Jasle v Podunajských Biskupiciach

noskovicova
7. feb 2013

Ahojte dievcata 🙂 hladali sme jasle v Podunajskych Biskupiciach, na koniec sme sa rozhodli pre Veselu vcielku,
maju zaujimavy program, pekne zariadene, nadhernu zahradu, najviac sa mi paci ze maju otvorene celorocne - leto,
prazdniny ... Pani majitelka velmi prijemna, chotna, vsetko nam vysvetlila, byvame v Biskupiciach tak to mame na
skok. Maleho tam davame od aprila, nenavstevovali ste ju niekto odtialto z konika ? 🙂

abbie
8. feb 2013

Ja sice skusenost nemam, ale bola som na obhliadke a tiez sa mi tam strasne pacilo, utulne domace prostredie, pekna zahrada a aj ceny maju celkom prijatelne 😉 tiez by ma ale zaujimala nejaka osobna skusenost

keksicek
16. apr 2013

Jasle Veselá Včielka môžem odporúčať. Naša Micka tam chodila a bola veľmi spokojná. Príjemné pani vychovávateľky, majiteľka veľmi priateľská a ústretová. Mici sa tam rozrozprávala, veľa sa naučila. Chodila tam zhruba 8 mesiacov. Doteraz spomína na jasličky aj keď už od januára chodí do veľkej škôlky 🙂

michaelasno
11. mar 2014

SKOLKA V BRATISLAVE MONTESSORI, ARTDIELNA, ROZVOJ EMOCNEJ A INTELEKTOBEJ INTELIGENCIE,ANGLICTINA, LOGOPEDICKE HODINY ATD...len 290 EUR MESACNE AJ SO STRAVOU, PODUNAJSKE BISKUPICE 😉 viac info do RP

januvia
28. apr 2014

Jasličky v Podunajskych Biskupiciach Simba www.jaslesimba.sk . Krasny domcek, maly kolektiv deti, tiche a bezpecne prostredie v slepej ulici. 8. maja bude Den otvorenych dveri, kazdy sa moze prist pozriet, bude aj skakaci hrad 🙂

janka2501
29. apr 2014

@noskovicova
ahoj, moja mala sice chodi do jasiel BP Pinquin,tiez je velmi spokojna a stastna.... ale poznam osobne cloveka co mu chodi syn do veselej vcielky, jeho maly je spokojny,stastny, je to na tom dietatku vidiet...tak myslim ze ste si vybrali dobre 🙂

aupairandreaba
12. máj 2014

Milé mamičky,ak hľadáte opatrovanie k svojmu dieťatku, môžem vám ho opatriť v priestranných priestoroch rodinného domu s veľkou záhradou od 1.05.2014 sa uvoľní 1 miesto a taktiež 1.09.2014 v kolektíve 7 detičiek. Opatera je celodenná od 7:00 do 17:00 včetne celodennej stravy. Opatrujem detičky už od 1 roku. Prax mam viac ako 9 rokov.

januvia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
9livika9
11. aug 2014

My sme mimoriadne spokojni s jaslickami Simba, maly nechce ist domov, kym mu nepohrozim, ze odchadzam bez neho:D

bibap
12. aug 2014

@9livika9 Ahoj, zaujali ma tie jasle Simba, vies mi prosim povedat aky velky kolektiv tam je a ako stare deti tam chodia? budem potrebovat jaslicky pre mojho prcka asi od jeho 9 - 10 mesiacov ale hladam len maly kolektiv a super starostlivost.

bibap
13. aug 2014

@januvia Ahoj, zaujali ma tie jasle Simba, vies mi prosim povedat aky velky kolektiv tam je a ako stare deti tam chodia? budem potrebovat jaslicky pre mojho prcka asi od jeho 9 - 10 mesiacov ale hladam len maly kolektiv a super starostlivost.

januvia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibap
13. aug 2014

@januvia dakujem pekne.. moj maly ma zatial len 3tyzdne. Budem hladat v marci od aprila - maja.

9livika9
14. aug 2014

@bibap ahoj Biba, pozeram, ze januvia ti uz napisala. Ja odporucam zacat hladat tak dva mesiace pred nastupom maleho do jasliciek. Moj ma 27 mesiacov, teraz im popribudali take mensie deticky. Za seba mozem povedat, ze sme tam od zaciatku spokojni, adaptacia vyborna, nebyva chory a bezne sa stava, ze kym mu nepohrozim, ze odidem bez neho, tak nechce odist.

sugi81
11. sep 2014

@noskovicova ahoj, mozem sa opytat ci sa vam vo veselej vcielke paci? ake su skusenosti? dakujem 🙂

noskovicova
autor
14. sep 2014

@sugi81 Ahoj, zatial sa nam tam velmi paci, maju velku peknu zahradu kde si drobec pobeha 🙂 pani ucitelky su mile, skusene, mensi kolektiv deti, super obedove menu maju, zmenili teraz dodavatela obedov. Dost sa tam naucil robia rozne aktivity, celkovo nam to vyhovuje.

328
18. feb 2015

skuste jaslicky Safarri, maly kolektiv maximalne 8-10 deti, maju svoju kuchynu, my sme tam spokojni

prijatie
2. sep 2019

Zdravím, po vlastnej skúsenosti odporúčame Jasličky Simba
Rodičom, ktorí hľadajú jasličky s individuálnym prístupom, s milým a obetavým personálom jednoznačne odporúčame toto skvelé miesto, s rodinnou atmosférou a prostredím. Naša dcérka tam strávila skoro 2roky, bolo to krásne obdobie, plne zážitkov, veľa sa naučila, dokonca aj chodiť, relaticne rýchlo sme sa vzdali aj plienok, okolo rok a pol. Na dovolenke keď sama ako rok a pol ročná papala, tak ľudia na nás pozerali že ako je to možné 😁 ďakujeme za veľa, my sme boli s manželom šťastní že sme sa rozhodli práve pre tieto jaslicky. Majitelia sa o ne starajú super, sú milí, ochotní, so skúsenosťami. Milovali sme Aničku to bola najlepšia sestrička v jasličkach, kvôli ktorej sme utekali aj do jasliciek. Ale celý personál bol super, deti ich majú radi. Bude nám smutno za jaslickami.