Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ignorujúce trojročné dieťa

filiiatko
18. máj 2014

Moj 3 rocny syncek,zacal mat taky zvyk, ze ked som s nim u starkej na navsteve,
Tak mna da sa povedat ignoruje, niekedy doslova vyhana z miestnosti, v ktorej sa
Hra, takisto chce len starku aby ho obliekla, aby ho dala napr vycikat na serblik.
Neviem co si mam o takomto spravani mysliet.
Nezazila niektora mamina z Vas , mile blogerky nieco podobne?
Dakujem voprad za odpovede do diskusie.

filiiatko
autor
18. máj 2014

Ospravedlnujem sa za preklepy.

babulina
18. máj 2014

U nas detto, su im proste vzacnejsi, ak mas doveru v starych rodicov neries a uzi si ze v klude kavu vypijes 😉

bubelko
18. máj 2014

@filiiatko je to uplne normalne. neries a uzivaj si to 😉

monicm
19. máj 2014

@filiiatko presne ako písali @babulina a @bubelko .je to normálne a ak starým rodičom dôveruješ a nevadí im to.................len si to užívaj 🙂

melalex
19. máj 2014

@ fililatko ja ked som mala prvu dcerku tak ona ked mala rok a pol tak uz vtedy ked prisli stari rodicia alebo my ku nim tak vsetko robila s nimi,ked som u chcela zobrat ja na ruky tak kricala ze nie a bolo mi to luto.Ale potom ako rastla prislo mi to vhod a ja som mala uplne kludny den,oddychla som si a oni sa jej venovali.Teraz mame 2 dceru,ona je moj cicek a ked pridu stari rodicia tak sa s nimi hra ale vyzaduje si aj mna.Tak bud rada ze ma taky dobry vztah s nimi 🙂

stefka33
19. máj 2014

Aj moje ma má u starkých dokonale na háku. 🙂

mimake
19. máj 2014

Moja ma este len 15m a uz teraz ked pride jej krstna tak mna vobec nepotrebuje. Najprv mi bolo luto, teraz to vyuzivam a aspon si mozem porobit nieco co pri malej nestiham. Ale zato ked sa buchne alebo spadne to uz potrebuje mamku 😉

elienka
19. máj 2014

Ja si tak u mojich rodičov vyložím nohy a užívam si toto, že nemusím nič ja. Ale na všetko zavolá babku

jabadaba
19. máj 2014

@filiiatko to je normal, z tohto si nerob vobec nic. Ty si pekne vyloz nozky, daj si kavicku, ktoru si konecne vypijes teplu 😀 a nech lietaju ini. Snad sa nebudes stazovat, ze nie si vytazena aj tam? 😀

rakywanda
19. máj 2014

pridávam sa do tohto klubu 😀 😀 😀 minule mi povedala, že nech sa naučím od babky piecť kura, lebo to moje nie je také dobré...dnes ráno sa pýtala kedy už konečne pôjde babke na noc, lebo u babky je lepšie ako doma. Nie je mi to ľúto, hovorím, že u babky je iný svet. Babka povolí to čo ja nie (ale zasa v rámci zdravého rozumu), sú tam iné pravidlá. A neriešim! Malá vie, že doma je to tak a u babky tak. Ja som to mala v detstve rovnako 😀 😀 😀
a tiež ma u babky tak troška ignoruje, babka musí všetko, babka je jednoducho hviezda 😀

0silvia0
19. máj 2014

@filiiatko užívajte si to, v puberte pubertiakov k babke veru nedostanete. Takže doprajte to deťom aj babkám 🙂

filiiatko
autor
23. máj 2014

dakujem za prispevky a najnovsie som zistila,ze ked to prestanem vnimat a riesit
, tak moje dieta si vsimne obcas aj mna. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli