Doporučíte jasle v Dúbravke, Karlovke a Petržalke?

stolwerkas
3. aug 2011

Ahojte, kočky, mám polročného prcka a začiatkom budúceho roka by som ho chcela dať do jasiel, preto by som sa chcela spýtať, či nepoznáte dobré jasličky v Bratislave - ideálne v Dúbravke, Karlovke, Petržalke, Starom Meste, ale ak poznáte aj inde, skrátka dobré jasličky v Bratislave. Zároveň plánujem pre začiatok tam malého dávať len tak na pol dňa, takže aj ohľadne tohto privítam Vaše skúsenosti, rady, odporúčania, skrátka čokoľvek k tejto téme. Uvítam tiež Vaše skúsenosti s tým, či je problém vôbec dieťatko do jasiel umiestniť, alebo je dostatok miest. Vopred vďaka

vlasa
3. aug 2011

pozri dobre jasle-dubravka 😉

katmi
8. aug 2011

v Petržalke neodporúčam jasle na Bzovíckej ulici..otras! výborné sú minijasle u p.Kováčovej 🙂 môžem vrelo odporučiť.. sú v Petržalke, má ich v byte, čiže úplne domáce prostredie, moja malá si zvykla hneď,keď k nej chodila 😉 kontakt ti môžem poslať do správy ak chceš 🙂

čo sa týka umiestnenia.. je to rôzne.. niekde sa treba nahlásiť aj rok dopredu, normálne od poradovníka, niekde zoberú dieťatko hneď.. ak nájdem link na všetky súkromné jasle v Ba, pošlem 🙂 myslím, že sú na stránke mesta Bratislava...

stolwerkas
autor
8. aug 2011

@katmi Dakujem dakujem dakujem 🙂

katmi
8. aug 2011

@stolwerkas neni zac 🙂

cuki1980
22. sep 2011

Ahoj, prosim ta mozes mi poslat nejake info o minijasliach p. Kovacovej v petrzalke ??? 🙂 bola by som moc vdacna.

verona20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
verona20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rasjan
1. nov 2011

@verona20 Ahoj, pošleš mi prosím ťa kontakt na tie jase na Trnavke?

chrenik
1. nov 2011

@verona20 Ahojky, mozes aj mne prosim poslat kontakt na tie jasle blizko avionu, maju aj internetovu stranku? Dakujem

letenka
1. nov 2011

@verona20 ahoj, ja by som mala tiez zaujem o kontakt. dakujem.

verona20
5. nov 2011

uzasne miesto kde Vase dieta bude uplne v bezpeci a v pohode...a este aj s laskou...Andrea Gačová,ul. Lidická, Trnávka tel číslo 0908317273

verona20
27. dec 2011

určite doporučujem...mojí malí sú tam ako u starej mamy...

bibap
28. feb 2012

@verona20 Ahoj poslala by si mi kontakt na tu pani Gacovu?

verona20
8. mar 2012

ahoj prepac ze az teraz..urcite si dohodni stretnutie...je to tam ozaj super 0908317273

nove
18. apr 2012

Dobry den vsetkym mamickam, ktore hladaju pre svojho drobceka jaslicky. Otvorili sme nove jaslicky v Dubravke na Kudlakovej ulici c.4 / v tesnej blizkosti zariadenia Harmony/.Prijimame deticky od 0mesiacov do 3 rokov. Vsetky potrebne informacie najdete na nasej internetovej stranke www.babyrelax.sk alebo aj na telef.cisle 0949 711 710.Pridte sa k nam pozriet, radi Vas uvitame v nadhernych uplne novych priestoroch nasich jasliciek.Tesime sa na Vas .

nove
19. apr 2012

@stolwerkas Dobry den, nasla ste uz pre svoje dietatko jaslicky? Pozrite na www.babyrelax.sk , otvorili sme nove jaslicky v Dubravke pre deti od 0mes.do 3 rokov. Zavolajte nam a pridte sa pozriet .

stolwerkas
autor
20. apr 2012

@nove Dobry den, dakujem, ale medzicasom sme zmenili lokalitu - je pre nas aktualne stare mesto a petrzalka, dubravku mame uz pridaleko.,..dakujem 🙂

kristinka.s
13. aug 2012

ahoj, ja mam typ na jaslicky v Trnavke, ak by ste mali zaujem. Chodila tam nasa dcerka takmer 2 roky a boli sme velmi spokojni. Su to mini jaslicky, skor domcek, kde pani opatruje max 8 deticiek. Dlho sme hladali, no nakoniec sa vyplatilo. Mozno vam pri rozhodovani pomoze moj plan pri vybere: http://www.zariadim.sk/pribeh/20

bibap
24. aug 2012

@stolwerkas Ahojte kocky, my sme s nadsenim chodili k pani Kovacovej do Mini-jasiel. Brali sme ju ako druhu mamu nasej Emmky, mala ju uplne miluje. Kedze sme ale z Dunajskej Luznej a do Petrzalky mame hodinu v zapche tam a hodinu v zapche spat, rozhodli sme sa ju dat blizsie k domu. Pani Kovacova ma teraz jedno miesto volne od septembra.
Je mi to strasne luto, ale tie zapchy su brutal, takze sa musime s pani Kamilou rozlucit. Pomaham jej aspon takto, ze davam do pozornosti, ze ma miesto volne a budem rada, ked sa podari nejake dalsie babo najst.

stolwerkas
autor
27. aug 2012

@bibap Dakujem 🙂 my sme nakoniec skoncili v skolke Bystry rozumcek na Safku - nad Mini-jaslickami sme rozmyslali, ale kedze p. Kovacova ma deticky len do dvoch rockov a to my uz mame o par mesiacov, tak sme museli hladat inde :(

chestity
28. aug 2012

@verona20 Hello, mohla by som poprosit ten kontakt na tie super jasle?

Diky moc!!!

Sona M.

zuzkut
8. sep 2012

Ahojte,
od oktobra otvarame miniskolku aj s jaslickami. Viac rada do IP.
Pekny vikend,
z

jabatko
21. sep 2012

@stolwerkas ..moj malý chodí do Mini raj pre deti v Petržalke k mojej veľmi dobrej kamarátke, má max 5-6 detí, pedagogické vzdelanie, prax (učila v škôlke aj škole), opatruje deti podľa dohody s rodičmi, ako im to vyhovuje (celý deň, pol dňa,..), deťom sa maximálne venuje a prispôsobuje sa im čo sa týka stravy, zvykov...každý deň majú kopec zaujímavých náučných aktivít..malému sa strašne lúbi, ani raz nezaplakal a stále sa tam pýta =)) ak chceš viacej info tak IP.. =)))

weronyca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veselyvlacik
6. nov 2012

@weronyca Cau 🙂 diki za pochvalu 🙂))

veselyvlacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimikas
14. jan 2013

@jabatko mozem ta poprosit o viac info o Mini raj pre deti? Dakujem

katuskat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marthuska
24. jan 2013
janka2307
7. feb 2013

@zuzkut poprosim o viac info o vasej skolke