Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
29. jún 2010

teraz pozeram, ze na linku zo svadby nemam ani elisku, ani detail licenia. mam to na fotkach na cd co mam na slovensku 😒

zuziiiicek17
29. jún 2010

@leelo ja vacsinou linky do stratena rozmazavam ,ale davam hlavne farebne pre efekt . ked sa mi podari ,tak odfotim

leelo
29. jún 2010

zuzi, uz vies ako ju budes malovat? do akej miery to urobis po svojom? ma aj ona predstavu? ja som toto neriesila vobec, este popri pripravach vymyslat si licenie... 😉

zuziiiicek17
29. jún 2010

@leelo skoda 😖

zuziiiicek17
29. jún 2010

@leelo uvidim ,ked sa s nou budem rozpravat .beriem cely kufor ,tak snad daco poriesime 🙂 ale ona je skor z tych extravantnych
nad tymito som premyslala

mukky
29. jún 2010

@mama.wolfka dakujem krásne za blahoželanie 😵

/ja som teraz čitala že ako píšeš že takto verejne,a nechápala som a kuk teraz na mobil a tam sms 😀 ,tak ti pekne dakujem este raz,ja tamten mobil používam len minimálne,tak som ani nenakukla 😀 ,ale musím si tam asi prestaviť tony...keby došla sms že rodíš 😅
mám 3 čísla 😝 😀 /

leelo
29. jún 2010

mozno na tejto este daco vidno, ale mam ju velmi zmensenu.
a s eliskou mam super fotky, prisla som ale o vsetky, ked mi menili laptop, mam ich len na tom CD

mukky
29. jún 2010

@zuziiiicek17 dakujem pekne za blahoželanie 😅

mukky
29. jún 2010

@petka035 všetko naj k meninkám 😀 a tiež dakujem

leelo
29. jún 2010

@zuziiiicek17 krasne si vybrala. aj ja som to mala take trblietkove, len ta fotka to tlmi. ona sa potrapila hlavne s mojimi ocami, ako vytvarovanim. ja ich mam take "smutne"

mukky
29. jún 2010

@leelo aj tebe všetko naj k meninám 😀

mukky
29. jún 2010

inak ahojte 😎

mukky
29. jún 2010

som si urobila kávu,ale miesto mlieka som si dala taku sušenu smotanu a nie je dobrá 😝 ,káva mi nechutí,som zmenila znacku smotany a vidím ze ostanem pri tej palome smotane

leelo
29. jún 2010

@zuziiiicek17 mi nevrav, ze mas taky kufor, to je moj sen! od detstva! a mas aj taky obal so stetcami velky? woooow
tato fotka sa mi najviac paci z mojich svadobnych
😀

leelo
29. jún 2010

@mukky cau a dikes 🙂
ja pijem tu malinku kavu bez mlieka a ked uz si dam velku, tak ryzove ml. - je take fajne nasladle a zdravucke 😉

zuziiiicek17
29. jún 2010

@leelo maam kufor 😀 momentale nie je prave plny ,lebo nedavno som ho vypratala kvoli zaruke 😒 skoda ze tie veci dlhsie nevydrzia ...ked to tolko stoji

@mukky ahooooj 🙂 🙂 aj ja sii posim kafu

mukky
29. jún 2010

@petka035 to i je luto ze malá sa ti takto skoro budí,to je aj pre dospeláka skoro vstavať ☹ ,potom je celý den ako omracený ba priam pripitý 😝

a neskusila to spravit tak,ze malu by ste nezobrali von,zeby mozno od unavy potom zaspala poobede aj sama?my sme to mali so S tak,len 5-10 minutovky spinkaval cez den a spal jedine v kociari von aj 3 hodky,ale potom sa to zmenilo a spava krasne
a tiez som ho ukladala do postieky vecer a odchadzala...len co sa dotkol naozkami postielky plač,ale vydrzali sme,nenehala som ho dlho vyplakat,max minutu .,som chodila k nemu,pohladkala a opat odisla, potom mrncal,dolezite je ho uz po ulozeni netreba vybrať..bol to trucovity plac,som to zacala asi ked mal 6 mesiacov praktizovať
aj cd som mu pustala rozpravky potichucky..

mukky
29. jún 2010

@zuziiiicek17 a aké ceruzky ti chybaju?docitavam postupne...

zuziiiicek17
29. jún 2010

Cirnu mam uz len taku trojcentimetrovu 😀
biela mi chyba a este nejaka farebna ...pravdepodobne kupim GOSH

leelo
29. jún 2010

@zuziiiicek17 musis casto licit, aby sa ti nestihli sminky skazit 😉

mukky
29. jún 2010

@lenka_66 dik 😀

u nás uz asi týzden fuka vetrisko 🙄 ,aj u Vás na západe?

mukky
29. jún 2010

@leelo ja som si minule kupila profesionalnu sadu stetcov,som tu davala aj foto,sa vytesujem im 😀 aj tým tienikom co som si kupila 😵

zuziiiicek17
29. jún 2010

@mukky Ja si teraz na nich konecne zarobim 😀

mukky
29. jún 2010

@zuziiiicek17 😀 ja mam ciernu len miss sporty a jednu hrubu novu ciernu od tej znacky z dm co som ti pisala,a mam zelenu jednu z rakuska a ta je superna,manhatann a veru dokupim si aj ine farby ceruziek z M

mukky
29. jún 2010

@zuziiiicek17 super 😉 ,kup si aj tie tiene a stetce 😉
ale ten okruhly tam nebol ☹ ,vies aký myslí,som si ho minule dokupila v parfumerke,stal cez 10 eur 😔

mukky
29. jún 2010

@zuziiiicek17 a nemala som hotovost tak mm musel s kartou a to som chcela zatajiť kupu 😀

zuziiiicek17
29. jún 2010

@mukky ja nemam velmi rada manhatann ...ale to bude asi tym ,ze ja som salena za Goshom 😀 oni maju strasne krasne farebne tiene a ceruzky .napr teraz na leto su krasne tieto :
http://eshop.fann.sk/produkty/detail/gosh-quatt...
s nimi sa da kraaasne vyhrat a k mas este aj ceruzky

zuziiiicek17
29. jún 2010

@mukky mne ten jeden stetec nebude uz chybat 😉 viem licit uz aj bez toho .

leelo
29. jún 2010

baby, ja by som chcela, nech kazdy den rano dojde vizazistka s kufrikom a nalici ma, strasne ma bavi studovat tie sminky a stetce, co tam ma 🙂
inak moj muz ma dnes najtazsi den v roku. vzdy sa trapi s darcekmi pre mna 😝

leelo
29. jún 2010

@mukky ano, pamatam si, ked si si kupila, aj ten stetec, co sa nepodarilo skryt 😀 😎

poznate znacku collistar, maju super veci. mam od nich vyskusane make-up, tiene a hlavne ceruzky s rozmazavatkom - najlepsie na svete