Jasle na Jesennej ulici v Košiciach. Aké sú?

alisamko
4. sep 2009

Ahoj mamičky....
Chcem sa opýtať konkrétne na jasličky v Košiciach na Jesennej ulici.
Určite niektorá z Vás tieto jasle pre svoje detičky zvolila a tak by som bola rada keby ste sa podelili o skúseností .
Môj dvojročný syn ma do spomínaných jasličiek nastúpiť od prvého októbra.
Vopred Vám ďakujem za informácie.

alisamko
autor
4. sep 2009

Na tej stránke som bola, ale mna by skôr zaujmali vlastné skúsenosti rodičou na tie jasle.

alisamko
autor
6. sep 2009

Tak čo mamini??? Žiadna z Vás nemá ani nemala svoju ratolesť v týchto jasličkách???

danculik
9. sep 2009

ahoj....no môžem ti ich vrelo odporučiť, moja dcérka ich navštevoala donedávna, len som prišla o pracu koli fin.krize, tak som ju teraz od septembra odhlasila odtial.Ale zevraj z Jessenej ulice sa maju stahovat niekam jedna trieda na zZelezniky a druha na KVP....ale inak ucitelky fain, riaditelka este vacsmi....najskor to bude dost bolave hlavne pre teba, bude ti plakat. ale poradia si 🙂

majka35
11. sep 2009

ja som mala zlé skúsenosti, po 10 dňoch som malú odtiaľ vybrala ... a počula som, že jasle na Jesennej už neexistujú

alisamko
autor
13. sep 2009

Majka… tie jasle fungujú, môj malý nastupuje prvého októbra. Nebola si spokojná ty alebo tam malá nechcela chodiť, že si ju odtiaľ tak skoro vybrala?

danculik
16. sep 2009

majka35..to si dost skoro dieta odtial vybrala...ved sa nestihlo ani adaptovat.....mne tam dcerka chodila viac nez rok aj pol...a sme boli spokojni nad mieru....akurat jedna nevyhoda je ta, ze tam platis za cely mesiac ci chodis alebo nie..akurat okrem jula sa neplati lebo jasle su zavrete....ale inak fain...len ked ti dieta vmesiaci ochorie na dva tyzdne...a dva je v jasliach..tak zaplatis za cely mesiac.....a inak jasle funguju len sa budu stahovat ako som uz spominala vyssie... 🙂

alisamko
autor
16. sep 2009

Aha… Ani ja neviem ako to budem zvládať, keď bude malý cirkusovať…Jasné, že budem v stresoch kým si tam nezvykne…. a dúfam, že s ním nebudú mať problémy učiteľky keďže on je až nadmerne živé dieťa. To o platení viem.
😉

fantik
1. okt 2009

ahoj .... , moja dcerka zacala do tychto jasliciek chodit od septembra a musim povedat, zatial som veeeelmi spokojna, jednak so sestrickami, ktoré sú k detickam velmi mile, dobre, staraju sa o dieta ako o vlastne a tiez bez problemov komunikuju ohladne dietatka s rodicom, takze nie je problem sa ich pytat, co tvoje dieta robilo cely den, ako sa spravalo, atd. a nehovoriac o prostredí, riaditelka je taktiez veelmi ustretova .............., samozrejme, kazde dieta si musi zvyknut, aj moja dcerka si pocas adaptacneho tyzdna poplakala a ja s nou 🙂, odmietala papat, nespinkala, ale zvykla si a teraz dokonca ked ju prezleciem sama a s úsmevom ide ku dveram, kde ju odovzdavam sestricke. Ohladne stahovania jasliciek, sa este tato tema nevyriesila, takze zatial nosime dcerku na Jesennu ulicu.

sweetsuzi
17. okt 2011

zdravim mamicky, neviete ako je to teraz s tymito jaslickami? funguju? a ak ano, ako ste spokojne?