Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
6. júl 2010

@zuziiiicek17 aky mas kociar?da sa zlozit,nie?

mm spi v obyvke,ja mam tv vypnutu 😒

mukky
6. júl 2010

@maatkka jej mala je naozaj aka velka 😅 a zlatucka ,starsie vyzera som normal kuk do pasu ci nema nahodou 3 rocky a som to nedoplietla

zuziiiicek17
6. júl 2010

@mukky hej da sa zlozit ,v pohode sa vam zmesti do auta 😉

mukky
6. júl 2010

@leelo to papal S 😀 ja len jogurt 😀

mukky
6. júl 2010

@zuziiiicek17 ok potom

bashenka
6. júl 2010

@mukky nekúpila som červenú ...lebo doma som našla jeden balík ešte tak použijem ten. A už mám normálne depku z toho že L. sa snažím stravovať zdravo aspon podla možností ako to ide ... dneska sa mama naschvál predomnou pýtala jednej matky že čo dáva svojmu dieťaťu jesť a ona na mna kukala ... že šak všetko ... a usmievala sa že ved to sa nedáa.... do roku a pol som nedával sol inak úplne všetko... ja viem že JA robím dobre ale už si pripadám jak keby som malú mučila...

leelo
6. júl 2010

@bashenka ved tu mas tabulku a ked kliknes na nazov vybranej, tak sa ti zobrazia podrobne hodnotenia:
http://www.ebabo.sk/pages.php?pID=57&CDpath=2_19

no a kazdy predajca ma ine ceny, to testy neuvedu nikdy, ze kolko stoji. daj si typ do googlu a najde ti to na miminkovskych strankach

vinifera
6. júl 2010

Ste sa zbláznili toľko popísať doobeda? Dočítam poobede idem spať. Som KO. Ráno sme chceli ísť autom k doktorke pre lieky. Samozrejme sa auto nedalo naštartovať 😠 😠 😠 TAk som malého naložila do autosedačky a vyložila zo sedačky. Preložila do kočíka. U doktorky sme samokurvazrejme zasa stepovali dve hodiny. Nikde nikoho len u našej doktorky plno 😠 Kým nás vybavila tak sa rozpršalo jak blázen. Tak pre nás musel prísť kamarát. Lebo keby malý zmokol tak má zajtra zápal priedušiek. Ani v lekárni sme neboli. Lebo prišiel po nás pick upom. Ani sedačka ani nič. Teraz chúda malé zaspal. Idem aj ja. Lebo sa dnes všetko je..e. Tak ked budem spať snád mi chalupa na hlavu nespadne.

mukky
6. júl 2010

@leelo 😀 aj my mame maxi cosi 😀

leelo
6. júl 2010

@mukky ty sa nepolepsis. odvodnujes, odvodnujes, nic poriadne neprijimas a zachvilu budes riesit opacnu dilemu - vyprahnuty organizmus, ale schudnes len zo svaloviny, budes slabucka

mukky
6. júl 2010

@leelo nebojkaj 😀

leelo
6. júl 2010

@vinifera nebude to take zle 😉 este som inak nenasla dr., ktory by mal ordinaciu dobre zvladnutu. mna objednavaju presne, ale vzdy cakam min.40 min, pytala som sa, to je akoze NORMA

mukky
6. júl 2010

@vinifera dobru noc aj ja pojdem asi

zuziiiicek17
6. júl 2010

@bashenka moja babka robi to iste 😉 kazdeho sa pyta co davaju papat detom ...ale ma prekvapuje kolko ludi da decku hocico

mukky
6. júl 2010

s place,pa

leelo
6. júl 2010

@bashenka ked sa ti paci ruzova, kup ruzovu. cierna bude asi fakt dost vyhriata, ked bude afto dlhsie stat na slnku...
nechapem chlapov, co si davaju taketo podmienky. aj v teme Babysatka stale kacaju zenam do farby satky na nosenie. ved oni nosit nebudu a aj ti co si myslia, ze budu, nakoniec nenosia 😝
ci ma nejaku vyraznu averziu voci ruzovej?

zuziiiicek17
6. júl 2010

my asi ideme konecne do zoo ,ak nezacne prsat 😵 kamaratka ma volala ,tak nech sa misko potesi ...ale tak nejak je zamracene ,ale vraj nema prsat tak neviem

bashenka
6. júl 2010

zuziiiicek17 ... no ved ale ja si už pipadám fakt divná ...jediný kto ma chápe je moj priatel a to myslím úplne vážne...všetci okolo sú presvedčený že ja som tá blbá ... ale kašlem už nato lebo už nevládzem každému vysvetlovať prečo ro robím. Teraz som našla supe stránku je tam aj tá sedačka maxi cosi 😝 aj tá je super

bashenka
6. júl 2010

@leelo ...ale on to nemyslel zleee 😎 neboj sa kebyže mu poviem že trvám na ružovej ani by nemukol 😀 ... a zas tá ružová to má aj celkom pravdu podla mna ona je krásna, len do auta neviem či by sa hodila moc by tam asi svietila ... a čierna to ked sa rozhoručí celé auto a ked je tam aj koža tak to bude katastrofa ... nejaký kompromis musím pohladať na tej stránke čo teraz pozerám je tych sedačiek milion. aj Strieborná sa mi celkom páči ... ani tá červeno-čierna nieje zlá...nakoniec si nebudem vedieť vybrať 😝

leelo
6. júl 2010

@bashenka ok 😎 len teraz citam tu temu, tak sa rozculujem: baby aku satku mam kupit? mojmu muzovi sa paci taka a taka...moj muz toto... moj muz hento...
muz ma byt hlavne ticha naruc! 😀 😀 😀

leelo
6. júl 2010

@bashenka ja mam praveze rada kriklave , my mame tyrkysovu sedacku a tmavosede afto 😉

leelo
6. júl 2010

@zuziiiicek17 kam idete do zoo? to bude M kukaat 🙂 ako B v nedelu na labutky

zuziiiicek17
6. júl 2010

@leelo tu v kosiciach mame -teda nedaleko 😉

zuziiiicek17
6. júl 2010

tak sa ideme dat dokopy papa 😵

leelo
6. júl 2010

@zuziiiicek17 krasne zazitky zelam, pa

bashenka
6. júl 2010

ja si zas kecať nenechám ... ked niečo poviem tak to bude... ja mám tiež rada kriklavé 😅 ahlavne taká úplne kriklavá ružová uplne silná ... 😀 tú fabu milujem

bashenka
6. júl 2010

@zuziiiicek17 a nezabudni fotiť !!!! 😉

maatkka
6. júl 2010

@mukky ved nase deticky su skoro rovnako "stare" 😉
dakujem za pochvalu malej baby 😵

bashenka
6. júl 2010

Moje nervy v baráku nám začali vŕtať 😠

leelo
6. júl 2010

u nas posledny tyzden kosia na dvore travicku a nieco stale stlkaju. ale v tomto hice okna nezatvaram:
1. nezadusim sa;
2. nech si maly zvyka! 😎
a funguje to - spi jak zarezany, omnoho viac mu vadia zvuky, co spravim ja. napr. ked mi pukne v kolene 😀