Doporučíte mi jasle v Bratislave, prípadne v Pezinku?

sylvie
15. jún 2007

Ahojte kocky,
mohli by ste mi prosim napisat ake mate skusenosti s jaslickami v Bratislave, pripadne v okoli (Pezinok). Viete mi nejake odporucit? Hladam hlavne take, kde mi drobca zoberu aj na 2 dni v tyzdni na cely den.
Napiste mi prosim aj ak mate nejake zle skusenosti a cokolvek co vas napadne, napr. ako to tam funguje, ake velke deti beru, podmienky a pod.
Vopred dakujem za odpovede.
🙂

andulkau
28. jún 2009

Ahoj Sisa .Ako si to myslela,ze skolkari musia mat tri roky ,az potom mozu ist do skolky.Skor to nejde.?Napriklad,ze ich presunu s jasiel do skolky.

lejla77
10. aug 2009

Kocky, ma niekto z vas dieta v detskom centre Srdiecko? Ako ste spokojni?

denisocka
10. aug 2009

baby,fakt v BA stoja sukromne jasle aj 15tis? 😕

pezo
11. aug 2009

ahojte a ja hladam opatrovatelku pre svoje dieta - neviete mi poradit som z ba ruzinova dakujem

denisocka
12. aug 2009

Nó tak ja mam spolužiačku v jasliach BAMBI na zochovej http://www.relaxovat.sk/bratislava/Zariadenie_3...

dai
12. aug 2009

ahoj pezo,
okedy potrebujes? mam velmi zodpovednu ( aj ked dost drahu ), odskusanu, ale este ju budem rok potrebovat 😒

otta
24. aug 2009

Ahojte baby, no ja mam skusenosti, ze dobra opatrovatelka pod 18.000 nejde!
Ale pravdu povediac, radsej si zaplatim , ked viem, ze je dieta je v dobrych rukach!

ma76
29. aug 2009

Ahojte,počula som že v Grinave pred Pezinkom bude sukromna škôlka a maju ešte volne...zo stravou aj s anglickou vyukou 400Eur.skusim najst mail.

pusinka19
2. júl 2010

Ahojte, nemate niektora z vas nejake skusenosti so sukromnymi jaslickami detske kralovstvo na nivach.

Dakujem

mcela
20. júl 2010

Ahojte maminky

Prijali by ste jaslicky alebo minikolektiv pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov v Ivanke pri Dunaji?

titkovamiriam
21. júl 2010
lupitko
5. jan 2011

@sisa2 ahojky, mohla by som sa spytat na tie jaslicky na robotnickej? mne ich poradila kolegyna, ibaze nemam trvaly pobyt v novom meste a urcite nam nevyjde nastup k prvemu septembru... dakujem vopred za kazdu info 😉

mbrnakova
27. jan 2011

@sisa2 Ahoj Sisa, prosím ťa, práve som prihlásila Matejka do jaslí na RObotníckej, keď nastúpi bude mať rok a pol, ako si spokojná s týmto zariadením? učiteľky, chorobnosť, strava, bezpečnosť?

ďakujem.

Mirka

alexandrah
27. jan 2011

kocky, kde preboha na robotnickej su jasle?, ja som tam zila 26 rokov, a veru neviem ... myslite tu ulicu, co je kolma na robotnicku?? taky jak skolkarsky areal?, viem, ze tam su jasle ...

alexandrah
27. jan 2011

ahoj @andulkau - ja poznam baby, co dali deti do skolky v 2,5 roku, ked ich vezmu, a maju volne, je to ok ...

lenka03
17. mar 2011

Ahojky, poradite mi nejake overene jaslicky pre 1,5 rocne dieta v Samorine, dunejskej luznej, rovinke alebo podunajskych biskupiciach?

evkabevka
14. apr 2011

S Bambi mam velmi zlu skusenost, neseriozny pristup majitelky, ktorej ide iba o peniaze. Len co zacnete pravidelne platit skolne, pani majitelke sa uz nedovolate, nedomailujete. Takato je moja skusenost s dotycnou osobou. Skutocne neodporucam!

rainee
26. apr 2011

ahojte poradi mi niekto jaslicky v petrzalke alebo lokalita plynarenska a okolie? zatial som nasla dc slnecnica a tusim kaciatko, mate niekto skuskenost?

beruska.zuzanka
26. apr 2011

@mcela v Ivanke je zatiaľ súkromná škôlka pre detičky od 2och rôčkov 😉

http://www.detskaskolka.sk/news.php

alexandra17
5. máj 2011

Ahojte mamicky 🙂,

prijimame deticky od 2rokov a este mame volne miesta...

Pozyvam vas vsetky na navstevu, kedze 1x vidiet je lepsie ako 100x pocut (citat 🙂 )
0910 311 036

rainee
5. máj 2011

@alexandra17 dakujem za tip, ale este nemame 2 rocky a pre nas je to od ruky, tam peso od apolla asi nedojdem....

alexandra17
5. máj 2011

Ahoj, apollo pri Nivach? Peso asi nie, ale su to asi len 3 zastavky trolejbusom

sisaha
6. máj 2011

@alexandra17 niekomu mozno nevyhovuje dochadzat autobusom do skolky. Ja tiez uprednostnujem predskolske zariadenie priamo pri dome.. 😉

catharinaa
8. máj 2011

maminky neviete ako je to ked chcem dat dieta do jasliciek a ako slobodna matka mi aj preplaca nieco stat?

romanecka
8. máj 2011

@catharinaa či slobodná či vydatá je to jedno... po materskej bud dostávaš rodičovský príspevok (190eur mesačne) alebo môžeš dostávať príplatok na starostlivosť o dieťa, alebo ako sa to volá (vo výške 230eur)- ale toto musíš zdokladovať a nosiť doklad na sociálku každý mesiac- buď zaplatený šek alebo nejaký doklad o zaplatení danej inštitúcii (jasličkám)...

tilly
8. máj 2011

@alexandra17 a vy fungujete na stastnej? musi mat maly uz 2 roky? lebo chcela by som to asi od oktobra a to nam bude chybat este mesiac... ale ta stastna by mi vyhovovala... a nevies ako je to so skolkou (statnou) oproti? lebo od septembra 2012 by som chcela dat maleho tam, len tam je plnooo

catharinaa
8. máj 2011

@romanecka
aha tak dobre vediet.dakujem...pretoze som len tak zapocula ze ked som slobodna matka a chcem dat dieta do jasliciek uz napriklad teraz co ma jeden rok a ja pojdem robit tak mi preplaca nejaku ciastku stat....

alexandra17
9. máj 2011

Ahoj tilly, nie je nutne aby malo dietatko presne 2 roky, prid sa pozriet, budeme radi 🙂
Statna skolka tento rok neprijala min.80 deti, pokial mam spravne informacie.... bohuzial so statnou skolkou Ti neviem poradit..