Jasle v Nitre. Kam dať dieťa?

bebinka188
5. jan 2009

Ahojte maminy,

mohol by mi, pls, niekto poradit jaslicky v NR? dnes som volala do trojich, pod jedlickou na Zobore, do Brnky aj Slniecka, a vsade je uplne plno. NIekde na 2 roky dopredu!!! Su este nejake ine? Tak som rozmyslala, ze ak nie, tak by som sa mozno do toho pustila ja, ak by bol zaujem. Neviete mi nahodou poradit, co vsetko zriadenie takeho zariadenia obnasa? Diky moc za pripadne odpovede 🙂

poupa
18. júl 2013

Ahojte ja mám dieťa v Slniečku-na Čermáni a nemôžem si sťažovať! počula som že tie na Farskej sú príšerné drahé vraj 280euro/mesiac sa mi zdá príliš veľa. Ja platím 230euro/mesiac a nemusím nosiť vôbec nič a sú otvorený od 5.30-18.30 a super tety vrelo môžem len doporučiť môj malý nechce ani domov chodiť

poupa
18. júl 2013

Ahojte ja mám dieťa v Slniečku-na Čermáni a nemôžem si sťažovať! počula som že tie na Farskej sú príšerné drahé vraj 280euro/mesiac sa mi zdá príliš veľa. Ja platím 230euro/mesiac a nemusím nosiť vôbec nič a sú otvorený od 5.30-18.30 a super tety vrelo môžem len doporučiť môj malý nechce ani domov chodiť :- 🙂 🙂 🙂

katema
19. júl 2013

@bambulka12 ahoj - no mna zaujima, ktore konkretne jaslicky mas uz obehane a v com sa ti pacili a nepacili, posles mi IP? dakujem 😉

poupa
19. júl 2013

@bambulka12 dobrý večer ak môžem aj ja prispieť, ohrievať jedlo, ktoré bolo bohvie kedy varené v mikrovlnke a to malým deťom? každé poriadne jasle by mali mať kuchárku a vlastnú kuchyňu? či sa mylím moje deti chodili aj do mestkých jasiel ale nič moc, lebo boli stále choré veľký kolektív cca 20detí a teraz chodia do súkromných Slniečka a nemôžem si viac priať, super tety, čerstvé jedlo, deti vonku - veľký pristor na pohyb, a hlavne super prístup aj na parkovanie vrelo DOPORUČUJEM

poupa
19. júl 2013

@dadulajda dobrý večer milá mamička, neviem ako ale tie včielka nejako nefungujú -som počula že nič moc ale ak môžem doporučiť tiež sú na čermáni jasličky Slniečko, fungujú vyše roka, super kolektív, malý počet detí-skoro žiadna chorobnosť aj môj malý tam chodí a môžem len a len vrelo doporučiť.Platím len 230euro na mesiac a v tom máme plienky,stravu, a opateru a tuším sú otvorený od 5.30-18.30 takže sa kľudne nakontaktujte určite má pani majiteľka inzerát aj na bazoš.sk a dajte si termín stretnutia veľmi milá a príjemná pani riaditeľka Erika pekný večer spokojná maminka Darina

poupa
21. júl 2013

@bambulka12 aj jasličky Slniečko na Čermáni v RD sú super, príjemný kolektív, deti behajú vonku, domáca strava-bio potraviny a fungujú už dlho, takže takzvané začiatky už majú za sebou a pokiaľ viem tak pani majiteľka veľmi príjemná pani a dá sa s nou dohodnúť a mám taký pocit že sú najlacnejšie v NR len 230 euro a hodinové deti má od 1eura a v tom má všetko stravu, plienky, pitný režim a tak

vladineka
2. aug 2013

dávam do pozornosti nové jasle na Farskej v Nitre http://www.husenicka.sk/ .S parkovaním nie je problém.

vladineka
2. aug 2013

vladineka@poupa Jasle Húsenička sú za štátny príspevok, takže vlastne zadarmo pozri si cenník na http://www.husenicka.sk/d0_cenniklist.php

zebra41
2. aug 2013

@poupa a kde presne sa nachadzaju?

vladineka
4. aug 2013

@bebinka188 doporučujem jasle Húsenička na Farskej ulici : www.husenicka.sk

jasleklingacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kathrin6
22. aug 2013

Ahojte. Aky nazor mate na detske jasle Jarka na Chrenovej?Ma s nimi niekto skusenosti?Dakujem

septembrovci
3. sep 2013

zvlastne ze ta pani co tu tak strasne chvali tie jaslicky Slniecko ma meno tu na MK poupa pricom pani majitelka sa vola Erika Poupova... velka podobnost a este ako do neba tie jaslicky chvali...a ine sa jej nepacia... svoje jasle by asi chvalil kazdy... nespoliehala by som sa na tie strasne pozitivne komentare, radsej sa pytajte realnych mamiciek...

slavkav
14. sep 2013

@kathrin6. Mne vadilo, ze sa chodia hravat do vasinovskeho parku...

lucig
22. sep 2013

ahojte mamičky. máte niekto skúsenosť s jasličkami Húsenička na Farskej? potrebujem súrne!!! ďakujem! 🙂

poupa
20. okt 2013

@septembrovci Vážená mamička, ani vy nemáte svoje meno len prezývku a môžem Vás ubezpečiť že nie som majiteľka jasličiek ale moje deti tam chodia od 5 mesiacov obe dve a som veľmi spokojná!!!!! 🙂 🙂 🙂 a len kôli tomu, že sú otvorené od 5.30- a moje deti chodia domov až o 18.00!!!! a pani majiteľka je veľmi príjemná a otvorená pani a vždy ochotná pomôcť a Vás ako mamičku nepoznám keďže sa tam stretávam s mamičkami iných detí tak prosím nekomentujte keď jasličky nepoznáte a nepoznáte ani pani Eriku! A okrem iného má plný stav detí takže ako ja viem má aj poradovník na miesta. Prajem pekný deň 😉 😉 😉 😉

poupa
20. okt 2013

@lucig ahoj Lucig počula som že prístup nieje pre deti a mamičky- autami dobrý a okrem príspevku 230euro si pýta aj peniažky za stravu cca 50euro a nevaria tam oni ale nosia jedlo s nejakých vývarovní- ja osobne uprednostňujem domácu stravu pre malé dieťa čo je najideálnejšie takže asi tak pekný deň Nina

poupa
20. okt 2013

@septembrovci a ešte niečo budúca mamička, dnes si môžete vybrať v Nitre jasličky je cca 10 aj so štátnymi, ja som ich obehla dosť a môžem povedať že som veľmi spokojná so SLNIEČKOM je to len a len na výbere mamičiek čo im vyhovuje a nevyhovuje a čo vlastne chcú pre svoje dieťatko. A odkážem pani majiteľke že aj negatívna kritika je dobrá kritika- nech sa len prídu maminky pozrieť takže Ďakujeme s pozdravom NINA

septembrovci
20. okt 2013

@poupa iha, jaka urazliva 😀 no super, to sa strasne moc tesim, ze ste taka spokojna s jaslickami, kludne jej odkazte co len chcete mne je to fuk co jej odkazete 😀 a nech si mamicky svoje deti davaju kde chcu, mne je to uplne jedno 😀 😀 ci s poradovnikom, ci bez, vobec ma to netrapi kde je aky poradovnik 😀

dolla
13. nov 2013

Poradte prosim.. Ktore jaslicky?

7days3
15. nov 2013

@dolla
Dobrý deň, nechcem robiť reklamu, ale v jasličkách Húsenička na Farskej ulici sú volné miesta. Je tam kapacita 20 deti a stále majú voľné miesto. Priestory sú presvetlené a veľké, prispôsobené pre aktivity s deťmi. Hoci sa mamičkám páčia pomaľované steny jedným stálym motívom v Húseničke také niesu, no napriek tomu sa tam výzdoba mení prispôsobením sa na sviatky, ročné obdobia alebo iné udalosti. S parkovaním nie je problém, dá sa využiť aj vnútorné parkovisko Prima banky. Hoci sa jedlo donáša, vždy je ešte teplé a neohrieva sa v mikrovlnke. Je tam príjemné prostredie a kvalifikovaný personál. Jasle Húsenička sú síce súkromné, no napriek tomu sa za detičky veľa neplatí, pretože štát prispieva príspevkom na deti do 3 rokov. Tieto jasle ponúkajú služby od 6:00 h. do 17:00 h., majú priestor pre kočíky a vonkajšie ihrisko.
Organizujú aj sobotňajšie stretnutia rodičov s detičkami, pri ktorých si zhotovujú dekoratívne výrobky alebo ozdoby. Tieto stretnutia sa menia podľa témy, ktoré prináša kalendár.

Už je len na Vás rozhodnúť sa.

vladineka
2. dec 2013

@bebinka188
Skús na Farskej 10 jasle Húsenička

odoo
5. dec 2013

My máme nášho drobčeka v Húseničke na Farskej a sme veľmi spokojní.
Hneď pri príchode nás každý deň čaká príjemný a srdečný personál.
Priestory sú veľké s vysokými stropmi a príjemne (nie gýčovo - čo ako chlap oceňujem) zariadené.

Nebudem opakovať čo už tu už písali iní prispievatelia, iba dodám, že najlepší posudok nám dáva naša malá. Aj keď je tam teraz najmladšia, tak sa do škôlky vždy teší a pani učiteľky a svojich spolužiakov vždy víta s úsmevom (ešte ich nevie pozdraviť 😉 ).

PS: Hlúposti o strave prihrievanej v mikrovlnke čo tu spomínal(a) poupa ani nestoja za komentár.

matulat
6. dec 2013

Dobry den, sto ludi sto chuti. Nasa dcera chodi do jasliciek Klingacik su na Kyneku v rodinnom dome s velkou zahradou. Boli to nase prve jasle ktore sme isli pozriet a viac sme uz nehladali. Malej sa tam paci a ja som spokojna lebo je tam maly kolektiv deti, domaca strava a vekovo rovnake deticky. Jasia sa tancuju spievaju a uz mi moje zlaticko prinieslo prvu rucne robenu salonku a to bude mat za 2mesiace 2 roky
Maju aj vebovu stranku na facebooku jasleklingac

alex2208
17. jan 2014

@doporucujem jaslicky Eli na Cermani ,maju este volne miesta.
bebinka188

alex2208
17. jan 2014

@septembrovci
Presne tak uplne suhlasim ,ja som tiez majitelka súkromných jasliciek na Cermani Eli a predsa svoje si nebudem chvalit to nie je reklama,ale to musia posudit a povedat iny ako su spokojny s tvojimi jaslickami.

alex2208
17. jan 2014

@dolla Sukromne detske jaslicky Eli na Cermani maju este volne miesta 0944 444 603 kontakt

alex2208
17. jan 2014

@dadulajda ja som majitelka

alex2208
17. jan 2014

@dolla detske jasle Eli na Cermani

septembrovci
17. jan 2014

@alex2208 ja nemam rada ak niekto jedna nefer a v takejto anonymite zhadzuje ostatnych a vychvaluje seba... tak uz ked chcem zhadzovat inych a chvalit seba, tak sa slusne predstavim kto som a hotovo a nie hrat sa tu na akoze mamicku, ktora je strasne v jasliach spokojna... (a v zivote by mi nenapadlo zaregistrovat sa na nejakej stranke a dat si prezyvku podla mena majitelky jasli kam chodi moje dieta... to by uz okrem skutocne tej pani spravil asi len chorobny fanatik... ved tu si mamicky davaju prezyvky podla svojho krstneho mena, podla priezviska, podla svojho dietatka, podla toho ako nas prezyvaju nasi priatelia, kamarati, ale urcite nie podla majitelky jasli ktore navstevuje moje dieta, ved to by bolo chore) ta pani tu v jednom prispevku spomina ze jej tam chodia obidve jej deti a v dalsom prispevku spomina uz len syna ktory tam chodi... nie som slepa ani hlupa... ja chapem, ze chce mat dobre referencie a vzdy plny stav deticiek, ale takymto sposobom... neviem no...