Jasle na Robotníckej ulici v Bratislave

nadja23
25. jan 2013

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci mate niektora skusenosti s jaslami na Robotnickej? ake je to prostredie? aky je tam pristup k detom? ucitelky? v inych prispevkoch som nasla iba minimum informacii, tak budem vdacna za kazdy prispevok... dakujem

rebeka7501
27. máj 2013

Neviem, či je tvoja otázka ešte aktuálna. Ale moja skúsenosť je maximálne pozitívna. Dcéra tam chodila od 7 mesiacov. Učiteľky - sestričky sú fajn, dcéra sa do jasiel tešila. Naučili ju tam samostatne jesť, obliekať sa a naučili od plienok. Je síce pravda, že sme jasle navštevovali v roku 2002, no veľmi rada na to spomínam. Škoda, že dcéra sa nepamätá.

frinty
7. aug 2017

@nadja23 ahoj, môžem sa opýtať, či ste teda dali dieťatko do jaslí na robotníckej nakoniec? a ak áno, či ste boli spokojní? prípadne nejaké skúsenosti.. ďakujem veľmi pekne

nadja23
autor
30. aug 2017

@frinty ahoj, prepac, ze takto neskoro, nevsimla som si, ze si pisala... malu sme tam nakoniec nedali, ani som potom viac info nezhanala, lebo uz nebolo treba ;)

janka0905
14. nov 2018

Ahojte, prosim napiste recenziu na jasle na robotnickej. Zvazujem jasle od januara 2019 do augusta. Od septembra ho snad prijmu do skolky. Dakujem moc

viabona33
29. máj 2019

@janka0905 Ahoj, prosím ťa chodili ste do tých jaslí. Ako si spokojná?