Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
2. júl 2010

mozete mi poslat link na stetce, babuchy. ale paletku tienov zatial nie, mne stacia moje: 1 5-tienova kazetka a 1 vacsia paletka. ale pouzivam len tu malu, som konzerva 😀
pozerala som stetce mac, tak napr. c .129 tustoji 41 eur a 1299 czk na zuzkinom linku, co je podla mna vyhodnejsie v prospech nemecka, kedze 1299 czk je vyse 50 eur 😝

mukky
2. júl 2010

@leelo robievaš panenku?

mukky
2. júl 2010

@leelo ip

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 zuzka alebo hod leelo link na tie stetce 😀

zuziiiicek17
2. júl 2010

@leelo no ja by som si ich nekupila 😅 to by ma museli aj same nalicit 😀

leelo
2. júl 2010

@mukky v dm som ho naposledy kupila v sklenej, s takym uskom. ale mohli zmenit. v bio obchodoch ho maju samozrejme v 100 inych znackach. ale aj drahsi.
pouzivam ho: do jogurtu, do kasi, uz som skusala do kavy. kavu ale nesladim vobec.
na vsetko, co chcem osladit. napr. na babovku dam slahacku, ale nie praskovy cukor. - ked chce niekto sladke, tak tento sirup. plus na zmrzkove pohare, na ovocne pohare, do koktejlov, na palacinky, na orechove rezance, atd.

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 vidis,sa chcem spýtat,mala si niekedy na stetce ten tekutý cistič?lebo som skusala s vodou 😨 a ee,nejde dobre a aku znacku,na to som nikdy nekukala,nie drahé 😀

mukky
2. júl 2010

@leelo dííík 😉

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky ee nemala som ,ale kludne ich mozes umyt v mydlovej vode .aspon ja to aj tak robim ak nejdu dole 😅

leelo
2. júl 2010

diki za link.
zuzi, ale uznaj ake je to na tej cz stranke predrazene. ved aj tam platis postovne...
ked budete nieco naozaj chciet, tak vam to kupim tu. to je uplne smiesne ake je vsetko drahe. alebo neni vobec - ako MAC na sk

leelo
2. júl 2010

babule, ja umyvam vzdy raz za cas moje stetce v sampone na vlasy. su potom krasne jemne 🙂

zuziiiicek17
2. júl 2010

@leelo hehe ,zase tu mame kozmeticke okienko 😀

zuziiiicek17
2. júl 2010

@leelo je to strasne predrazene ,az hroza 😖 a ja pritom nechapem co je na tom take drahe

mukky
2. júl 2010

@leelo to ma s tym samponom vobec nenapadlo 😀 😀 😀 😀

zuzi moze sa?? 😀 s takým bez silikonu 😀

leelo
2. júl 2010

k tomu jedlu som este chcela:
mam skusenost z mojho okolia, ze my omnoho menej prejeme ako rodiny, co su na tom finance horsie. neviem, preco je to tak. niekto dava prilis velky doraz na kvanta jedla.my nie. a take ze maso maso maso - celu svinu maju v mrazaku, ale nemaju prachy na to ist do divadla a na koncert. jasne ze nemaju, ved si kupili velky mrazak. ale ziju fakt biedne. vyzera, ze len pre to jedlo...

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 vsak nemozme stale len o sexe a detoch kvakat 😀

leelo
2. júl 2010

milujem kozmeticke okienka 😵

vinifera
2. júl 2010

@mukky ja ti javorový sirup pošlem. Kupila som malému na osladenie života 2 decový za 8,5 Eura a tak sa brutal po nom vyhádzal ☹( tým pádom ho nemôžem ani ja. Ani mi to nechutí a u nás mi to nikto nebude jesť ...

zuziiiicek17
2. júl 2010

Ja tiez milujem kozmeticke okienko 🤐 komu sa nepaci aj tak citat nebude 😀

mukky
2. júl 2010

ejha baby telo hodzin a ja som si este nic nejkukla co mam v plane 😀

bez servitky uz len 4 casti 😀 mi chybaju,precitat drby,schowbiznis,politiku

zuziiiicek17
2. júl 2010

@vinifera ahoj vini 🙂
aky si mala den?

mukky
2. júl 2010

@vinifera to mi je luto ze sa ti aj z toho vyhadzal 😢

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky a si si vsimla ,ze som este hore?? 😀

leelo
2. júl 2010

@vinifera helou,
a co podla teba ma ten sirup, co mohlo zreagovat?

leelo
2. júl 2010

@zuziiiicek17 ja som si to vsimla 😀

vinifera
2. júl 2010

@leelo Netuším. Ale malý je peliar. Tak možno na samotný javor. ....
Doobeda sme boli v meste. Hodil šlofíka na hodku v kočíku. Tým pádom mal rozhodený celý spánkový systém. Poobede sme sa pobavili. A o 16 som ho nahnala do postele lebo bol už zlý a do večera by nevydržal. Tak spal do 19 😕 😕 😕 Chlap sa zdekoval na gulášku (akože ma to fakt nebaví - žijem ako by som bola bez partnera - akurát čo sa na noc vracia domov a chrápe a škrípe mi zubami v posteli a zavadzia tam ...) Som mu povedala že si nájdem nového tatika lebo toto ma fakt nebaví. Tak som malého šupla večer mame na dve hodky a skočila za kamoškami do mesta - má jedna narodky. Ale už som dočítala. Odpísala a asi idem drichamať.

zuziiiicek17
2. júl 2010

@vinifera tak celkom fajn den az na chlapa 😖 ale ty si ako ja ...tiez sa vkuse vyhrazas a on to vie ,ze to neurobis 😕
tak hajde do postele 😀 dobru noc ti prajem

leelo
2. júl 2010

@vinifera krasne maly fakt spinkava, uzivate si to iste vsetci 😉
no chlap musi mat aj svoj klud. teda okrem roboty. mimo toho mozno nieco existuje, ale asi nam ich tak mamky nevychovali. moj ked moze, tiez zdrha. ale aspon chodi s malym von a prace, vari, zehli ako divy 😝 sak inak by som ho ani nepustila

mukky
2. júl 2010

mi je smutno ☹ nemozem pozerat to o tej simonke ☹ ☹