Jasle v Nových Zámkoch. Poznáte nejaké?

durkakika
6. jan 2011

prosim vas, ktora ma nejake skusenosti (pripadne z pocuria), napiste mi, ci poznate nejake detske jasle (statne, alebo sukromne) v Novych Zamkoch. Velmi pekne dakujem!!!!

zubky
7. jan 2011

durkakika 🙂 My sme davali nasho maleho do jasli na nabreznej je tam aj skolka aj jasle. Su to mestske jasle pokial viem tak jedine v NZ. Ich podmienkou je ze musis pracovat vtedy ti tam dietatko zoberu, ale zasa zostane ti materska. Dietatko tam beru tusim od roka a pol ale to si velmi nepamatam ale su tam velmi ochoty teda aspon na nas boli tak ked chces mozem ti dat aj konktakt a spytas sa popripade sa tam mozes aj zastavit. Je to Nabrezna 39. Dietatko tam potom vie chodit aj do skolky 🙂

durkakika
autor
7. jan 2011

Dakujem Zubky 🙂
Daj mi, prosim kontakt n nich.Spojim sa snimi a pojdm sa tam kuknut.....ja viem este, ze v NZ su nejake sukromne jalse :krajina zazrakov"...nikto o nich nic nevie?

andosa
7. jan 2011

Ja som dávala malého do súkromných jasieľ na Slovenskej ulici, myslím, že sa volajú Slniečko. Starostlivosť je tam veľmi dobrá, nosili sme len plienky a mesačne sme platili cca 230 eur. Otvorené majú aj počas školských prázdnin. Boli sme spokojní, pani majiteľka je veľmi príjemná a ochotná. Keď som malého išla prihlásiť hneď mi všetko vysvetlila a poukazovala. Prvé dni dokonca posielala sms-ky, aby som vedela, ako sa malému vodí, aby som bola kľudná (robila to bez toho, aby som ju o to žiadala). Pokiaľ máš záujem, možem poslať tel. kontakt do IP.

zubky
11. jan 2011

@durkakika ahoj, prepac ze az teraz no nebolo casu takze kontakt ti posielam do posty 🙂

durkakika
autor
12. jan 2011

@andosa Ahoj, prosim, posli mi ten kontakt.mooc dajkujem!

martinanz
2. feb 2012

Dobry den/ Ahojte, chcela by som poprosit aj ja kontakt na jasle na Slovenskej ulici. Dakujem.

pietronz
27. okt 2012

Ahojte, súkromné jasle na Slovenskej ulici sa volajú Severka. Bližšie info nájdete na webe 🙂

vuci
7. jan 2014

ahojte BAby,
my práve teraz riešime tému jasličky.... malá vo febr. bude mať dva roky, a pribudla mi jedna pracovná príležitosť, tak rozmýšlame nad jasličkami. lenže nemáme žiadne skúsenosti, ani moc nikoho nepoznám kto tam dáva detičky. Tak by som veľmi prijala vaše konkrétne názory na jasličky v nových zámkoch. Kam Vám chodia detičky, ako ste spokojné a tak ďalej.... za vaše dotazy vopred ĎAKUJEM!!!! emoticon

domenyova
9. jan 2014

@zubky ahoj aj mne by si mohla dat prosim kontakt dakujem chceme dat malu do jasiel a o tejto som este nepocula tak chcem skusit

xiporka
29. jan 2014

Rada vam postražim miminko u vas doma, 2,5 roka som sa učila pedagogiku v Komárne, som z Nz. Mam 24 rokov, a zbožňujem detičky. 0910 220 835

alka333
26. apr 2015

vrele odporúčam ROZPRÁVKOVO n.o., na Riečnej 36 (kúsok od Čerešňovej)!!! berú deti už od 6 mesiacov až do 5 rokov, sú webe aj na FB, žienky pozrite