Doporučíte mi jasle v Bratislave, prípadne v Pezinku?

sylvie
15. jún 2007

Ahojte kocky,
mohli by ste mi prosim napisat ake mate skusenosti s jaslickami v Bratislave, pripadne v okoli (Pezinok). Viete mi nejake odporucit? Hladam hlavne take, kde mi drobca zoberu aj na 2 dni v tyzdni na cely den.
Napiste mi prosim aj ak mate nejake zle skusenosti a cokolvek co vas napadne, napr. ako to tam funguje, ake velke deti beru, podmienky a pod.
Vopred dakujem za odpovede.
🙂

katka2402
31. aug 2015

Neviem v akej lokalite hladas, ale dcerka chodila do jasli Drobcek. Fakt skvele jasle, super ludsky a citlivy pristup ku detom. Mozem len doporucit 🙂. My sme chodili v Lamaci, ale maju prevadzku aj v Prievoze.

irocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aupairandreaba
19. okt 2015

Milé mamičky,ak hľadáte opatrovanie k svojmu dieťatku, môžem vám ho opatriť v priestranných priestoroch rodinného domu s veľkou záhradou. Od 1.11. sa mi uvoľní jedno miesto.Referencie od spokojných mamičiek : www.zariadim.sk/andrea-aupair Prax mam viac ako 9 rokov.

irocka
20. okt 2015

Detske centrum Dostojevskeho ma mile pani ucitelky, individualny pristup ku kazdemu dietatu, mensi kolektiv, zlavu na skolne.

precudziedeti
21. okt 2015

Jasličky Kuriatko v BA Rača, milé p. učiteľky, jedna je detská psychologička. pekný RD s veľkou záhradou. Mini kolektív, ústretová majiteľka, vie sa prispôsobiť požiadavkám rodičov. Uplatnenie štátneho príspevku,

dado84
10. feb 2016

odporúčam každému štátne jasle na Čajkovského ul. 🙂

monykka
16. apr 2016
Používateľ monykka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monykka.

Ahoj, ja musím povedať, že my sme teda nadmieru spokojní s Detským kráľovstvom. Sme tam krátko, no nemôžem si sťažovať, vychovávateľky sú skvelé, detičiek tam je primerane.

sonka1981
18. apr 2016
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

@monykka Mozem ti napisat spravu? Budeme sa stahovat do Bratislavy a hladam nejake dobre jasle, pripadne aj pre syna s celiakou skolku...Pozeram to co si odporucala ty, myslis, ze by nam vedeli prisposobit jedalnicek? Nevies nahodou?

marseillka
18. apr 2016

moja dcerka chodi do jasliciek vevericka ( sukromne) a velka spokojnost. Vychovavatelky super, vlastny dvorcek, kopec aktivit, prisposobenie stravy.

bibiana0
18. apr 2016

Ja určite odporúčam jaslicky pani Adiki v Ružinove.Jej referencie od mamičiek si prečítajte na zariadim.sk/andrea-aupair

monykka
23. apr 2016
Používateľ monykka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monykka.

@sonka1981 Určite, minule keď som bola pre malú, som sa o tom s jednou mamičkou bavila, takže určite dá sa.

danielagloss
24. apr 2016

@sonka1981 odporucam detske centrum Drobizg. Uzasny pristup k detom, nadherny uzavrety dvor s detskym ihriskom pre deti, vedia prisposobit aj stravu /moj maly mal vylucne vegetariansku stravu/. Skus sa nakontaktovat na pani veducu detskeho centra - velmi ochotna pani.

jnsk
28. jún 2016

@zuzkara Ahoj, podarilo sa zistit nieco o jaslickach na robotnickej? Alebo osobna skusenost? Dakujem.

kvetinka59
28. jún 2016

@jnsk Ahoj, my sme si dali ziadost ked mala dcerka 9 mesiacov a kontaktovali ma az ked mala moja dcerka 2 roky, to uz pre nas nebolo aktualne pretoze sme ju dali do sukromnej skolky, kedze mi stat preplacal naklady na dieta v sukromnom zariadeni. Do priestorov nas nechceli vobec pustit pozriet, ze z hygienickych dovodov. Susedkyn syn tam chodil pred cca 5 rokmi a podla jej vyjadrenia boli spokojni, ale hovorila ze v tom case este neboli take velke moznosti so sukromnymi zariadeniami.

oli1111
28. jún 2016

DC Dostojevskeho pre deti od 2 rokov.

anulienkalenka
14. júl 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Ja teda zatial ziadne skusenostis jaslickami nemam, ale vsade citam ze detske kralovstvo je fajn, tak sa tam asi pojdem spytat- malu musim dat do jasli kvoli praci ☹ neviem ako sa s tym zmierit, ale co robit ked mi ju nema kto postrazit? :(

ornelamuti
14. júl 2016

Ja uz mam dieta v Mudre hlavicky v Pezinku a neviem si vynachváliť, stále viem co mi dieta robí a maju bazén saunu velikánsku záhradu aj angličtinu montessori a aj ked nestihame z Prace tak oni su od 6:00 do 19:00 a velmi dobre pani učiteľky

sylvatica
16. aug 2016

Ahojte, potrebovala by som poradiť detské jasle, ktoré by boli vhodné pre 10 mesačného chlapčeka, najlepšie Karlova Ves, začiatok Petržalky alebo Staré mesto. Ďakujem

aleina
19. mar 2017

Milé mamičky, ponúkam Vám opatrovanie detičiek ( Pezinok a okolie ). S opatrovaním mám bohaté skúsenosti. Moje deti sú už veľké a samostatné, takže som časovo flexibilná. Nakoľko mám rodinný dom, deti môžem postrážiť aj u mňa doma. V prípade záujmu Vám poskytnem viac informácií v súkromnej správe. Ponúkam aj možnosť vyzdvihnutia vašich detí zo školy alebo škôlky, odvedenie na krúžky aj vyzdvihnutie z krúžkov, urobenie si domácich úloh a starostlivosť až do príchodu rodičov. Rozvoz viem zabezpečiť vlastným autom.