Jasle v Nitre. Kam dať dieťa?

bebinka188
5. jan 2009

Ahojte maminy,

mohol by mi, pls, niekto poradit jaslicky v NR? dnes som volala do trojich, pod jedlickou na Zobore, do Brnky aj Slniecka, a vsade je uplne plno. NIekde na 2 roky dopredu!!! Su este nejake ine? Tak som rozmyslala, ze ak nie, tak by som sa mozno do toho pustila ja, ak by bol zaujem. Neviete mi nahodou poradit, co vsetko zriadenie takeho zariadenia obnasa? Diky moc za pripadne odpovede 🙂

jarus1
6. jan 2009

Ahoj, ja tiež zháňam jasličky, teda ešte len nejaké informácie o nich....po pol roku sa musím vrátiť do práce a ešte neviem čo bude...asi v prvom rade potrebuješ živnosť na vykonávanie takejto činnosti. Aké veľké máš dieťatko?

bebinka188
autor
7. jan 2009

Ahoj jarus, moj maly mal v decembri 2 roky. Aj dnes som volala do jednych jasli a tam mi ta pani poevdala,ze to uz je zbytocne davat ho do jasliciek, ze nech ho dam rovno do skolky. No my mame este ten problem, ze maly sa nechce ucit pytat na serblik,proste, este mame plienky. Tak som povedala, ze ok,skusim ho to co nasjkor naucit pytat sa a dam ho do skolky. No aj v tom nemam jasno, ze do kterj. V Nitre je ich sice X, no ani jedna poriadne nema webovu stranku, kde by sa dalo daco zistit a vsetko obvolavat. no nviem, ci ej to riesenie. Kamoska dava na Cerman, tak mozno aj ja tam dam maleho. Neviem, mas nejake odporucanie na nejaku dobru skolku? Diky moc, pa

dupinka
7. jan 2009

mat dnes jasle je dost nakladna vec, nakolko musi byt zamestnana zdravotna sestra, nejaky psycholog alebo pediater, vacsi pocet personalu ako v skolke... tak az take jednoduche to nie je. Ale ak ma niekto chut a moznosti, smelo do toho! Ved jasli a skolok je malo.

bebinka188
autor
8. jan 2009

Ahoj dupinka, ano, to mas pravdu. Vsetok personal, plus priestory atd, je to dost financne nakladne. Musim si najskor zratat, ako sa vravi, dve a dve, a uvidim, ci sa do toho pustim. No ked vidim situaciu tu v NR, tak si myslim, ze dalsie jasle by boli len na uzitok.

dupinka
8. jan 2009

v tom pripade, ak budes s niecim potrebovat poradit, ochotne sa pridam. Naucim sa nieco nove, v problematike, kde moje pravnicke skusenosti velmi nerozvijam.... 😵

adena55
9. mar 2012

dobry vecer, chcela by som sa s Vami poradit mamicky, co mate deticky v Nitre v jasliach. Ma niektora dietatko v jaslickach Vecernica pri rieke, myslim Kukucinova ulica, dnes som tam bola...chcela by som tam dat od septembra synceka, su to dobre jaslicky? Dakujem za rady a referencie. Andrea

slizicka
1. aug 2012

Nové jaslicky sú otvorené od septembra www.jasleceresnicka.sk. Majú tam veľmi pekne. 🙂

donusko
26. feb 2013

prosím, len nedávajte svoje detičky do Večernice....

viera77
2. mar 2013

@donusko preco nie? mozes byt konkretnejsia?

brnka
14. mar 2013

@donusko
@viera77 aj mna to zaujima - preco nie?

siminks
3. apr 2013

ahojte áno jasličky večernica nedávajte ja som tam mala tiež dcéru pol roka,ale nové jasličky sa idú otvárať cca za mesiac na farskej ulici!

katkaapetko
12. apr 2013

@siminks prosim ta ako sa volaju tie nove jasle na farskej neviem to nijak vygooglit 😉 dakujem!

siminks
13. apr 2013

Dobrý den,jasličky na farskej budú otvorené asi v máji,ešte sa čaká na hygienu,oproti dexia banke 😉

siminks
16. apr 2013

@katkaapetko jasličky ešte čakajú na hygienu a kontrolu ale čo najskôr hádam už v máji 😉 zato ešte nesmieme veľmi reklamu pokiaľ to nieje schválené

klaudiaznr
29. apr 2013

@adena55 dobry den...v kazdych jaslickach je nieco co sa rodicom paci a co nie...vlastne tak to je vo vsetkom...zalezi aj na narokoch rodica...ja mam dve dcerky a obe boli v jaslickach a aj u opatrovatelky...vsetko malo svoje plus aj minus...mladsia bola v jaslickach asi pred pol rokom a to som bola maximalne nespokojna(takto verejne nebudem jasle menovat ale bola to hroza)zostala som s nou zase doma...a vazne uvazujem nad zriadenim vlastnych ,,jasliciek,, 🙂
to si malokto uvedomuje ale praca z detmi by nemala byt iba o ziskani prijmu ale malo by tam byt aj nieco citove...v nitre bolo jedneho casu malo organizacii kam mohli rodicia umiestnit deticky a tak sa toho chopili ziskuchtivy ludia a zriadili jasle ale pracu beru akoby robili za pasom a nie z malimi roztomilimi deturencami...a na koniec by som dodala tolko ze sa spoliehaju aj na to ze tie male deti nevedia rozpravat tak aby rodicom opisali situacie ktore sa pocas dna udiali...drzim palce pri vybere...

aurav
29. apr 2013

ahojte. ja som teraz našla na Kalvárii také že centrum Skalka - majú aj web. Bola som sa tam pozrieť a je tam nádherne.. nie sú to typické jasle, ale majú tam detičky od 2 r. a platí sa na celý deň 10 eur + 2 eur strava...a dá sa tam byť aj len doobeda, alebo len poobede..a tak. 🙂

marduch002
20. máj 2013

baby spravte jasličky v janikovciach 😎 alebo niekde blízko

siminks
2. jún 2013

@katkaapetko ahoj húsenička ale webova stránka bude asi o týžden,ale ak máš záujem treba sa zastaviť osobne všetko ti ukážu,včera bol den otvorených dverí 🙂

alex2208
17. jún 2013

Vynikajuce sukromne jaslicky su na Cermani Vcielka v rodinoom dome s krasnou zahradou a prijemnym personalom ,maly kolektiv detio 3deti.kontakt 0918 391 971 🙂

alex2208
17. jún 2013

@bebiahoj Jaslicky vcielka su volne
@bebinka188

alex2208
17. jún 2013

@ bebinka188 kontakt 0918 39 1971

alex2208
18. jún 2013

otvaraju sa aj nove jaslicky na Zobori o mesiac vo velmi peknom prostredi,kontakt na majitelku je:0948081234

dadulajda
27. jún 2013

@alex2208 nebudu mat stranku? lebo tu by som si pozrela skor ako volat hned nejakej cudzej pani a bude mimo kde som vzala jej cislo..dik 😉

bambulka12
28. jún 2013

Na jaslicky Vecernica nemozem dopustit,teraz su na Vodnej ul. a maju tam novu pristavbu,nadherne priestory.Treba sa tam ist pozriet.P.riaditelka je velmi ustretova a vzdy sa da s nou dohodnut.Maju tam domacu stravu,takze deticky sa tam zdravo a vydatne napapaju.Aj vychovavatelky su velmi mile.Bola som s kamaratkou vo viacerych jaslickach a rozhodla sa pre tieto a je velmi spokojna.Myslim,ze by sem mali skor prispievat mamicky,ktore maju v jaslickach deti a nie majitelky jasliciek a robit si tu zadarmo reklamu.V dnesnej dobe je velka moda otvarat si taketo zariadenia a nemat o tom ani sajnu.

bambulka12
28. jún 2013

@dadulajda skuste pozriet sem http://www.vecernicaba.eu/ ,je to na Bratislavu a cennik je iny v Nitre,lebo znama tam ma syna a plati normalnu sumu,ako vsade inde chceli.

bambulka12
28. jún 2013

@siminks 3.aprila ste pisali,ze sa idu otvarat cca o mesiac jasle na Farskej a ze web stranka by mala byt okolo 9.juna a ja sa este stale neviem k tomu dostat a je 28.juna,neviem,ci ste majitelka,ale tieto informacie ste mohli podavat az ked budu jasle pripravene na otvorenie a to nemyslim v zlom.Este som sa chcela spytat,preco neodporucate Vecernicu a ako je to s parkovanim na Farskej? Dakujem za info

siminks
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siminks
8. júl 2013

@bambulka12 Dobrý den, bambulka 12 jasle sú otvorené, a informácie som dávala preto, keby mamičky hľadali zariadenie,aby vedeli aj o Húseničke, aby si malo z čoho vyberať, na tom nič nieje,bol den otvorených dverí,čiže bolo všetko pripravené, hocikedy sa dá ísť osobne pozrieť si jasličky....a všetky informácie Vám dajú na uvedenom tel.čísle alebo osobne

bambulka12
9. júl 2013

@siminks ja som chcela vediet,ako je to tam s parkovanim,nakolko to je na Farskej a je tam bezne problem zaparkovat a este ako je so stravou,vari sa tam,alebo sa nosi z nejakeho ineho zariadenia,co je zvykom a potom sa jedlo ohrieva v mikrovlnke.Ako som uz pisala,bola som vo viacerych jasliach a nebudem menovat,neskutocne reklamy a realita je uplne ina,lebo to je o tom,ze ked niekto nevie,ako podnikat,otvori si jasle 🙂

martina1305
17. júl 2013

ahojte mamicky, moja 55-rocna mamina je momentalne bez prace. ak by ste potrebovali postrazit svoje deticky resp. hladate zodpovednu opatrovatelku, mozete sa mi ozvat. ako opatrovatelku ju odporucam vsetkymi 10-timi, moja dcera ju zboznuje. ked niekam potrebujem ist, k nikomu inemu nemam taku dôveru, ako k mojej mame.