Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
30. júl 2010

@lenka_66 cau, zavidim ti den pre seba. teda pre teba 😉
moj zaspal teraz. co pripravy na oslavu?

leelo
30. júl 2010

@zuziiiicek17 tu sa kojenie na verejnosti toleruje, ale len male miminka. velke deti uz zoznu divne pohlady. ved tu take velke ani nikto nekoji uz davno

vieraj
30. júl 2010

@leelo ja som len chcela odpovedat, elbo som tu asi 2 hodiny nebola. kojit budem asi di 2 rokov, moja papa 6x/24hod. nezaspi bez mliecka

janac1974
30. júl 2010

caute zienky...dnes som unavena ako....ale musim vas docitat,popisali ste ajajaj....

@leelo dakujem...ano samozrejme aj dievky musia ist s nami,ved su nase 😀
ale Lucia nas sokovala,stratila OP,pasy maju neplatne...chceli sme ist buducu nedelu,ale neviem neviem,
ci dovtedy jej OP spravia...musime cakat na sms...ked to nestihneme,tak nam ostava len last minute
ale ak nepojdeme nic sa nedeje...

leelo
30. júl 2010

@vieraj a kojis aj vonku?

inak ja som sa pytala este na toto a si mi neodpovedala, ked uz chceme byt dosledne:
ked ma 6 ludi s 1 clovekom ten isty problem, kto sa ma zamysliet? oni ci ten 1?
dakujem 🙂

leelo
30. júl 2010

@janac1974 ja som myslela, ze mozno kocky uz nechcu s vami, teda ta starsia, ze ma mozno "program" a partiou 😉
ale super, ze idete vsetci. moja skusenost - v posl. case ubuda ziadosti o pas, tak vybavuju este skor ako je lehota. ide len o to, ci nenastala prave pasova sezona 😀

vieraj
30. júl 2010

@leelo ten jeden. otazka odo mna preco nemaju ostatni s mukky problem? len ti siesti?? vec uhla pohladu

vieraj
30. júl 2010

@leelo zatial som nikdy nekojila vonku. vonku sme po najedeni, alebo nepyta. zatial

lenka_66
30. júl 2010

@zuziiiicek17 hehe priviazes za vlak

@leelo nezavid to len farbit idem a potom smer vranov (svokra )

lenka_66
30. júl 2010

@janac1974 ozaj ako dcera s tym psycho chalanaom?

janac1974
30. júl 2010

@leelo povedali,ze do 30dni aj pasy aj OP..ale mam obavy,ze je dovolenkove obdobie,tak to nebude
tak skoro hotove...aspon ten OP,keby bol buduci tyzden

leelo
30. júl 2010

@vieraj to bol priklad. s nou ma omnoho viac ludi problem. len neprispievaju. ale aj 6 ludi je dost na zamyslenie. pre mna urcite. a ti co ho nemaju, budu mat neskor. pri prvej prilezitosti, ked nebudu po voli...

no to kojenie vonku ma zaujima. kamoska vravela, ze v amerike uz po roku na teba krivo pozeraju, ze teraz boli a dostala odporucenie od hostitelov nerobit to. tam celkovo kojenie po roku prilis neschvaluju. nemecko je na tom podobne. ja osobne som v amer.ani kojit nikoho nevidela a to som mala vela prilezitosti. no vtedy som este toto neriesila. v ba vidim napr.stale niekoho

leelo
30. júl 2010

@lenka_66 chces sa vystafirovat kvoli svokricke? 😀

zuziiiicek17
30. júl 2010

co keby sme uz dali teme mukky vs .my pokkoj ...mna to uz nebavi ...natahujeme sa ako pubertacky

janac1974
30. júl 2010

@lenka_66 ani neviem,neozval sa od vtedy,ako od nas odisiel...len mi napisal poslednu sms,ze mu je luto ako to skoncilo a ze jej chcel len dobre a ze ona to pochopi az neskor...a ked odchadzal,tak mi povedal,ze ma pride niekedy pozriet,srandista 😀

leelo
30. júl 2010

@janac1974 to je dost dlho a maju asi menej ludi. ja som mala pas do 20 mat a bol do 10

vieraj
30. júl 2010

@leelo no ked budem chciet kojit, budem kojit kde uznam za vhodne.ci bude mat rok a pol alebo dva. ved to je pre mna prirodzena vec.

lenka_66
30. júl 2010

@leelo nie , ona mi je ukradnuta .ale ku kadernicke mozem len v sobotu a na dalsiu nerobi.tak nech sa marek za mna nehanbi ked bude frajerke ukazovat foto z prvej oslavy 😀

janac1974
30. júl 2010

@leelo bodaj by si mala pravdu...chceme ist velmi k moru...sme zvyknuty chodit kazde leto...az na posledne dva roky,co som bola tehu a minuly rok sme sa bali s F,bol este malicky....
aj vy idete,vsak?a kde?

leelo
30. júl 2010

@vieraj ved to! vycvicim tych nemcurov 😀 vyrok z usa: ked dieta uz chodi, je to nemoralne

leelo
30. júl 2010

@lenka_66 ou, to uz bud tyzden? je august uz, mna porazi

vieraj
30. júl 2010

@leelo moja este bohuzial nechodi, tak som stale v norme 😀 😀

vieraj
30. júl 2010

@leelo o cystickej fibroze som vela citala ale nevedela som, ze ste mali taketo trampoty. o kojeni som vedela. inak ten suplementor je dobra vecicka, ze? nevidela som nazivo, ale z obrazkov a popisu viem. zevraj aj chlap by sa rozkojil s nim, tusim v mama a ja to bolo 😀

leelo
30. júl 2010

@janac1974 no musi vam to vyjst!
my mame tiez pocit, ze je B maly, ale snad to prekoname. lenze: mozeme ist az v sept. kvoli mm praci a to by znamenalo neist na sk minimalne do oktobra a vsetci ze preco a blabla...
rozmyslame o malorke alebo portugalsku. stadeto su vyhodne lety. portug.uz pozname, tak asi skor tam.

lenka_66
30. júl 2010

@leelo uz v nedelu cize tento tyzden 😀

A malemu WOLFICIATKU len to najlepsie prajem 😵 😵 😵 vela , mliecka a stastnu mamicku

zuziiiicek17
30. júl 2010

Ten cas neskutocne leti ,ved aha aj bude mat onedlho rok .A neskurocne mi to zbehlo .idem ja uz asi ,majte sa mi krasne ,
dzfam ,ze dnes od rana uz nebude dusno v teme a bude tu len pohoda ako kedysi

vieraj
30. júl 2010

@zuziiiicek17 dobru. pojdem asi aj ja.papa

lenka_66
30. júl 2010

nechcela som tu nadalej virit ale tak asi sa mozno caka co napisem.

v prvom rade nikoho neobhajujem ani nechcem zhadzovat.kazdy mame urcity sposob prejavu.a z pismenok je aj tak tazko urcit akym tonom to bolo myslene.mukky ja sama som ti pisala ze sa mas vzchopit ... . skratka pisala som to iste ako leelo aj zuzka.a pritom kazda inac.neviem a ani neriesim co mas s vini ale prislo mi total od veci ze si jej ani nenapisla uprimnu sustrast.aj ked to nebol jej dedko ale predsa neaky cit tam bol.tym si dievcata spojili ignoraciu.dovtedy neriesili v podstate.
v ip som ti pisala ze si ta vazim.dost si mi pomohla ked som potrebovala ale som ti tam aj napisla ze daj vediet ako ste dopadli ze VSETKY cakame.a nedala si vediet.kazda chcela vediet ako sa ma S .nie je nam jeho/ vas osud lahostajny. predsa vytrpel si viac .a sme tu v podstate na vzajomu oporu , smiech , radradost ... .kedze sama som uz xkrat mala robenu biopsiu aj kolonoskopiu vedela som do coho idete.mohla som ti aj dat neake rady ale ako ked som nevedela co je vo veci.
kazda sme ina povahou a kazda inac reagujeme na svoje dieta .kazda ho(ich) vedieme a ucime inac.ja to neriesim je to kazdej osobna vec ako sa k tomu stavia.

a na kona chodim hlavne ERDZT 😀 😀 😀 .nakolko som robila v dost velkom zenskom kolektive tak viem ze najlepsie je sa nemiesat 😉
tolko viac neragujem na nikoho ohladom toho .

leelo
30. júl 2010

@vieraj ved nikolka ma plno casu este. moj este nelozi - a co? 😉
no kojenie s CF uzko suviselo, kedze nepriberal a to malo byt akoze vysvetlenie. super, ze ti daju smrtelnu diagnozu namiesto aby mu pozreli pod jazyk.

a petka035 sa pytala, ci to bolo vidno: no ja som si vsimla nieco, ale to uz sme riesili cf a spol. mne sa zdalo, ze ho malo vyplazuje. pytala som sa annag,lebo uz mi sibalo - vedela som, ze nieco musi byt. on totiz aj zo suplementora (super vec, nerozkoji sa chlap,ale adoptivna matka ano) pil strasne dlho a malo.
tak mi annag poradial, co si mam vsimat: on sa mu ten jazycek pri placi tak rozlozil v pusinke do srdieckoveho tvaru. a poislala som jej fotku. to uz bolo jasne 😒

lenka_66
30. júl 2010

@zuziiiicek17 dobru a tiez v to dufam 😉