Dvojročný synček nechce papať, čo robiť?

vanny12345
6. aug 2019

Ahojte.. Mali ste/Mate také dni? Posledne 4 absolútne moc teda toho nenapapa ale zato sladké by papal ostodvesto. Nejaké obdobie? Alebo máte skúsenosť?

stela01
6. aug 2019

@vanny12345 tak sladké mu stačí ...
skús nedať sladké 😉

twoplusfive
6. aug 2019

@vanny12345 naša dcérka ide mať 3 roky a stále nič. Mäso ani nevopchá do pusy😂.

jakubik
6. aug 2019

To je normalne take vlny pri detoch,raz vela raz malicko a tak...ako so spankom raz ho bojkotuju potom zase spia normalne

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marya2
6. aug 2019

Okolo dvoch rokov vraj deti oveľa slabšie papajú. Obmedzila by som sladké, radšej viac ovocia a tie spomínané špagety alebo cestoviny.

lenka2710
6. aug 2019

@vanny12345 tak moja jedla do troch rokov asi len 5 jedál stále dokola,nič iné mi do úst nedala 😁 keď nastúpila do škôlky,všetko sa zmenilo, okolo 2 rokov byva také obdobie, ja som bola koľkokrát az červená od jedu,keď decko nie a nie jest,ale nespravis nic 😊 radšej som si potom povedala,že keď mne nechutí tak tiež nejem, teraz bude mať 5 a tiez je to take,niektoré dni skoro nic a potom sa zas nevie dojest a stále niečo pýta papat

liv1
6. aug 2019

Ak zisti ze dostane sladke ked nezje normalne jedlo, tak ti to normalne jest nebude. Skus natvrdo aspon tyzden nic sladke nedat, podla mna sa rozje 😉

lenka2710
6. aug 2019

@vanny12345 ešte môže byť,že ma málo železa,vtedy ze tiež nechutí jest, ale podľa mňa ma obdobie

lucibr
6. aug 2019

Tiez mame taky problem,uz som zufala..dcerka ma 21 mesiacov a strasne malo papa..zacalo to cca po 1 roku,dovtedy papala pekne. Skoro ziadne normalne jedlo nechce..maso mi zje iba kuracie,aj to musim popucit,inak ho neda do pusy. Jedlo musi mat bud polievku alebo nieco s omackou inak nechce papat..a take ze pecivo s natierkou,sunky,parky,syry,paradajky,paprika atd ani do ust neda..taktiez z ovocia iba banan a jablko spapa aj to nie cele.Niekedy mi zje z obedu len 5 lyzic napr..a nechce viac.
No proste ja uz neviem co jej davat..