Držanie hlavičky na jednu stranu. Ako ho to odnaučiť?

inge23
26. júl 2007

Ahojte, mam skoro 😉 3 mesacneho chlapceka, ktory stale drzi hlavku na jednej strane a uz zacina byt prelezana. Stale sa mu prihovarame z tej druhej strany, ale akoby vobec nereagoval a hlavku neotoci a ani rovno ju velmi nechce drzat. V noci a teda stale mu tu hlavku otacam, ale po par minutach ju aj tak vrati spat. Neviete mi niekto poradit, co s tym, pripadne ci niekto takyto problem riesil? Zacinam byt z toho zufala a najma smutna 😔

mirka183
19. júl 2010

@katarina.banska moja tiez pekne otaca hlavicku, ale ked ju nezabaveme, alebo spi vacsinou si ju otoci na tu svoju. Skus to radsej dr spomenut. Niekedy sa to zvykne do troch mesiacov upravit. Len my mame ten sval hrubsi a mala na brusku tiez viac dviha tu lavu stranu.

katarina.banska
19. júl 2010

dakujem, urcite to poviem svojej doktorke

vikazv
24. nov 2011

Dobry den,

mam 3mesacnu dcerku,, ked ju dam na ruky tak si hlavku drzi vacsinou na pravu stranu,,,,ale ked spinka tak si pretaca aj na pravu , aj na lavu....iba ked ju dam na ruky tak preferuje pravu stranu,,,co s tym???? vie mi niekto poradit?..hm

diridonda
24. nov 2011

@vikazv moj maly ked mal 3 mes. tak robil to iste, aj ked bol na brusku tak sa viac naklanal na pravo... neboj sa, ono sa to upravi! teraz ma 6 mesiacov a je to ok, len treba vydrzat a ona zosilnie a bude ti pekne drzat hlavicku 🙂 🙂 🙂

monikasun
25. nov 2011

@vikazv ahoj, nas maly robil presne v tom istom veku to iste...uz sme mali vymenny listok k lekarke, ale nakoniec sme nesli, lebo za kratko sa zacal otacat na obe strany...bolo to zo dna na den, ked zistil, ze vie otocit hlavicku na rukach aj na lavu stranu a doslova sa tym zabaval, ze sa otacal raz tak a raz tak...😀 takze zatial by som to neriesila...

matejamy
29. aug 2015

@yesno22 prosím ťa vieš mi opísať tie cviky na hlavenku prosím

slaavka111
6. feb 2023

@peha dobrý deň. Môžem sa opýtať ako dlho ste cvičili tu vojtovku a či sa to dalo zvládnuť. Ďakujem