Dula pri pôrode - Trnava

annie89
19. júl 2018

Kočky, mamičky, mali ste niektorá pri sebe počas pôrodu dulu alebo pôrodnú asistentku?
Hľadám nejakú, ktorú by som si k sebe k pôrodu mohla zobrať.
Viete mi odporučiť nejakú dulu z Trnavy prípadne okolia?
Ďakujem.

natalia38
21. júl 2018

Pozri na fb Lucia Vanco. Chodila som k nej na predporodny kurz a mozem len odporucit.

annie89
autor
21. júl 2018

@natalia38 ďakujem

misiak8
21. júl 2018

@annie89 ak mozem napíšem svoj nazor. Dla mna je blbost mat pri porode "cudziu" zenu. Ja som mala manzela. Kamaratkin nechcel ist, tak som k jej porodu sla ja. Porod môže byt aj dlhy, preto si myslim, ze mat u seba cloveka, co ta pozna, rozosmeje, bude sa snazit odlahcit situaciu (bolesti) je lepsie ako mat u seba cudzinca. Ale rozhodnutie je na tebe 😉 drzim palce

natalia38
22. júl 2018

@misiak8 nemyslim, ze je blbost. Dula je skolena, pozna ulavove techniky pri porode ako aj podporit zenu pri porode. Plus je na telefone pred samotnym porodom, cize konzulujete cokolvek ohladom porodu, kojenia, starostlivosti o dieta. Nie kazdy manzel, priatel je za byt pri samotnom porode. Treba len vybrat z certifikovanych dul v danej oblasti.

myjusiatko
22. júl 2018

Mala som dulu pri prvom porode a budem mat teraz pri druhom. Urcite neolutujes. 🙂 velmi nam pomahala.

annie89
autor
22. júl 2018

@natalia38
@myjusiatko ďakujem, kočky. ❤️

annie89
autor
22. júl 2018

@myjusiatko a koho budeš mat, prosím?

myjusiatko
22. júl 2018

@annie89 ja zijem v cr. 🙂 jitku cejkovu

miza88
19. mar 2019

@annie89 Ahoj, mala si nakoniec dulu pri porode? 🙂

annie89
autor
19. mar 2019

@miza88 ahoj, áno áno, mala 😉 zvazujes?

miza88
20. mar 2019

Ano, zvažujem a koho si mala prosim ta? Zobrala by si si ju k porodu zasa? 🙂

lucia_089
11. sep 2019

@annie89 prosím Ťa bola si s dulou spokojná?

annie89
autor
11. sep 2019

@lucia_089
Ahoj, ako sa to vezme. 😉
Predporodna príprava bola super, všetko mi krásne vysvetlila. Keď však k tomu prišlo, oveľa väčšou pomocou mi bol manžel (ktorý pôvodne pri pôrode ani nemal byť)... Navyše, lekár, ktorého som na nočnej vychytala túto dulu poznal a všeobecne bol voči takýmto osobám zaujatý. Automaticky si to teda vybijal aj na mne... Čo sa podpísalo na celkovom priebehu pôrodu.
Takze spätne, bez ohľadu na lekára, ktorý bol debil, by som si dulu k pôrodu už nevolala... Zbytočných 150 eur. 😉

lucia_089
11. sep 2019

@annie89 jasné chápem, mala som manžela pri 1.tehu, nemôžem si to vynachváliť ale teraz nebude môcť byť, lebo nemáme u koho Synčeka nechať tak som chcela aspoň niekoho skúseného a empatickeho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre