Dvojročný syn prestal chodiť na nočník

bibinka379
9. aug 2014

Ahojte mamicky.mam syna ktory ma 2roky a 2mes.uz cez 3mes. Chodil pekne na nocnik;pytal sa aj ked sme boli vonku,cikal do travicky,aj v obchode sa pytal no proste do slipiek necikal.a teraz ,neviem preco sa prestal pytat,len niekedy ale teraz neviem co sa stalo sa prestal pytat normalne sa pocika aj niekolko krat.stretli sa niektora s tym ze vase dieta sa prestalo pytat?

bielamacka3
23. mar 2018

hej dakujem, už som našla takuto tému na 5 strán, prečítam si a inak ovsenú kašu neche a inde som zase čítala, že mliečne vyrobky robia zápchu

bielamacka3
7. apr 2018

no, tak včera zjedol na olovrant a na ranajky dnes slivkovu výživu, vypil dnes asi dva deci slivkovej šťavy z kompotu a furt ništ...brucho má ale uplne ploche a nesťažuje si, že by ho bolele...aj pohybu má dosť

bielamacka3
7. apr 2018

psychologička mi vravela, že nemám pred ním sa kvoli tomu stresovať, nestresujem a aj tak nekaká, tri dni nebolo

bielamacka3
11. máj 2018

Keď ho posadím na nočník hoci aj na pol hodiny (psychologička vravela, že desať minút stačí, ale fakt už som zúfalá) a potom ho dám na dve minúty preč, vyciká sa akurát vtedy. ☹