Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
5. júl 2010

inak ,mne misko nechce papat v stolicke 😅

leelo
5. júl 2010

@mukky asi tym mysleli fakt tie deti, co si este same nesadnu, aby tam stravili len nevyhnutny cas...
B sa este sam neposadi, ale obedovat musi, takze mame lehatko polohovatelne az do sedu a kupili sme stolicku - z lehatka chce ist von, robi mostiky, sucha sa nohami dole a pod. ta stolicka sa pouziva do dospelosti. alebo pokial sa nerozpadne 😀

leelo
5. júl 2010

@zuziiiicek17 cau hviezda 🙂 co si jedla?

leelo
5. júl 2010

@zuziiiicek17 krmis ho na kolene ci gde?

zuziiiicek17
5. júl 2010

bud na kolenach alebo ho nahanam s jedlom vzhladom na to ,ze mam nepapaca 😖
on skkoro nic nechce zjest 😔 stale len mlicko by chcel.
napr maso do neho nedostanem

zuziiiicek17
5. júl 2010

@leelo a ze hviezda 😀
a jedla som kuracie prsia na prirodno so sampinonmi a ryzou 😵 ale az mi je zle jak som sa napraskala

leelo
5. júl 2010

u nas kolena dopadaju katastrofalne - zaujima ho vsetko ine len nie jedlo. v lehatku basti na povel.
inak aj v kociku ho davam do sedu - on chce vidiet! mukky, myslis, ze mu tym skodim?

leelo
5. júl 2010

@zuziiiicek17 mnaaam 😵 ja milujem vsetko so sampinonmi. v poslednom case hlavne hovadzinu. babka ti takto vyvara? zavidim

zuziiiicek17
5. júl 2010

@leelo ja som miskovi sediet nebranila .on si uz v hlbokom sadal takym sposobom ,ze sa chytil o boky a sa dvihal dovtedy dokym som ho neposadila aspon do toho polosedu 😀 sidlo male .

leelo
5. júl 2010

@zuziiiicek17 no presne toto mi robi b v lehatku, kociku, ked ho kojim. uz ma z toho radiator na bruchu

zuziiiicek17
5. júl 2010

@leelo no babka vyvara 😵 mam to super ,ze nemusim varit ,ale niekedy mam pocit ,ze by som radsej varila kazdy den ako pocuvat jej keci o tom aka som hrozna matka 😅

leelo
5. júl 2010

@zuziiiicek17 to mas tak vzdy - nieco za nieco 😉

zuziiiicek17
5. júl 2010

@leelo to robi skoro kazde dieta 🙂 podla mna mu tym nemozem az tak ublizit ak sa uz pevne drzi

leelo
5. júl 2010

@zuziiiicek17 ja dufam, lebo nechcem mu neprimerane zatazit chrbticu... ale da sa to? ved sam sa posadit znamena zo 4 do sedu sa dat, nie?
na cviceni fyzioterapeutka praveze radi, aby sme davali deti sediet na nase kolena a nasikmili ich vzdy do nejakej strany, aby si trenovali svalstvo krku, ked chcu tu rovnovahu vyrovnat.
zaujima ma aj ako to robili ostatne "netabulky" 😉

zuziiiicek17
5. júl 2010

@leelo my sme lehatko nemali ,cize maleho som vzdy krmila na kolenach ...ale zase misko bol od troch mesiacov velmi pevny

leelo
5. júl 2010

@zuziiiicek17 teraz ma napada, ze mozno prave kvoli nizsiemu prijmu maska ma tvoj Misulino znizene hodnoty Fe. ale myslim, ze aj B ma, len o tom neviem a zatial ho dopujem masom - jemu chuti, tak uvidime neskor

zuziiiicek17
5. júl 2010

@leelo ved ja o tom viem ,uz som to tu pisala ,ze je to kvoli tomu 😉 ale chcela som to vediet na isto a dokazat nasej super doktorke ,ze mam oravdu

leelo
5. júl 2010

ok, uz som zabudla, co presne sme rozoberali k tejto teme 🙂

zuziiiicek17
5. júl 2010

@leelo 🙂
a ako sa ma benjaminko ?

leelo
5. júl 2010

@zuziiiicek17 🙂 teraz som nanho mrkla a smeje sa zo spanku. inak sa uz tesi na alpy a zacal vstavat o 8.00 😝 mamicke sa skoncili zlate casy

zuziiiicek17
5. júl 2010

@leelo mne keby sa misko budil o osmej ,tak skaaacem od radosti 😀 dnes som mala budicek o 5.15 😝

leelo
5. júl 2010

@zuziiiicek17 mna by porazilo. hlavne preto, ze este min.tyzden som spavala do 11.00. ale aj mna to raz caka, to som si ista 😒

zuziiiicek17
5. júl 2010

@leelo tak to si mala uplne super 😵 my sme s miskom niiikdy nespali tak dlho .dokonca ,ked sa narodil tak mi spinkal lepsie ako teraz .vtedy mi aj v porodnici mamicky zavideli ,ze misko prespal aj 5 hodin vkuse 😅 ja som ho odmietala budit na kojenie ,podla mna je to debilina ,len sestricky boli n mna nasrate

zuziiiicek17
5. júl 2010

idem si ja trosku zdriemnut k miskovi ,tak papa zatial 😵

mukky
5. júl 2010

idem hajať o chvilu tiež 😀 S som uz uspinkala 😎

mukky
5. júl 2010

@leelo no nemalo by sa dietatko posadzovať ked este samo nesedí...

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 aj S sa tak zdvíhal v kociari 😀 a jeho sme dlho uspavali v kocari,ja som uz bola taka unavena ze som si do spalne dotrepala kociar,podriemkavala ked aj on a este ze nejaký materinský pud sa vo mne ozval,lebo malý by mi vypadol ☹ ,sa zobudil,chytil sa a posadil
to mal snád mesiacov,alebo tak nejako

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 a vieš niečo uvariť?ja keby som bývala u babky tiež by vyvarala juj a ako rada,hlavne S 😀
idem jej zavolat,je v nemocnici uz týzden

leelo
5. júl 2010

@mukky co je to "samo nesedi"? sedi sam, ale sameho ho jasneze nenechavam. aj v koci je priputany. ale neposadi sa tak ze sam zo styroch by sa dal sam do sedu. ved nestvornozkuje, len sa plazi, moj hadik... 🙂
cize ide o to, ci sa sam posadi alebo ci sam sedi? podla mna to prve. ale to by sme dokedy cakali? mam mu davat obed v lahu? 😉