Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
1. júl 2010

@adal super akurat som kuk album bruchane 😉 .krasa 😵

adal
1. júl 2010

@lenka_66 díky moja, idem zalomiť 🙂 zajtra odchádzame na Donovaly do pondelka ja s mm a mamina, tak si hádam trocha "vyfúknem", už to potrebujem ako soľ 🙂 dobrú noc

adal
1. júl 2010

no a samozrejme s Lukáškom a malým v brušku 🙂

leelo
1. júl 2010

@adal viem co pisala mukky, ja som reagovala na to co si napisala o 22:51. myslela som, ze to patri k parfemu 😅

lenka_66
1. júl 2010

@adal pekne zalez do chladku a uzivaj si 😉 dobru ty nase kinderko

leelo
1. júl 2010

@adal dobru noc a nech ste zdravucki 🙂

vinifera
2. júl 2010

@leelo on vôbec nechce byť v postielke .-(

zuziiiicek17
2. júl 2010

Cafte 🙂
Sme hore od siedmej ,co je v poho ,lepsia ako o piatej 😅
vonku je zase krasne ,takze sa asi aj dnes maly vyclapka 😵 😵 😵
Dnes tu asi budem trochu menej ,rozhodla som sa obmedzit net .mam v kuse zapnuty book 😕 po veceroch tu budem celkom urcite ,to uz budem mat veget od bubaka ,ale momentalne si velmi vyzaduje moju pozornost ,tak sa neda 😖
Som sice trochu nervozna z tej jeho uzkosti ,ktora trva uz dva mesiace ,ale vkuse sa to zhorsuje a ja uz fakt nemozem ☹ nemam trpezlivost bohuzial.tak ja teda idem papa

cestovatelkaandrea
2. júl 2010

@zuziiicek17- neboj, chce to len pevne nervy. nasho maleho to chytilo az okolo roka a drzalo ho to nejake tri mesiace. dost mi vtedy pomohol baby vak, aby som mala volne ruky. niekedy tam dokonca aj zaspal. viem, ze sa ti to zda tazke, ze nevladzes ale v skutocnosti mas este v sebe tolko sily, ze by si sa divila. skus si oddychnut ked sa da a hlavne mysliet co najviac pozitivne aj napriek problemom co mas...

nikollette
2. júl 2010

Ahojte...

My sme nedávno stali, napapali sa a teraz sa hráme vnútri v chádlku.
S tými očkavaniami 😖 Vini, no nechcela by som byť v tvojej koži, nemáš to jednoduché...
My sme už 10dní po očkovaní MMR, tak snáď už je to OK, klop, klop.....

Večer na párty, už sa aj celkom teším... 🙂

leelo
2. júl 2010

ahojte,

zuzi, andrejka ma pravdu. - treba to prijat ako to je a hlavne neriesit preco a zaco. tak odide ako prislo. ale ved ty neriesis, len sa potrebujes vykecat, ja viem...
u nas to posledne tyzdne prave zacina a mozem ti fakt povedat, ze bez satky by som to nezvladla. super vec. dokonca si idem kupit nejaky ergonomicky nosic, aby aj muz ho nosil (+na treky na dovolenke), lebo u nas zabera na vresk aj ocino, nielen ja. v satke je zazrakom ticho a pozera co robim. prespi tam aj 4 hodky. je zvyknuty od narodenia.

a nemysli si, ze nejako extra postradas trpezlivost, ja mam nanho take nervy niekedy, hlavne ked mi zvreskne do ucha, ze mam pocit, ze som ohluchla. u nas je vresk vyrazom, ked sa mu nieco nepaci, ked sa mu paci, ked niekede nechce byt, ked chce byt, ked ideme v podzemnej garazi alebo vo vytahu, tak prisiel na to, ze sa to ozyva, cize super, vonku vresti odusu z kocika, vsetci cumia... nie je to vzdy, ale ked ano, tak to stoji za to. ja som to nejako neriesila, zda sa mi to normalne, ale neznamena to, ze toho nemam dost 😉

nikollette
2. júl 2010

Baby my sme také obdobie nemali 😅 😕
Malého by som mohla aj cigánovi na ulici dať na ruky, a on by neplakal, ani nič 😅

nikollette
2. júl 2010

Ale my sme celkovo strašne málo plakali. Iba u lekárky občas, keď je choručký a niečo ho bolí.. a inak neplakával nikdy 😵

zuziiiicek17
2. júl 2010

Hmm,teraz spinka .baby diky za podporu ,ale niekedy sa citim fakt hrozne 😒 konecne mam trosku pokoja ...som zvedava do kedy bude klud .poobede sa mozno trosku okupka ,tak to bude zase pol hodku vesely 🙂 a potom na nakup a s kamoskou na prechadzku .uz chcem,aby bol vecer ,aby pekne spinkal a ja si sadnem do kresla ,zapnem notebook ,pustim potichu hudbu,vypijem cajik a budem relaxovat ...
vcera ked tu bola kamoska ,tak som jej vravela ,ze momentalne by som si uuplne oddychla ak by som isla niekm sa zabavit v noci .znie to od veci ,ale myslim taky psychicky oddych od stereotypu .
a este som sa so sesternicou dnes bavila ,ze pojdeme spolu niekam na chatu -len ja,misulo a ona .sesternica to tiez nema lahke 😒 cele dni musi sediet doma ,lebo sa stara o babku co ma 80 rokov a uz je uplne dementna -myslim diagnozu 😅 ma 20 rokov a nemoze si ani zivota uzit aj ked nema dieta ani inu vlastnu starost + z toho ze sa o nu stara nic nema .

zuziiiicek17
2. júl 2010

mimochodom @mukky ,onedlho pojde na tv DOMA film Medisonske mosty 🙂

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 viem 😀

nikollette
2. júl 2010

Zuzi poood sa dnes s anmi zabaviť na žúrku 😅
Možeš ma aj namalovať, zverila by som sa ti hneď 😉

mukky
2. júl 2010

malý spí uz asi hodku a pol,idem na stacionar a do sprchy ,ked vstane pojdeme do nemocnice ku mojej babke a do NC

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky heeej ? a jak si hned pribehla 😵 konecne som ta stihla 😀

@nikollette uz som na ceste 😀 joj ,keby to nebolo tak daleko ,tak by som aj sla 🙂

mukky
2. júl 2010

do nemocnice nemoze ist S,takze budeme von,sa vybeha,ideme este po mamu do roboty

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky hmmm,dakomu sa zije ...po NC chodit 😝 😀

nikollette
2. júl 2010

Zuzi no škoda.. By sme išli spolu, sa zabaviť troška 😵
Hm, veru je to pár km 😅

nikollette
2. júl 2010

My dnes žúrka, zajtra NC, nedela sa ideme kúpať s MP sami, a v pondelok sa kamoškou a jej priatelom.. Takže už máme program na celý víkend. 🙂

mukky
2. júl 2010

mm je na chate od rána,pomaha tam robiť po povodni,ale uz by mal dojsť

mukky
2. júl 2010

no idem ja off ale nakuknem za pol hodku

nikollette
2. júl 2010

Mukky TM, stále pomáha niekde že 😉 Dobrý človek 🙂

zuziiiicek17
2. júl 2010

@nikollette tak to budete mat super vikend 😵 a kto bude s malym ? babka ?

@mukky a ako to vyzera na chate ?

zuziiiicek17
2. júl 2010

hmmm,mne sa uz zobudil maly ☹ 😠 tak ja zase idem a pridem asi az vecer ...tak zatial pa

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 😀
vcera sme malemu kupili loptu nafukovaciu a a taku nalu hracku,fotacik za par centov 😀 ,uz druhy,neviem kde je ten prvý 😀 cca 8 sk 😀

a sebe nic 😀 som to vedela vcera 😀

mama mi dala vcera peniazky na meniny aj pre maleho prispevok na koberec 😀

nikollette
2. júl 2010

Zuzi, dnes bude hajať u svokrovcov, my budeme žúrovať o 2 domy ďalej 😅 ráno o 8mej ho prinesú...
Zajtra bude s nami, niekam pôjdeme ako rodinka...
V nedelu a v pondelok s našimi asi 😉