Doporučíte mi jasle v Bratislave, prípadne v Pezinku?

sylvie
15. jún 2007

Ahojte kocky,
mohli by ste mi prosim napisat ake mate skusenosti s jaslickami v Bratislave, pripadne v okoli (Pezinok). Viete mi nejake odporucit? Hladam hlavne take, kde mi drobca zoberu aj na 2 dni v tyzdni na cely den.
Napiste mi prosim aj ak mate nejake zle skusenosti a cokolvek co vas napadne, napr. ako to tam funguje, ake velke deti beru, podmienky a pod.
Vopred dakujem za odpovede.
🙂

katka.l
23. apr 2014

Mamičky, aké máte skúsenosti s jaslickami tbiliska?

precudziedeti
25. apr 2014

@katka.l Čo ja viem, na 20 detí - 2 pani učiteľky

precudziedeti
25. apr 2014

@ni33 Prepáčte, že až teraz sa ozývam. Volajú sa jasličky Kuriatko.

aupairandreaba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beatam78
29. máj 2014

@kristinka.s Ahoj, mohla by som ťa poprosiť o kontakt? Ešte len plánujeme ísť do škôlky, ale čas tak neúprosne letí, že radšej si začínam hľadať už niečo teraz 🙂 ďakujem.

555sara
31. máj 2014

aupairandrea- ahoj, odporúčam maminkám túto starostlivú opatrovateľku. Moja malá tam chodievala 2roky, starostlivosť na jednotku s hviezdičkou....osporúčam 🙂 ďakujem andrejka

zuzkara
12. jún 2014

@sisa2 Dobry den, xcela by som sa opytat na Vase skusenosti s jaslami na Robotnictkej.zvazujeme ze tam dalme malu. Zahlasit do poradovnika sa dalo len telefonicky, osobne tam ist a pozriet sa ako to tam vyzera nam nedovolili.

Nikde nie su ani fotky ako to tam vyzera ale hlavne (aj ked to moze byt uz nie tak aktualne z Vasej strany) by ma zaujimal pristup k detom, denny rezim.

Vopred dakujem za info

barbora21
15. jún 2014

@zuzkara pozriet sa tam da az ked ti dieta prijmu, kamosku tam ma ist takto myslim zaciatkom jula

precudziedeti
20. jún 2014

@zuzkara Čo poznám maminy, vravia, že sú to typické komunistické jasle. neurážam dobu, iba tlmočím slová mamičiek.
Ja som za, aby sa najskôr maminy mohli pozrieť a následne správne rozhodnúť, kam umiestnia detičky. Aspoň u moje známej to tak funguje.

zubkovavila
16. júl 2014

Nas Adamko chodi do jasli Simba a vsetci sme nadseni, je tam naozaj krasne a deti max. 8. Vnuk niekedy nechce ist ani domov a rano bez reptania ide, to uz je co povedat 🙂 je to v Podunajskych Biskupiciach na Monardovej. Podla mojho nazoru, kto uvidi, ten pochopi.🙂

mandarinka85
30. aug 2014

@sylvie ajojte dievcata, jaslicky so skolockou ..pri suchom mlyne46..je to ulicka ako sa ide z kruhacu na zeleznu ku kramarom..velmi pekne utulne ciste hlavne vyborna starostlivost..beru deticky aj na hodinu,den,noc..podla potreby rodicov takze velka ustretovost za dobru cenu🙂

advokat
1. sep 2014

Od októbra moja známa otvára škôlku v Starom meste oproti Euroveii a mali by tam mat aj takú prevádzku ako Ťa zaujíma, ale najlepšie ked sa jej priamo opýtaš. Barbora- 0903937143. A.

zojka78
2. sep 2014

ahojte, u nas bola maximalna spokojnost s jaslami Zelená Hviezdička v Ružinove, urcite by som ich vsetkym odporucala

something
1. okt 2014

Prosim vas , skusenosti s jaslami na tbiliskej? dakujem

sendym
2. okt 2014

@mandarinka85 Ahoj,prosím tá a ty tam máš dieťatko?hladame jasličky a nejaké info o nich 🙂 .

merynka3
26. nov 2014

baby skuste pozriet sem www.hoppie.sk je tu zoznam jasli a skolok... nedavno som to objavila a celkom fajn stranka 🙂

mikchaila
17. jan 2015

ahojte, poradite jaslicky pre 8 mesacne dietatko? pozadujeme naozaj prvotriednu starostlivost, malu skupinu deti... Neviem si totiz predstavit skupinu, kde su deticky od 6 do 18 mesiacov 10-20 deti/ucitelku.. ved tie 18 mesacne su daleko sikovnejsie, chodia atd oproti tym 6 mesacnym.. prosím poradte, ak máte skúsenosť - Bratislava V., I, alebo širsie centrum II a III. Dakujem vopred za kazdy nazor.

ivkadracova
18. jan 2015

Poznate niekto statne jasle na Robotnickej v BA - Nove Mesto? poprosim mikrorecenziu a spokojnost. Vdaka za info.

aupairandreaba
26. jan 2015

Milé mamičky,ak hľadáte opatrovanie k svojmu dieťatku, môžem vám ho opatriť v priestranných priestoroch rodinného domu s veľkou záhradou od 1.03.2014 sa uvoľní 1 miesto .Prax mam viac ako 9 rokov.

zuzka0201
26. jan 2015

Ahojte, coskoro otvarame v Pezinku (pri Hypernove) nove detske opatrovatelske centrum formou jasli a skolky. Ponukame hodinove, poldenne a celodenne opatrovanie. Personal tvoria ucitelky s pedagogickym vzdelanim. Od dnes (26.1.) nas mozete prist navstivit (v dohodnutom case). Ak vas este nieco zaujima, kludne napiste al. zavolajte na c. 0915 632 840.

meg_junova
30. jan 2015

@zuzka0201 Dobry den,chcem sa opytat,ci mate aj internetovu stranku a kde presne sidlite a ako sa centrum vola🙂Dakujem!

zuzka0201
30. jan 2015

@meg_junova Dobry den, posielam link na fb https://www.facebook.com/detskecentrum.oblacik, mame aj stranku http://www.oblacik-pk.sk/ , ale na tejto sa momentalne pracuje.

bibap
8. jún 2015

@mikchaila ahoj, nasla si nejake jaslicky? aj ja hladam top starostlivost pre mojho 10m. Este ani nestvornozkuje, takze to bude tazke. Dakujem za kazdy tip

mikchaila
8. jún 2015

@bibap ahoj, ja som nedala napokon do jasiel kym nechodi. velmi sa jej pacilo v jasliach happy centrum, aj mne sa to pacilo, boli naozaj ustretovi mili vybavenie super.. ale zial prislo mi velmi nestastne riesenie nechat malu len tak v ohradke. ona miluje deticky a velm isa s nimi chcela hrat ale kedze nechodi.. tak sme sa rozhodli pockat kym nazacne chodit a potom ju dame... osobne som vyberala jasle, ktore by zobrali 8 mes. dieta a bolo ich velmi malo. bola som v troch, ktore boli mojim favoritom. Jedny ma sklamali na plnej ciare, a druhe a tretie boli naozaj na zvazanie - jedny moderne, moderny pristup super vybavenie a druhe klasicke ale s klasickymi milymi ucitelkami a zdravotnou sestrou... takze naozaj z kazdeho rozka troska. Ked zacne chodit dam ju do jednej z tychto dvoch, podla kapacitnych moznosti...

bibap
9. jún 2015

@mikchaila ahoj dakujem pekne, takze ktore su Tvoje favorite? Happy a este ktore? ja som tiez na prasky.... maly este poriadne ani nelozi,... nemala by som srdce ho niekde len tak nechat :(

bibap
9. jún 2015

a ktore Ta na celej ciare sklamali? @mikchaila

mikchaila
10. jún 2015

Velmi sa mi pacilo v Happy a drobcek jasle. Drobcek je taky klasickejsi styl.. Tieto obe su take ktore beru deti pod jeden rok. Potom je samozrejme vela jasiel co berie od roka. ale tie som nepozerala lebo mala mala vtedy menej ako rok..a ktore ma sklamali? su jedny v okoli patronky. nechcem pisat meno aby sa niekto neurazil. skor napisem do spravy 🙂
@bibap

bibap
10. jún 2015

@mikchaila oki moc dakujem.... netreba, lebo Patronka je pre mna total od ruky 🙂

andinka001
31. aug 2015

@mikchaila mozes mi prosim ta napisat do spravy ktore ta sklamali a preco? Dakujem

mikchaila
31. aug 2015

@andinka001 ahoj. Poslala som.pekny vecer