Doporučíte mi jasle v Bratislave, prípadne v Pezinku?

sylvie
15. jún 2007

Ahojte kocky,
mohli by ste mi prosim napisat ake mate skusenosti s jaslickami v Bratislave, pripadne v okoli (Pezinok). Viete mi nejake odporucit? Hladam hlavne take, kde mi drobca zoberu aj na 2 dni v tyzdni na cely den.
Napiste mi prosim aj ak mate nejake zle skusenosti a cokolvek co vas napadne, napr. ako to tam funguje, ake velke deti beru, podmienky a pod.
Vopred dakujem za odpovede.
🙂

mimikas
20. jan 2013

@efiku dobre su zevraj aj jaslicky Dobre jasle, Baby relax a Detske svetielko, a drzim ti palce aby si to vsetko sama zvladla a aby so otec unormalnil a prisiel na to o co vsetko prisiel 😠

efiku
20. jan 2013

@mimikas Dakujeme moc...a tatinko ten sa už neumudri bohužial....

katuskat
20. jan 2013

@efiku ahoj , noo viesco oni sa maximalne prisposobuju slobodnym mamickam takze mozu ti dat nazaj najnizsiu sumu dm ti tel. kontakt na dubravku je to 0948/464774 su velmi mili a potom mi napis ako to dopadlo ,🙂

katuskat
20. jan 2013

mimikas @ cena je tam okolo 300 eur zalezi aj ci chces tri dni alebo komplet cely tyzden , maly je vypapany vobec nechudne tak myslim ze im tam dobre varia maju jedlo zo skolskej jedalne v devinskej . Otvaracie hodiny su od tej 7:00 do 18:00 nam sa tam paci 🙂

katuskat
20. jan 2013

katka008 @ mozem ti odporucit Baby Komfort v ruzinove na Babuskovej , chodila tam kamoskina mala a nakoniec sme aj my nastupili do dubravky mame to blizsie 🙂 ak ces mozem ti dat teleon skus sa spytat ci maju volne miesto , su naozaj mili profesionalni a ustretovi 🙂

efiku
21. jan 2013

@katuskat si zlata dakujem moc písala som im tam mailik včera tak čakam na odpoved a ked tak tam zavolam alebo sa tam prejdeme s kamoškou vrámci prechadzky aj s malunkym 🙂 určite dam vedieť.Aj ked mi bude velmi ťažko tam dať malunkeho tak skoro,aspon do roka by som to chcela nejak zvladnuť ale ak to nebude možne budem musieť riešiť situáciu.Je to vymodlene babenko 🙂

katuskat
21. jan 2013

Oki viem jak sa citis ale uvidis bude to fajn 🙂

mimikas
22. jan 2013

@efiku ahoj, neviem kedy chces dat maleho do jasiel ale ak niekedy teraz tak ti odporucam pani Kovacovu, minijasle v Petrzalke, ja tam mam maleho od 8 mesiaco a mozem led a len odporucat, hladam nove jasle lebo od 01.08.2013 zatvara jaslicky ale do vtedy by vas mozno zobrala lebo ma jedno miesto volne. Je to urcene hlavne pre male deti a moj maly sa tam aj vela naucil. Ak chces viac info tak sa ozvi.

katuskat
24. jan 2013

efiku @ ahoj , pytala som sa ti na jaslicky a dietatko by ti zobrali za 280 to je cela suma nic nedoplacas a vraj im mail nedosiel cize ti nemaju ako odpisat Skus zavolat na telefone su 24 h. 0948464774

fatima1972
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika_tulipanik
27. feb 2013

Opatrovatelske centrum Tulipanik v Trnavke. Berieme deticky od 1 roka, potrebne info na mojom profile, telefonne cislo, webova stranka aj fb 🙂

lucia27ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mr1984
9. jún 2013

v centre mesta BA su jasle na Holleho a na Cajkovskeho ul. skuste tam,,,,

precudziedeti
13. jún 2013

V Rači sú mini jasle s MŠ, berú aj na 1 deň

hanci79
19. júl 2013

Ahojte,mate niekto skusenosti s jaslami Kaciatko v petrzke?vopred vdaka 🙂

peta_petruska
23. aug 2013

najlepsie jaslicky na svete su vesela lienka pri jaskovom rade 🙂

darinkab
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euphinka
14. sep 2013

@precudziedeti : máte prosim meno tých jasliciek v Rači?

minidomko
25. dec 2013

minijaslicky domko - www.domko.sk stale mame volne miesta na full time od januara 🙂 je tu aj moznost poldenneho opatrovania.

karuskaa
17. jan 2014

http://www.veselalienka.sk/ momentalne užasny pristup k deťom , varena strava poloha račianske myto , dobrá cena odporučam bola som v troch jasliach a o inych to žial tvrdiť nemôžem .

kristinka.s
30. jan 2014

ahojte, moja chodila k pani Andrejke. Je to opatrovatelsky domcek v Ruzinove/Trnavke. Dcera k nej chodila od 18 mesiacov skoro 2 roky. Nemozem kriveho slova povedat. Boli sme velmi spokojni. Ako so starostlivostou o deti, tak s pristupom k rodicom. Velmi nam pomohli a vysli v ustreti. Ako sme tam dceru rano dali, tak nam ju poobede vratili / ciste oblecenie, usmiate, spokojne dieta. Presla som viac jasiel, kym sme sa rozhodli pre nich. Ak treba, kontakt poslem v IP 😉

denka15
8. feb 2014

@kristinka.s ahoj, mozes mi prosim ta poslat kontakt? 🙂 dakujem velmi pekne

ni33
14. feb 2014

odporucite mi niekto jasličky prip. centrum pre môjho 19-mesačného syna...už som bola v troch pozriet, ale ani jedny ma na prvy pohľad neoslovili, čas sa kráti a už začínam byť nešťatsná
hľadám niečo v novom meste prípadne v rači
veľmi pekne ďakujem za všetky tipy
prijala by som skôr nejaké menšie centrum
hľadám aj na nete, ale určite nenájdem všetky
mne sa veľmi páčilo centrum happy v karlovke
ale kedze sme sa prestahovali je to pre nás veľmi od ruky
dakujem za tipy

precudziedeti
15. feb 2014

V Rači sú jedny, rozne časové umietnenie. S majitľkou sa dá dohodnúť

ni33
17. feb 2014

a mozem vediet nazov tych súkromných jasliciek v raci?
dakujem

karuskaa
5. mar 2014

ponukam opatrovanie detí, za dobru cenu aj na doobedie kedže som odišla z roboty a nemam zatial novu mohla by som to mať aj ako zamestnanie , večer a víkendy su super, som z bratislavy a mam dve zdravotné školy a bohaté skusenosti s babetkami a deťmi pracovala som aj v jaslách a škôlke , viem poslať fotky s deťmi ,kotre som už opatrovala aj recenzie od rodičov poskytnuť. dakujem za odpovede.

precudziedeti
7. mar 2014

V Rači sú súkromné, berú aj na obšasnú dochádzku Je to malý kolektív, Majiteľka je ústretová.

mimisash
8. mar 2014

@ni33 ahoj ak ti mozem doporucit tak pozri jaslicky u babicky, su v raci

zuzka_zabka
11. mar 2014

Baby, mate nejake aktualne info o jaslickach na Robotnickej? Chcela by som tam dat syna od septembra. Ako prebieha adaptacny proces? Fakt deti chodia len na tie balkony? Ved tam maju zahradu.

clarita
20. mar 2014

Milé mamičky,
naše jasličky sa nachádzajú v BA Rača, dobré spojenie aj z Pezinka. Hľadáme si nových kamarátov. Ohľadne info prosím IP.
Ďakujem