Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
7. júl 2010

@mukky heh cosii ,to vazne ,sa mi nepochvalil ,ze sa poznaju 😝 ej to si uz mozem vyvadzat potom 😀
mne maly uz spinka ,ked sme dosli domov ,tak sme este spolu spinkali hodku a pol 😵 ale miska asi boleloi brusko vtedy ked plakal ,alebo mu idu zuby ...taaaaak sa pokakal

mukky
7. júl 2010

@zuziiiicek17 ved som ti vravela ze kamos ide ku vam za zastupcu na policiu,si zabudla? 😕 ,ten co po neho isiel potom od teba,to po neho siel 😀

zuziiiicek17
7. júl 2010

@mukky hej zabudla som 😝 starnem 😔 😀 😀

maatkka
7. júl 2010

@wandeirra chuuudiatkooo 😔 a hlavne chuuuda malicky ☹ dufam ze uz bude dobre!!!! inak co mate za dr.? napis mi ip ak nechces tu... alebo aspon ze kde ma ordinaciu... ma to zaujima... inak k tomu diazepanu... to nam ako uplne hadam 1. liek dala dr. pretoze u predcasne narodenych deti je vyssie riziko febrilnych krcov vraj... a vzdy na pohotovosti (teda boli sme uz 2x) sa nas pytali ci ho doma mame... hlavne nech vam to uz len klesa!!!

zuziiiicek17
7. júl 2010

my tiez nemame doma diazepam 😕 teda aspon j nemam.musim sa opytat babky ci ma ...pre istotu 😔

vinifera
7. júl 2010

No fasa. Volal mi chlap že na pumpe našiel maltézaka. A že ho vleče domov. On nie je normálny. Máme tu troch psov. A moja mama ked uvidí malú chlpatú guľu tak to nebude chcieť dať preč. No ale nemôžeme si ho nechať 😕

vevusiatko
7. júl 2010

ahoooojte 😵 😵 😵

zuziiiicek17
7. júl 2010

@vinifera posli mneeeee 😵
@vevusiatko 😵 😵 😵 😵 😵 ahoooj mojaa

lenka_66
7. júl 2010

@vinifera no comment .sak ani neviete ako tomi zareaguje.

vevusiatko
7. júl 2010

@zuziiiicek17 ahoj laska moja uz budem mat na teba cas tak zajtra si piseme na fb tesim sa 🙂 🙂 🙂

zuziiiicek17
7. júl 2010

@vevusiatko super 🙂 aaj ja sa tesim 🙂 a teraz tu pekne pis novinky ,nech sa posmejeme 😀

vevusiatko
7. júl 2010

@zuziiiicek17 ja to nemozem takto sem pisat lebo to hocikto moze zneuzit ...a takych ludi je vela co mi chcu zle 😀 takze neviem co mozem napisat a co nie 🙂 ale v skratke som doma v BA chlap vybavuje vei na vychode a tak inak nic nove 🙂

zuziiiicek17
7. júl 2010

@vevusiatko jaaaj,tak ty si sama a uzivas si slobody 😀 dakomu fajneee

vevusiatko
7. júl 2010

@zuziiiicek17 tomu ver ale je to divne chlap mi aj chyba ale tvarim sa ze nie 😀 😀 😀 😀 mu ani nepisem len on furt otravuje 😀 😀

zuziiiicek17
7. júl 2010

@vevusiatko 😀 😀 😀 chudak....
potraaaap ho moja,zasluzi si ,ved je chlap 😀

lenka_66
7. júl 2010

@vevusiatko otrava jedna co si dovoluje 😀

vinifera
7. júl 2010

@lenka_66 Nemyslím že by zareagoval. Nakoľko nereaguje nejak ani na našich. A chce ho posunúť ďalej. Ale ešte nevie komu. A sa skôr obávam že ho tá naša smečka zožerie. Zuziček prídi si prenho. Aj červenou mašľkou ti ho obviažem. Dúfam že si robil sradnu...

wandeirra
7. júl 2010

@maatka,Dr Sajbidorova a na pohotovosti mal sluzbu Dr.Zuzik

zuziiiicek17
7. júl 2010

@vinifera joj ,keby som nemala maleho tak by som brala 😀 ja somvzdy chcela bytoveho psa,ale nikdy mi ho nedoolili 😅

lenka_66
7. júl 2010

@zuziiiicek17 naco ti bytovy pes do domu 😀 .najprv sa prestahuj do bytu

vinifera
7. júl 2010

Lepší bytový pes v dome ako obrovský (domový) pes v byte. Zažila som také na sídlisku 80 kg hovadá v byte ....

zuziiiicek17
7. júl 2010

@lenka_66 chytas ma slovicka ? 😀 mame jedneho psa vonku a ten je fakt debil ...neznasam ho ...vzdy som ho cvicila ,chodila s nim na prechadzky atd a potom mu preplo a zacal kusat! odkedy mi skoro ruku odkusol ,tak mu serem na hlavu .a chcem aby ho dala babka prec ,ale ona nechce .ja sa len bojim ,ze raz ked bude von maly a nahodou bude pes pusteny ,tak mi ho pokuse 😔

zuziiiicek17
7. júl 2010

@vinifera a ja by som chcela bud bigla alebo staforda 😵 takze potrebujem dom aj nadalej 😀

lenka_66
7. júl 2010

@vinifera mudro vravis

@zuziiiicek17 neboj nic sa nestane

mukky
7. júl 2010

este som nic nedocitala 😕

zuziiiicek17
7. júl 2010

@lenka_66 no len aby ,potom uz bude neskoro .viem aky je ten pes besny blb

lenka_66
7. júl 2010

@mukky sa flakas a tak to koci

zuziiiicek17
7. júl 2010

@mukky a co si robila ???

vinifera
7. júl 2010

bííígl je strááášne sprostý pes. Inak aj takého mi dovliekol raz drahý na byt. Ale bol to zjavne tulák tak som ho ráno nezobrala do auta. Inak povedané vyrazila ho z bytu a odišla do práce. A on ma mal aj tak v paži. Kolegyna mala bígla na byte ale dali ho preč. Nehovorím že je to chyba toho psa že im zožral pol bytu. Ale je to veľmi náročné plemeno na výcvik. Sú veľmi tvrdohlavý. Toho by som nechcela ani zo zlata. No a o stafordovi ti nepoviem lebo neviem. Ale je to krásny pes. Akurát viem že jedna kočka tu v meste mala fenu. Veľmi boli na seba naviazané. A kočka po x rokoch otehotnela a mala hned dvojčatá. Do 4 mesiacov ešte ako tak fena tolerovala že už sa jej panička tak nevenuje a potom je preplo a začala byť na malé agresívna. Tak ju dala utratiť - mala 9 rokov. A dovtedy boli fakt všade spolu. Inak to bol kľudný a vychovaný pes. Len začala žiarliť...

mukky
7. júl 2010

😀 volala som so segrou a mamou a este idem volat mame 😀 ale uz nie dlho 😀