Ahojte. u nás je hnusne 🙄 . @leelo sa máš 😅 my vstávame pred šiestou a to za celý den naspí maximálne hodinu 😒 a veru ja som mala byť oktobrovka ale malá sa narodila 8.9,mohla počkať den a mala by pekný datum 9.9.2009 😵 😀 a príkrmy dávam tri, desiata-ovocie, obed-zeleninovo mäsový príkrm a potom okolo štvrtej jogurt.alebo jej trhám rožteku trochu. kaše nedávam-nechcela ani kupované ani robené z pohánky či z ovsenných vločiek.

nikollette
22. jún 2010

Hej už sme hore obaja. Malý sa hrá s kockami.
Zajtra na očkovanie 😕
A stále je u nás hnusne, ktovie ako bude piatok na párty ☹

petka035
22. jún 2010

Niki v piatok by už nemalo pršať. malo by byť aj krajšie. do štvrtku má byť takéto počasie.teda ak sa to dovtedy nezmení

nikollette
22. jún 2010

Peti no potešila si ma 🙂 😵

petka035
22. jún 2010

už mi toto počasie lezie na nervy.dva dni bolo pekne-30tky horúčavy a zas celé týždne otras 😝

lussy23
22. jún 2010

@mukky Nemáte začo. Tak ako? Škola ide dobre, len tá naša majsterka ☹

mukky
22. jún 2010

ahojte,drobec hají,idem docitat

nikollette
22. jún 2010

Ahoj mukky...

nikollette
22. jún 2010

Mne už tiež ide to počasie na nervy...
MP si to vynahrádza v Solárku každý tretí den... Ked reálne je slnko zalezené 😝

leelo
22. jún 2010

my uz sme z pocasia cela rodina zufali. maly je umrncany, stale musimbyt pri nom, nic ho nebavi. to cvicenie raz do tyzdna nas fakt oboch drzi. vcera bol taky zlaty, stale chytal cvicitelku za prsia a vobec nebol umrncany, ako ked je so mnou doma 😒
cez vikend, teda v sobotu, ideme do takeho velkeho outletu pri stuttgarte. je tam niekolkoposchodovy hugo boss outlet, miloin dalsich obchodov a aj pre deti- oblecko aj hracky a lego. muz tam bol v marci na sluzobke, ked ja som bola s malym na sk a super veci tam pokupil sebe, mne aj malemu. je to taky nas program na skarede pocasie. uz tuto sobotu sme si povedali, ze skoda, ze sme nesli. tak teraz pojdeme asi aj ked bude pekne. hoci ja by som radsej isla na nejaky vylet. mm ma tam ale taha, asi mi chce kupit darcek na narodky 😉

leelo
22. jún 2010

@mukky cafeles 🙂

nikollette
22. jún 2010

Ja by som tu prijala taký outlet Hilfiger, Ralph Lauren, či LAcoste 😀

leelo
22. jún 2010

@nikollette to vsetko tam je. a ty to mas predsa v prndf, nie?!
http://www.metzingen-best.de/fabrikverkauf_in_m...

nikollette
22. jún 2010

Ale Parndorf je daleko.. Ako nie daleko, ale keby som to mala v BA, by to bolo lepšie 😀

leelo
22. jún 2010

@nikollette chapem 🙂 no to by bolo super mat taky outlet niekde medzi tvojou a mojou dzedzinou 😀 miesta tam aj je! 😀

nikollette
22. jún 2010

Jasné 😀 😀 😀

mukky
22. jún 2010

čaute,
dnes som si nelahla cez den a nesiel kon 😀 😝 ,ale malý sa skoro zobudil vynimocne po 1,5 hodky tak som sa vychystala a sli sme kupiť stacionárny bicykel,mm ho teraz zložil,ide sa chudnúť 😀

drobcovi sme este kupili nálepky na stenu a tabulku prťavu na písanie...

dojdem a dočítam ked skoncí seriál,len či tu niekto bude 😕