Jasle v Nitre. Kam dať dieťa?

bebinka188
5. jan 2009

Ahojte maminy,

mohol by mi, pls, niekto poradit jaslicky v NR? dnes som volala do trojich, pod jedlickou na Zobore, do Brnky aj Slniecka, a vsade je uplne plno. NIekde na 2 roky dopredu!!! Su este nejake ine? Tak som rozmyslala, ze ak nie, tak by som sa mozno do toho pustila ja, ak by bol zaujem. Neviete mi nahodou poradit, co vsetko zriadenie takeho zariadenia obnasa? Diky moc za pripadne odpovede 🙂

pami2
17. jan 2014

ja za nas doporucujem JAsle Ceresnicka v Ivanke pri Nitre. uzasna rodinna atmosfera, rodinny dom so zahradou a krytou terasou, trampolina, pieskovisko, bazenik..skvela strava a uzasne ucitelky. nas maly tam chodi uz vyse roka a neskutocne vela sa uz naucil. teraz ma 2,5 roka a ovlada 80% pismeniek z abecedy, vela basniciek, riekaniek..takze ja odporucam

eva.santava
18. jan 2014

@alex2208
Dobry den,
mala by som zaujem o umiestnenie dietata od Septembra, nasa dcerka bude mat vtedy 14 mesiacov. Volala som Vam na mobil, ale nebrala ste mi to, napiste mi prosim na mail: eva.santava@gmail.com. Dakujem.

zuuzika
18. jan 2014

@alex2208 dobry den a mate stranku na nete? a aka je cena na mesiac? a kolektiv v jaslich,myslim pedagogicky tvori kto?

alex2208
20. jan 2014

@eva.santava Dobry den mala som nieco s telefonom nechajte tel c alebo zavolajte mi na tel 0918 39 1971

alex2208
20. jan 2014

@septembrovci pravda

anett83
28. jan 2014

moja mala chodila do j.Jarka a boli sme spokojny 🙂 ,teraz uz chodime do normalnej skolky.

kmg
4. feb 2014

tu su skoro všetky nitrianske jasličky na jednom mieste, aj popísané majú o sebe, ja som nemala problem umiestnit deti, len ich skutočne je tazko najst, ale tu su 🙂 http://sluzby.mojanitra.sk/subportals2/sluzby-a...

sijaja
1. mar 2014

Dobry den!moja dcerka chodi do jasliciek Husenicka a velmi sa jej tam paci,ja som velmi spokojna.kazdy den sa tam nauci novu pesnicku,basnicku.su tam velmi zlate tetusky aj pani kucharka.mala sa tam kazdy den velmi tesi.mam skusenosti aj s jaslickami Slniecko ale nebola som moc spokojna.mala mi chodila odtial stale hladna.podla mna najlepsie jaslicky v Nitre su Husenicka.Odporucila by som ich kazdemu. 🙂

zuzu205
4. mar 2014

@anett83 dobry den rozmyslam umiestnit dieta do jasiel Jarka..pisete ze boli ok???

anett83
4. mar 2014

my sme boli spokojny 🙂 ,mala tam rada chodila,ani chora nebyvala. Majka pani ucitelka bola velmi zlata...

kuklovasimona
8. sep 2014

Ahojte chcem dam malú do jasliciek Bamby co poviete ? Poraďte 🙂 dakujem

zuzu205
13. nov 2014

jaslicky blizko stefanikovej triedy su???

klaudinka3
2. jan 2015

Dobry ,ma niekto skusenosti s jaslickami Babyroom v casti Mlynarciach v Nitre,boli ste spokojne mamicky?dakujem za odpovede.

1jedina
24. mar 2015

Ja mam dieta vo Vecernici od 10.mesiacov. Ked tam nastupil, uz boli v novych priestoroch na Vodnej ulici. Su tu stare prispevky, ktore uz davno nie su pravdou, az niekedy vobec boli. Pani riaditelka je velmi ustretova, velmi mi pomohla a pomaha stale. Je tam skvely kolektiv uciteliek, su mile, vesele. Nemozem dopustit ani na pani upratovacku a uz vobec nie na pani kucharku! Maju krasne prostredie, za domom dvor s preliezkami, v lete bazeniky pre deti, chodievaju do parku na prechadzky... Moj syn sa tam kazde rano tesi a bude nam velmi smutno, ked jedneho dna odtial bude odchadzat, lebo sa obavam, ze nie vsade su ucitelky rovnake!

666peter666
25. mar 2015

prajem všetkým pekný deň čo by som chcel napísať sem nemôžem ale hádam ked to mám v profile to nevadí tak ak by ste potrebovali niekto radu popr.pomoc som tu pekný deň ešte emoticon

veronika93jakub
3. máj 2015
manzinni
22. jún 2016

Len nie Vecernica!

petka2503
12. aug 2016

Ahoj mamičky, opätovne by som rada otvorila túto tému.. mate prosím niekto skúsenosti s jasličkami Slimáčik- mlynárce? osobne? prípadne Meadow na zobori?
Vopred ďakujem. Rozhodujem sa medzi týmito dvomi, prípadne ak máte niekto iné dobré skúsenosti prosím napíšte mi...

vladineka
1. dec 2016

@petka2503
vraj najlepšie jasle v Nitre sú Húsenička na Farskej ul.

mishicca
1. dec 2016

Ja som pocula od jednej panej z pieskoviska 🙂 ze dobre su jasle na Chrenovej z Vasinovej ako sa ide...mne sa zda ze tiez Slimacik sa to volalo ale neviem no ked pisete ze su v Mlynarciach

petka2503
1. dec 2016

@vladineka husenicka su fajn len su v meste a asi aj bez dvora, na com mne velmi zalezi. Dvor, pravidelne pre hadzky a tak

vladineka
3. dec 2016

@petka2503
Milá Petka,
húsenička má dve ihriská, jedno pre malé a druhé pre väčšie deti,
choďte sa pozrieť alebo na http://www.husenicka.sk/galeria.php?ug_preselva...

petka2503
4. dec 2016

Aha dakujem za linky lebo sa som to naozaj nenasla ked som kukala galeriu..

leona81
20. feb 2018

Pod pseudonymom Poupa je tu urcite pani majitelka jasliciek Slniecko, pani Poupova. Aj ta samochvala pasuje ku nej 🙂 Moje dieta tam chodilo Bohuzial niekolko mesiacov a do konca zivota si to budem vycitat. Prave som stretla v novych jasliach druhu mamicku, co sme sa vtedy v Slniecku vidavali a tiez strasne lutuje.. Je to tam strasne, detom pustaju len Spievankovo, nie je tam ani pieskovisko, ten bazen z fotiek na webe nebol nikdy napusteny, deti su na betonovej verande v lete a v zime ani nechcem vediet, ako sa musia tlacit v tych smradlavych dvoch mini-miestnostiach plnych starych hnusnych hraciek. Nemala som to vtedy ako inak riesit, preto sme tam zostali par mesiacov, ale velmi to lutujem..

titlak
11. apr 2019

My sme riešili tiež jasličky, pôvodne sme chceli dieťa dať do Drobčeka v Mlynárciach https://www.jaslickydrobcek.sk nakoniec sme si vybrali tie, ktoré sme mali bližšie 🙂

saluda
24. júl 2020

Prosím vás bilingválne jasle Jarka na Chrenovej, máte skúsenosti?