Dokedy dávať dieťaťu dudlík?

tanja61
19. nov 2008

ahojte no moj maly ma 15mes.ale asi zrejme si neviem predstavit byt bez dudlika,zacalo to ked mu zacala ist zubky....v celku je to aj vyhovujuce napr.ked sme vonku a ma dudlik tak ho ani nenapadne zeby nieco daval do pusy,ale ked ho nema tak vsetko ho zaujima...nedari sa mi rozpravanim a ani zakricanim niekedy aby nedvihal veci za zeme ze to nieje dobre...vacsina ma uz upozornuju aby som ho odnaucila od cumla...co si myslite vy?dokedy ma mat dieta cumel?

mia1112
7. okt 2015

@lenkamatus Ahoj. mame stale na spinkanie. i ked teraz je take divne horsie obdobie, uplakanejsie a stale hlada dudu aj cez den, ale snazim sa tomu vyhnut. takze podstate stale jej hovorim ze duda odchadza rano a vrati sa az po kupani na spinkanie a nechcem povolit kym veri tejto rozpravke 🙂

prave som dnes rano nad tym rozmyslala ze o mesiac ma 3roky, ale neverim tomu ze sa zbavime. tak ja neviem dokedy budeme to tahat a vzdy tak trosku dufam v tom ze pride cas ked sama zahodi...ci???

ale som si vsimla minule ze ked nemala dudu tak si cmulala prst, co nikdy predtym tak neviem co je horsie.

vy ked zaspite tak vyberas dudu? lebo ja som to zacala robit, ale ona do par minut zisti ze nema a ajtak si napcha spat do pusy 🙂